3 3
SLINJO

golf 5 xenon

Recommended Posts

Pozdrav, jel tko zna koji model žarulja je u orginal Xenon svjetlima na golfu 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj u svoje prednje svitlo,na poklopcu..na njemu ti pise koje zarulje idu..pa tako ide i za xenon ako si na to mislija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja godina? Vrlo vjerojatno D1S isto kao i na Passat B6. Ako jest, moja preporuka je da mjenjas u paru jer se skida branik da se zamjene zarulje pa da ne radis dvostruki posao kad ti krepa i druga - a i da ti ne svijetle razlicitim intenzitetom.

Najjeftinije kaj sam ja nasao a da valja i da ima garanciju su Philips XenStart 4300K je ovdje:

http://www.interprodaja.hr/original-xenon-zarulje-d1s-d2s-d3s-d4s.htm

 

Kad sam ja kupovao bio je par cca 680kn i mislio sam si kako sam jeftino prosao (s obzirom na 1500kn komad u ovlastenom i 800kn komad u Tokicu) a sad vidim da imaju novu cijenu od 590kn za par. Racun, garancija - definitivno preporuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svjetlo se mora skidat da se zarulja promjeni? Dfak. ja sam naguro h7 xenon žarulju i cijeli balast unutra u far i sveeee stane i izgleda oem. murija nemoze vidit da je naknadno stavljeno a nisam nista skidao aa kamuli cijeli far. de neko ko ima petaka sa oem xenonima nek se javi i 100% sigurno nam kaze dal se kod izmjene skida far ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

svjetlo se mora skidat da se zarulja promjeni? Dfak. ja sam naguro h7 xenon žarulju i cijeli balast unutra u far i sveeee stane i izgleda oem. murija nemoze vidit da je naknadno stavljeno a nisam nista skidao aa kamuli cijeli far. de neko ko ima petaka sa oem xenonima nek se javi i 100% sigurno nam kaze dal se kod izmjene skida far ili ne?

 

Na Passatu sa OEM Bi-Xenon sigurno moras skidati branik i far, a mislim da je isto i za Golf 5 sa OEM Bi-Xenon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za golf 5 se netreba skidat far dole ima mjesta kolko oces mjenjao vec svoje pa znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam skidao ni branik ni farove za zamjenit.. Philips d2s je zarulja.. Ima na ebayu za 50€ 2 zarulje.. Tu kod nas su mi htjeli uzet 50€ za jednu :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam skidao ni branik ni farove za zamjenit.. Philips d2s je zarulja.. Ima na ebayu za 50€ 2 zarulje.. Tu kod nas su mi htjeli uzet 50€ za jednu :/

kakvo skidanje......gluposti....nabiješ tri sijalice da neskidaš ništa ide malo nekad onak na knap.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvo skidanje......gluposti....nabiješ tri sijalice da neskidaš ništa ide malo nekad onak na knap.......

 

Isprike, kod Passata se mora, jednostavno nema mjesta da se izvuku zarulje. Vjerojatno zato jer su D1S i dosta vece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Isprike, kod Passata se mora, jednostavno nema mjesta da se izvuku zarulje. Vjerojatno zato jer su D1S i dosta vece.

ja sebi nisam skidao ništa nekako sam nagurao ali treba vremena i živaca...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sebi nisam skidao ništa nekako sam nagurao ali treba vremena i živaca...!

oem bi-xenon d1s zarulje mozes skinuti bez da mices farove?

 

 

--

Sent from my mobile

Share this post


Link to post
Share on other sites

oem bi-xenon d1s zarulje mozes skinuti bez da mices farove?

 

 

--

Sent from my mobile

meni su d2s...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

2007...

 

Etka kaze da u Passat 2007 i 2008 ide D1S zarulja, ista kao sto ide u moj 2005 model. Da li imas tvornicke OEM Bi-Xenon farove sa zakretanjem i corner funkcijom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Etka kaze da u Passat 2007 i 2008 ide D1S zarulja, ista kao sto ide u moj 2005 model. Da li imas tvornicke OEM Bi-Xenon farove sa zakretanjem i corner funkcijom?

