0
VR6 DRIVER

golf lll VR6

Recommended Posts

Evo da i ja predstavim mog ljubimca Golf 3 VR6 godište 94,

 

 


uEUZ2un.jpg?


zYESJI6.jpg?1


Hs6NNLi.jpg?1

 

 

Eto to je moj golf i sad počinjemo sa radovima na njemu :palacg

 

Micanje opruga i stavljanje gewindi,svijetla golf 4 dizajn,zadnje lampe led diode,zatamnjivanje stakala i 17 col felge a koje još neznam... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto malo detalnije o autu

 

U autu je 2.8 motor sa 175 konja,avto ide jako dobro,motor radi zasad ko singerica ali imam problema sa pumpom,,

Sa vožnjom sam zadovoljan avto leži jako dobro na sportskim oprugama ali imam namjeru stavit gewinde..Šta se tiče karoserije je u jako dobrom stanju pragovi niš truli jedino ljevi je malo tamo di se je dizalica stavljala to je standard na trojkama a desni je neoštečen,.Felge su 15 col sa gumama 195 50 R15 Dunlop.Auto nažalost nema klimu jedina stvar koja mi fali u tom avtu :gleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam se igro sa osvetlenjem golf 3 sata tako da mi brojke svijetle u boji na displeyu a pozadina crna i jako sam oduševljen izgleda presavršeno...slike stavim navečer..i da bilo me strah kako to sve napravit al tako je jednostavno ;-) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto nešto se radilo pomalo oprao se avto danas bilo ljepo i sunčano pa je zaslužio malo čistoče i danas stigle felge za mog ljubimca BORBET BS 17 col... sutra stavim slike kad namontiram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto stavljen felge BORBET BS 7,5J sa gumam 225 45 17 al gume idu dole jer struže za popizdit od naprijed kad se vozim se čuje kak struće po ravnoj cesti tako da ču stavit 215 40 17 i malo preradit rubnake da ne zapinje toliko i naravno gewinde nabacit gore ;-) ....eto slike

 

 

 

l5wbclB.jpg?1

 

 

 

Komentari http://www.vwclubcro...7-golf-lll-vr6/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas išo u kupnju papira tza šmirglat odlučio sam ispolirat usisnu granu na mom golfu

 

papiri 200,600,800,1200,1600,2000. još moram kupit pastu za polirat,,,stavljam slike kad počinjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto da se i ja malo javim nije se puno niš radilo jer čekamo djete ovih dana i samo trčanje vamo tamo,a na autu promjenio sam prednje gume da vidim kako če izgledat i naravno rezultat obavezno gewinde jer može komotno još dole,molim diskove ne gledajte avto stoji i svi su rđavi :fuj ....I skinuo sam ovih dana tepihe da vidim podove i oduševljen njima bez rđe samo ljevi prag za promjenit i sve :palacg ..

 

Eto i slika par

 

A6QYn4w.jpg?1

 

aU0WA15.jpg?1

 

Više če se dešavat za koji tjedan kad ču stavit gewinde i još zadnje gume,,, :palacg

 

Komentari http://www.vwclubcro...7-golf-lll-vr6/

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto slika auto nije opran niti felge :P

 

3Zpjc4Y.jpg?1

 

KL3jP8P.jpg?1

 

eEalja0.jpg?1

 

UTp1Flj.jpg?1

 

a šta se tiče prednjeg kraja još malo dole al ne jako jer je več sad karter jako blizu poda :P

 

Prednja svijetla ostaju original i maska,samo možda još zatamnim stakla i GTI EDITION siceve stavim,

 

Vožnja na gewindama sasvim ok i nisu pretvrde ni premekane gewinde su FK

 

Imam samo jedan problem odiza na jednoj strani je sa nutranje strane gewinda skroz do felge na drugoj pa 1,5 cm lufta isto tako na blatobranima jedna felga je više nutra nekužim zakaj :(


Komentari http://www.vwclubcro...7-golf-lll-vr6/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto da se malo javim na avtu se radilo auspuh rađen po naruđbi iz njemačke i zvuk je fenomenalan ,napravljen atest za sve šta je dosad napravljeno i danas idem po orginal recaro siceve za golf 3 :)) sike kad stavim siceve i video auspuha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto malo osvježenja i tako malo se vozamo skupljamo km-triče i tako stavljene nove felge RH ZW1 17 8J 205-40 17 gume.

 

1TV6CQg.jpg?1

 

 

 

IF2eDOW.jpg?1

Edited by VR6 DRIVER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto da se malo javim nisam dugo avto radi kako treba zasada sve 5, zamjenio sam komplet selene kape na prednjim amortizerima ,kupljene gume za zimu i 15" felge te stavljen povezivač prednjih muldi:Felge 17" RH ZW1 se počnu raskopavat jer ču srce bojat u drugu boju i stavljat 9J zadnje rubove,Drugi tjedan idem naručit orginal karike i ležajeve,oba lanca, klizače i uljnu pumpu,,te kad padne prvi snjeg sa vr-icom u garažu i raskopavanje,usput ču promjenit oba pocinčana praga te obojat jednu stranu boka jer mi je još od prošlog vlasnika bio kit napuknut :(,,,

 

Evo i koja slika avtiča,,

 

zadnje slikanje na ljetnim šlapicama :ne

 

leTtMAz.jpg?1

 

fhDNK3i.jpg?1

 

DGCZga0.jpg?1

 

ScvijHq.jpg?1

 

i jedna na zimskim gumama

 

vIiwLdq.jpg?1

 

 

Komentari http://www.vwclubcro...7-golf-lll-vr6/ ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto malo novosti kuplene zatamnjene blende i stavljena folija preko maglenki..unutrašnjost komplet uredđena da svijetli plavo od podizača,,itd

 

J27koLd.jpg?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto radi se, počeo polirat ručno RH ZW1 17" felge daleko sam još do krajnog rezultata al barem imam volje i uz to pomagača ,mog sinčiča <3

 

Komentari http://www.vwclubcro...7-golf-lll-vr6/ ;-)

 

 

yKP9nqL.jpg?1

 

Z8j0Tkd.jpg?1


eto još slika nakon bojanja komplet avta skinuti rubnjaci i pobojani branici u boju avta, te letvice to sam htio da mi felge dojdu više do izražaja kad mi pukne bacim rubnjake nazat ;)

 

zanemarite felge za zimu heheh

 

kzywTSt.jpg?1

Share this post


Link to post
Share on other sites
0