2 2
tbogovi1

Alu felge - boja

Recommended Posts

GOOGLE.COM

 

audi titan grau matt

ma vidio sam da pise titan matt al nemogu doc ko ovih u trgovinu i rec ocu titan matt boju :ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

pretpostavljam da je teska za pogodit

 

na 10 slika felgi. skoro je svaka drugacija nijansa. naravno osim tvornicki lakiranih :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

LB7U I onda ide mat lak

 

nisam uopce dobio tu boju, kakvu sam zelio

 

vise sam dobio na plavo, nije to bas samo tako za pogodit

 

image_fde96a0799fe098aab63765f01c75c0663

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li netko kod boje ovih felgi

VW Salvador

6c8f6d3acba603e906a4800e182f0114.jpgfa7ea9f5642a74048a7f36916a6ef1be.jpg4e87eb2ccf0775b30ec0a9f2a0fbbe33.jpg

Stavit cu sad zimske gume pa ljetne u ovu boju obojit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri ljudi, da li zna gdje bi mogao kupiti Vossen CV3 replike, u dimenziji 19" 8.5J 5x112 sa ET45, boja matte graphite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, mogao bi ih kontaktirati, no nekako ne volim iz Bosne, em jer mi je daleko em se bojim carinarnika. Nadao sam se da ima netko tko nas da dila takvim stvarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi gledao možda kod slovenaca ima li šta?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo jesam, nisam nasao nista pametnoga. Najblize sam vidio u Ceskoj ali cini se original po cijeni od 3300kn sto bi sve cetri cinilo skuplje nego moj auto - ok karikiram ali jednostavno ne namjeravam dati toliko novaca za njih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U bosni su bile nesto sitno preko 5000 kuna tako da isplati ti se otici po njih...Ako te strah carine najbolje ti je odmah gume nabaciti i na auto...a svoje u gepek i za polovne ti nemogu nista.

Ili imas opciju ici na blef, ako te skinu ili gurnut 50e nekome u dzep ili na kraju krajeva i platit tu carinu i opet si jeftinije prosao

Share this post


Link to post
Share on other sites

5000+ kn original Vossen ili replike? Da znam da mogu i gurnut 50€ i svasta ali nakupi se, put, gorivo i tako. Budem razmislio jos o svemu. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav Bozji original

 

Zna se koliko kostaju original vossen felge

 

A i plus toga, te iz bih pucaju izmedju krakova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se to bez problema preko grane,na koji prelaz ides? Ja sam prevozio do sad bez problema svasta pa i felge. Ove su oko 850-900

 

marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, no prvo ih moram naci u Bosni i onda nekog tko vozi zazicati da mi to prenese ili sam otici. Srecom nije zurba, ali skupljam info gdje i kako.


Kakav Bozji original

Zna se koliko kostaju original vossen felge

A i plus toga, te iz bih pucaju izmedju krakova

 

Pa znam, vidio sam cijene oko 3300kn po komadu, zato i pitam, a ovo da ove iz bosne pucaju medju krakovima, to je prepostavljam generaliziranje jer sigurno nema samo jedna osoba koja ih nabavlja, od jednog proizvodjaca koji ima samo tu losu seriju. Tu je puno drugih faktora. A pucanja sam vidio i na original i na replikama, desava se. Negdje predjes preko rupe jace, sve ti se cini ok a kad ono nutra napuklo i samo ceka kojih par (tisuca) km kasnije da pukne iz "cistog" mira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 5000 kn set Vossen felgi se isplati onda uzeti u BIH jer drugdje sigurno nema a vjerujem da si već sve prelistao a sada koliko valjaju ili ne vidjet ćeš i sam kada ih kupiš. Pošto ulog nije pretjeran nećeš ni izgubiti puno ako se pokažu loše a ako je sve OK, na dobitku si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 5000kn ima i kod nas replika samo nisam bas vidio sa et45 koje meni trebaju a ove iz Bosne su isto replike. Budem se raspitao malo bolje da vidim da li se da naci to sto trazim.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj da li ima ET45 pa usporedi sa gornjom cijenom i odmah imaš računicu da li ti se BIH isplati ili ne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2