3 3
SLINJO

golf 5 xenon

Recommended Posts

NC ?

Kažu preko emaila da je ugradnja jednostavna i mogu halogenke ići za pocetak,ako su ovi prodani ( očigledno je problem staviti prodano na njuškalu ) uzimam ove ako valjaju ista

Prodavat ces ih brzo ko i stoplampe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodavat ces ih brzo ko i stoplampe

Stop lampe prodajem radi kupnje felgi,inače bi ih ostavio ;)

 

A sta ima biti loše uopće kod farova ako ne uzimam sa ksenonima,ionako ću sibnuti halogenke do kupnje poštenih ksenona...

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi drugi su cirkus, nemoj to stavljat na auto...

 

Bolje u svoje ugradi lecu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi ste radije uzeli,ovakve OEM GTI farove sa svime,pitanje glasi da li je to plug and play kad dadem u ruke nekome tko zna ili se mora kodirati i kojesta ?

 

http://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla/golf-5-ksenon-farovi-oglas-21877648

 

ili ovako nesto ( zanemariti angel eyes,izbjegavao bi ih,ali do 1500 kn nema bez angel eyesa i stavio bi za pocetak H7 halogenke dok ne skupim za bolji aftermarket xenon kit ).

 

http://www.njuskalo.hr/farovi-svjetla-tuning/vw-golf-5-03-09-angel-eyes-farovi-oglas-13909415

 

Imam perace farova na autu.

Aj se ti prvo odluci jeli zelis oem farove ili ove cunga lunga kopije. Razlika je nebo i zemlja. Po svemu! Od kvalitete, izrade, lezanja u braniku, zazora, do samo raspraivanja svjetla. Ne mozes ih ni usporediti!

Radije bi kupio 10g. stare oem farove sa lećom, nego te nove gluposti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj se ti prvo odluci jeli zelis oem farove ili ove cunga lunga kopije. Razlika je nebo i zemlja. Po svemu! Od kvalitete, izrade, lezanja u braniku, zazora, do samo raspraivanja svjetla. Ne mozes ih ni usporediti!

Radije bi kupio 10g. stare oem farove sa lećom, nego te nove gluposti!

Nisam bas mislio da su toliko losi,uzeo bi si farove sa lecom kao R32/GTI samo za prvu ruku ako ne dolazi sa instalacijom i svime bi isao sa halogenkama.

Pitanje samo glasi mogu li halogenke ici u org farove sa lecom dok ne rijesim ksenon ili ako uspijem uzeti za pristupacnu cijenu farove uzeo bi od kolege tu instalaciju sa svime ako nije prodao...

Edited by vw_dokii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas mislio da su toliko losi,uzeo bi si farove sa lecom kao R32/GTI samo za prvu ruku ako ne dolazi sa instalacijom i svime bi isao sa halogenkama.

Pitanje samo glasi mogu li halogenke ici u org farove sa lecom dok ne rijesim ksenon ili ako uspijem uzeti za pristupacnu cijenu farove uzeo bi od kolege tu instalaciju sa svime ako nije prodao...

Ne kuzim zasto kemijas sa h7 zaruljama i sta s tim oces postic. Stavio bi oem farove xenon pa bi h7 zarulju u njih? Ne ide to. Ako.imas farove uzmi hid kit philips za 100€ i vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne moze se tu nista pametno napravit bez 300 eura

 

za original nema bordnetz

 

ispast ce ga 500 eura da slozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne moze se tu nista pametno napravit bez 300 eura

 

za original nema bordnetz

 

ispast ce ga 500 eura da slozi

Toga sam se i bojao,preprevelika cifra mi to.

Zato sam gledao uzeti ove sta se nude za 200-tinjak eura

 

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne moze se tu nista pametno napravit bez 300 eura

 

za original nema bordnetz

 

ispast ce ga 500 eura da slozi

Koji bordnetz mu treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam čemu služi bordnetz,imam coming / leaving home modul i perace farova koji rade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na obicnu instalaciju stavi kineski hid xenon kit od 30€ sa adekvatnim zaruljama koje idu u oem xenone i to je to, ne mora nista prepravljat niti izmisljat toplu vodu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na obicnu instalaciju stavi kineski hid xenon kit od 30€ sa adekvatnim zaruljama koje idu u oem xenone i to je to, ne mora nista prepravljat niti izmisljat toplu vodu...

Čitao sam da od tih jeftinih ksenon kitova krepava motoric brisača ?

 

Ne bi letio sa kupnjom ksenona dok ne skupim za pošteni xenon kit,a najviše me zanima kvaliteta ovih 200 eura farova sa lećom ?

Edited by vw_dokii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta te briga kvaliteta, kada je izgled smijeh


Ako vec gledas, onda gledaj recimo DEPO sa lecama u koje ide H7, a izgledaju kao original, njih ima po cca 250€...

 

Probaj malo kontaktirat Hercules dali ih mogu nabavit ako ih nema u ponudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

250 za te depo i kvalitetniji xenon kit i opet je na 300. Bolje onda oem. Kupi adaptere ili samo jackove, prepina iskodira i kostat ce ga max max 350. I imat ce oem i bixenon koji sig svjetli bolje od tog depoa

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

250 za te depo i kvalitetniji xenon kit i opet je na 300. Bolje onda oem. Kupi adaptere ili samo jackove, prepina iskodira i kostat ce ga max max 350

250 farovi xenon kit 100 sa svime,adapteri i kodiranje 50 eto ga 400€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili su nedavno na njuskalu oem sa balastima i svim za 2000kn, mozda nisu prodani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili su nedavno na njuskalu oem sa balastima i svim za 2000kn, mozda nisu prodani

Otislo je to sve. Ja trenutno sebi slazem pa znam okvirne cijene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači po vama nitko ne bi uzeo ove sa jamstvom farove sa lećom ( bez angel eyes gluposti ) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači po vama nitko ne bi uzeo ove sa jamstvom farove sa lećom ( bez angel eyes gluposti ) ?

Uzmi te depo sa lecom i hid kit imas nove farove stavljaju ih ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi te depo sa lecom i hid kit imas nove farove stavljaju ih ljudi

To da uzmem sa silux.hr ili negdje drugdje ?

Za te ne trebam adaptere i ostale sitnice ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da uzmem sa silux.hr ili negdje drugdje ?

Za te ne trebam adaptere i ostale sitnice ?

Odakle hoces.. koje ostale sitnice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle hoces.. koje ostale sitnice?

Bordnetz, adaptere i kodiranje.

Pa odakle najpovoljnije uzeti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bordnetz, adaptere i kodiranje.

Pa odakle najpovoljnije uzeti ?

Nemam pojma nisam gleda te zamjenske farove. Ni za bordnetz. U mene se samo kodira dovede zica na njega za bixenon i tjt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uzmes Depo sa h7 onda nema nikakvih igranja, ukopcas konektor u njih i vozi, sve je p'n'p...

 

Jer to je obican far, samo sta na mjestu kratkog svjetla ima lecu umjesto sjenila...

Govorim o ovim farovima:

 

s-l300.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3