2 2
goran1802

GOLF 5 1.9 tdi 77kw - veliki servis

Recommended Posts

Pozdrav. Zanima me dali se prilikom izmjene zupčastog remena, vodene pumpe, španera i rolice, mijenjaju i semering radilice i bregaste osovine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel mi moze netko napisati sta sve spada u redovni veliki servis na 200 000km, passat 3bg 101 ks 2005 god,

zupcasti i spaner, vodna pumpa, sta jos?

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točno naslov koji me zanima.

Da li mi netko može ponuditi orginalne dijelove za veliki servis?

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je ovlasteni, nego sam mislio ako netko ima nesto jeftinije, da ima kojim slucajem doma ispod cijene...

1800kn na vw4+, nije strasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

poslao sam upit VW ovlaštenom servisu za veliki servis, evo što su mi odgovorili:

http://prntscr.com/g6boz6

 

Cijena sve ukupno iznosi 2700 kn..

 

Da čujem Vaše mišljenje, da znam to su original dijelovi, 2 god garancije itd, ali.... birati ovlašteni ili nekog mehaničara sa zamjenskim djelovima ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta tu imas samo set zupcastog sa pumpom vode i antifreeze i remen?

 

Djelova kvalitetnih oko 1200 kn...

Edited by Mouse-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki servis rađen na 120 000 sad imam 210 000 km. Preventivno je zamijenjeno u drugom mjesecu spaner mikro remena remenica alternatora i mikro remen. E sad mene zanima na koliko moram odraditi veliki servis, planiram ostatak bez ovog gore nabrojanog, koji proizvodjac mi savjetujete i sto sve je pametno promjeniti? Golf 5 1.9 tdi 66kw

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto si radio preventivno? Kada kupujes zupcasti dobijes u setu sve? Nema smisla pola pola radit. Odradis sve i miran si tomek.

Ina... continental...

Nazovi andelka lageros..sve ce ti covjek objasniti ;)

0989814921

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto mi je počelo lomiti u motoru otisla je remenica alternatora. I kad sam iao mijenjati receno mi je da to kad se mijenja da se mijenja cijeli set (remenica,spaner, mikro remen) . Pa nije neka velika razlika vremenski ako sad promjenom samo paket remen pumpu i to već ide bez ovog. Mislim da nema smisla ovo sto sam stavio skidati i bacati ina su spaner i remenica a conti je remen kanali. Ima zupcasti paket bez remenice alternatora i spanera??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto mi je počelo lomiti u motoru otisla je remenica alternatora. I kad sam iao mijenjati receno mi je da to kad se mijenja da se mijenja cijeli set (remenica,spaner, mikro remen) . Pa nije neka velika razlika vremenski ako sad promjenom samo paket remen pumpu i to već ide bez ovog. Mislim da nema smisla ovo sto sam stavio skidati i bacati ina su spaner i remenica a conti je remen kanali. Ima zupcasti paket bez remenice alternatora i spanera??

set zupčastog ti i je sve vezano uz njega tj zupčasti remen, španer i rolice a ovo što si mjenjao kanalni nema veze glavno da se mjenja...

možda te ekipa nije skužila

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skuzio da je to dobro promjeniti u paketu s zupcastim. Ali isto tako da u paketu za izmjenu zupcastog nema spaner mikro remena remenica alternatora i mikro remen. Negdje sam procitao za brtvu pumpe dizela da je dobro promjeniti kad se radi veliki ima li to smisla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tandem pumpu? To rjesavas kad procuri. 420tkm i jos super.

Nego... neki nude bez spanera neki sa...ovisi... ali zna se sta se mijenja kada zupcasti mijenjas... da nebi 2 puta placao iste ruke...

Been there done that...

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ode na forumu forsiraju minjanje svega kad se minja remen

znači kad minjaš remenja

promineš set zupčastog (remen,natezač,rolicu,pumpu vode)+remen kanalni

a natezač kanalnog i remenicu alternatora po potrebi,a i nema veze s zupčastim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sve promijenio jer mi je nešto strugalo a nisam mogao otkriti gdje pa sam i ležajeve na generatoru zamijenio jer su se i oni čuli pa sam rekao da mi riješe sve što se okreće na toj strani ali na kraju je bila remenica kompresora, ona se najviše čula kada sam sve ovo riješio.

Koliko znam u set zupčastog ne ulazi kanalni remen od generatora i zatezni element, možda ima još nekih sitnih dijelova.

dsc_0047nfk2z.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako budem uzimao conti paket jeli pumpa vode i ostali dijelovi conti ili? I imali tko iskustva s kupovinom preko ebay-a? Koliki sam uspio vidjeti nadje se po 700-800 kn

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije kontijevo nista neg samo remen. Konti ima kombinaciju skf ina litens... Prije par dana mjenjao na dva cr motora doma zubcaste.... Jedan imao dayco remen a role ina i skf te litens natezac drugi imao remen contitech role ina skf i litens... Dakle svi nesto kombinuju :) Na oba stavljena Contitech setovi bez pumpe... pumpa jednom metelli drugom dolz....

 

U pon. imam pola 9n sdi , njemu sam uzeo Ina-u i meteli a utorak 2.0pd 16v skf set... pa kad otvorim pogledam kakve su u njih kombinacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sve promijenio jer mi je nešto strugalo a nisam mogao otkriti gdje pa sam i ležajeve na generatoru zamijenio jer su se i oni čuli pa sam rekao da mi riješe sve što se okreće na toj strani ali na kraju je bila remenica kompresora, ona se najviše čula kada sam sve ovo riješio.

 

Koliko znam u set zupčastog ne ulazi kanalni remen od generatora i zatezni element, možda ima još nekih sitnih dijelova.

 

 

to je sad ajmo reći "specifična" situacija kad je teško utvrditi do čega je,a ovisi o vlasniku,nekoga ne brine i kad se ima raspasti sve a nekog nervira i najmanji zvuk

 

u set ne ulazi kanalni,al kad se minja zupčasti remen promine se i ostala remenja (samo remenja,ako je ostalo dobro)

i tu izbjeggavajte Gates jer dosad šta sam vidija oni ispucaju vrlo brzo (govorim za kanalna,iklinasta)

 

Nije kontijevo nista neg samo remen. Konti ima kombinaciju skf ina litens... Prije par dana mjenjao na dva cr motora doma zubcaste.... Jedan imao dayco remen a role ina i skf te litens natezac drugi imao remen contitech role ina skf i litens... Dakle svi nesto kombinuju :) Na oba stavljena Contitech setovi bez pumpe... pumpa jednom metelli drugom dolz....

 

U pon. imam pola 9n sdi , njemu sam uzeo Ina-u i meteli a utorak 2.0pd 16v skf set... pa kad otvorim pogledam kakve su u njih kombinacije...

tako je sve kombinacije

i u Ruville kutijama,pa čak i Harrison-u dolaze litens,ina,skf...

 

meni je nekako ina,continental,hepu...

ima onaj polo sdi "okaš",mislim da je to jedan od najskupljih setova remena :gleda

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2