1 1
limp19

golf 5 radna temperatura

Recommended Posts

interesuje me sledece
da li auto treba na leru da dostigne radnu temperaturu?
meni auto dize temperaturu kad se vozi, ali u leru nema sanse, i po pola sata radi ni da mrdne... jedino kad se gas daje
ne obara mi temperaturu kad se vozi, znaci normalno se ponasa... ali ovo u leru mi cudno
golf 5 1.9 tdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni se cini da je ovo samo zbog zime... da nista ne diram autofreak? jer cim se krene voziti digne i ne spusta sa 90 stepeni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj takodjer slabo grije. termostat je u pitanju. kad stoji i radi na leru temp je na izmedju 60-70 ali ako ga ostavim na leru poslje voznje dok je bio na 90 stupnjeva. ako ga upalim i ostavim na leru nikad se ne digne kazaljka a kad se vozim treba mi dobrih 10 km da on digne kazaljku i pocne grijat kabinu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ionako nije preporučljivo da radi u leru,upali,lagano kreni i kad postigne radnu temperaturu normala ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ionako nije preporučljivo da radi u leru

Zašto, šta se dešava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto, šta se dešava?

Na kratke staze ništa posebno,sam VW ne preporučuje (iako to seru zbog ekologije) ali ima nešto u tome da je TDI vrlo energetski efikasan motor i nije baš neka grijalica pogotovo kad radi od hladnog > na leru,nije mu tlak ulja ni podmazivanje kako treba a ako je malo lošija turbina i sam motor,izraženije je akumuliranje ulja u IC-u...

U pravilu mu nema šta bit i osobno neznam nikog da mu je 100% zbog toga riknuo auto iako se priča da je na dosta policijskih škoda upravo dugi rad u leru popapao bregaste prije vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. Znači kod benzina to nije neki problem, je ali manji nego kod dizela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pritisak ulja je u leru puno manji, nego u voznji! nema veze bio to benzinac ili tdi...

Edited by RS G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je logično da je u leru manji.

 

Oil Pressure
Check oil pressure with engine at normal operating
temperature. Oil pressure at idle should be is 14-36 psi (1-2.5 bar)
at 3000 RPM, 44-73 psi. (3-5 bar). At higher RPM oil pressure should not exceed 100 psi (7.0 bar).

Pitam jer sam radio generalku pa gledam da odradi nešto i u leru. Na satu imam 200km a odradio je sigurno 50km u leru, razrađivanje i te stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kratke staze ništa posebno,sam VW ne preporučuje (iako to seru zbog ekologije) ali ima nešto u tome da je TDI vrlo energetski efikasan motor i nije baš neka grijalica pogotovo kad radi od hladnog > na leru,nije mu tlak ulja ni podmazivanje kako treba a ako je malo lošija turbina i sam motor,izraženije je akumuliranje ulja u IC-u...

U pravilu mu nema šta bit i osobno neznam nikog da mu je 100% zbog toga riknuo auto iako se priča da je na dosta policijskih škoda upravo dugi rad u leru popapao bregaste prije vremena.

Pa je li na kraju zbog ekologije ili nije? I ja sam čitao te priče da je štetan dug radu leru sa hladnim motorom, ali pola minute nije loše da odradi prije kretanja zimi da ulje dođe u sve dijelove motora i onda krećeš, ali onda i blago dodavanje gasa u leru znači bolje podmazivanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa je li na kraju zbog ekologije ili nije? I ja sam čitao te priče da je štetan dug radu leru sa hladnim motorom, ali pola minute nije loše da odradi prije kretanja zimi da ulje dođe u sve dijelove motora i onda krećeš, ali onda i blago dodavanje gasa u leru znači bolje podmazivanje?

Pa na kraju krajeva ti je sve radi ekologije,i EGR,i katalizator i sve ostalo,svaki novi motor ima sve više điđa koje ubijaju draž... ali to je nebitno ovdje.

30 sec ne smatram zagrijavanjem u leru nego normalnim ali ljudi često ostavljaju auto da radi po 15-20 min a kresnuo ga je hladnog na npr -10c*.

Internet je prepun recenzija,stručnih ING mišljenja (ne ovakvog kao ovdje) pa progooglaj još malo,meni je dovoljna činjenica da mi se motor prije zagrije ako krenem normalno 15-20 sec nakon što upalim,manje goriva sukne i pri proljetnom raskapanju nemam više od par kapi ulja u IC-u (isti auto).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na kraju krajeva ti je sve radi ekologije,i EGR,i katalizator i sve ostalo,svaki novi motor ima sve više điđa koje ubijaju draž... ali to je nebitno ovdje.

30 sec ne smatram zagrijavanjem u leru nego normalnim ali ljudi često ostavljaju auto da radi po 15-20 min a kresnuo ga je hladnog na npr -10c*.

Internet je prepun recenzija,stručnih ING mišljenja (ne ovakvog kao ovdje) pa progooglaj još malo,meni je dovoljna činjenica da mi se motor prije zagrije ako krenem normalno 15-20 sec nakon što upalim,manje goriva sukne i pri proljetnom raskapanju nemam više od par kapi ulja u IC-u (isti auto).

 

Ma znam, ali šta nije bar približno ista stvar dodati malo gasa, ako već radi u leru da ulje bolje "procirkulira".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras voziti, nikako ne sme stajati duze od 10 min u mestu. Kreni polako i pre ces ga zagrejati u voznji nego u mestu a plus zagadjujes okolinu! :vozi Meni je isto bilo cudno kad sam kupio auto ostavim ga u mestu a on ne dize preko 60-65 stepeni.

Preventivno ga zamenim novim originalnim nista se nije promenilo. Majstor koji je radio i u vw servisu kaze da je to normalno i da svi tako rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

To je na vecini dizelasa tako. Ja sa Passatom stanem i temperatura mu lagano pada dok radi u leru a grijanje ukljuceno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, dizem temu iz mrtvih da ne otvaram novu

zanima me da li je doslo do neke greke ili je termostat u kvaru, radi se o sljedem : sada u ovo vrijeme, ali i od ljeta ako se ne varam golf mi postize 90 stupnjeva jedino ak se vozim na neko brdo , ali dok se vozim normalno, gradom i otvorenim cestama temp varira izmedu 80-85 stupnjeva, nikako da dode na 90 i tamo stoji. u cemu bi mogao bit problem? termostat ili senzor temperature?

auto je vw golf v , 1.9 tdi 90 konja

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1