Volkswagen Volkswagen Beetle
2003 – 2006
D2S
Volkswagen Beetle
2007
D2S
Volkswagen Eos
2007 – 2011
D1S
Volkswagen GTI
2006 – 2009
D2S
Volkswagen GTI
2010 – 2011
D1S
Volkswagen Jetta
2006 – 2009
D2S
Volkswagen Jetta Sportwagen
2010 – 2011
D1S
Volkswagen Passat
2006 – 2008
D2S
Volkswagen Passat
2009 – 2011
D1S
Volkswagen Phaeton
2004 – 2006
D1S
Volkswagen Routan
2009 – 2011
D1S
Volkswagen R32
2008 – 2011
D2S
Volkswagen Touareg
2004 – 2008
D2S
Volkswagen Touareg
2009 – 2011
D1S
Volkswagen Tiguan
2009 – 2011
D1S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volkswagen Volkswagen Beetle

2003 – 2006

D2S

Volkswagen Beetle

2007

D2S

Volkswagen Eos

2007 – 2011

D1S

Volkswagen GTI

2006 – 2009

D2S

Volkswagen GTI

2010 – 2011

D1S

Volkswagen Jetta

2006 – 2009

D2S

Volkswagen Jetta Sportwagen

2010 – 2011

D1S

Volkswagen Passat

2006 – 2008

D2S

Volkswagen Passat

2009 – 2011

D1S

Volkswagen Phaeton

2004 – 2006

D1S

Volkswagen Routan

2009 – 2011

D1S

Volkswagen R32

2008 – 2011

D2S

Volkswagen Touareg

2004 – 2008

D2S

Volkswagen Touareg

2009 – 2011

D1S

Volkswagen Tiguan

2009 – 2011

D1S

Ok, i dalje ni nije jasno kako ti imas u 2007 d2s zarulju :)

 

 

--

Sent from my mobile

Share this post


Link to post
Share on other sites

i u mom 2007 gti-u je bixenon far sa d2s zaruljom..

je, skuzili smo, u Golfu ide D2S ali mene muci kako on ima Passata 2007 i D2S zarulju a trebao bi imati D1S :)

Makar, nebitno, pocetno pitanje je odavno odgovoreno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze se skemijati na lijevi nacin da d2s stane umjesto d1s, ali to je glupo, blesavo i smece. osvjetljene ne pase isto tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi ste radije uzeli,ovakve OEM GTI farove sa svime,pitanje glasi da li je to plug and play kad dadem u ruke nekome tko zna ili se mora kodirati i kojesta ?

 

http://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla/golf-5-ksenon-farovi-oglas-21877648

 

ili ovako nesto ( zanemariti angel eyes,izbjegavao bi ih,ali do 1500 kn nema bez angel eyesa i stavio bi za pocetak H7 halogenke dok ne skupim za bolji aftermarket xenon kit ).

 

http://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla-tuning/vw-golf-5-03-09-angel-eyes-farovi-oglas-13909415

 

Imam perace farova na autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi ste radije uzeli,ovakve OEM GTI farove sa svime,pitanje glasi da li je to plug and play kad dadem u ruke nekome tko zna ili se mora kodirati i kojesta ?

 

http://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla/golf-5-ksenon-farovi-oglas-21877648

 

ili ovako nesto ( zanemariti angel eyes,izbjegavao bi ih,ali do 1500 kn nema bez angel eyesa i stavio bi za pocetak H7 halogenke dok ne skupim za bolji aftermarket xenon kit ).

 

http://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla-tuning/vw-golf-5-03-09-angel-eyes-farovi-oglas-13909415

 

Imam perace farova na autu.

Pa jesi cita postove od prije? Ti iz oglasa su prodani. Mora se kodirat i p&p je sa odg adapterima. Za te druge NC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jesi cita postove od prije? Ti iz oglasa su prodani. Mora se kodirat i p&p je sa odg adapterima. Za te druge NC.

NC ?

Kažu preko emaila da je ugradnja jednostavna i mogu halogenke ići za pocetak,ako su ovi prodani ( očigledno je problem staviti prodano na njuškalu ) uzimam ove ako valjaju ista

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3