2 2
TomicaMk3

Automatsko dizanje prtljaznika Golf3

Recommended Posts

Kakav motoric za otvaranje je najjednostavnije za slozit u duju? jel ima tko sliku

Najbolje od centralnog,ima ih u Chipoteci vec za stotinjak kuna;samo im se treba nadodat feder koji ce ga nakon otkljucavanja vratit u prvobitni polozaj...

Jel se ovaj crni donji dio da skinuti, kako prevuces feder i plate na amortizer?

Da se skinut ona mala bobica sa srebernog dijela,ona se jednostavno odserafi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje ovaj od centralnog motoric il od bmw x5 il nekog novijeg auta ja sam sebi stavio onaj od centralnog i radi sam se vraca i swe :) aa sto se tice ovog na amortizeru se moze odvrnit ova plastika crna i onda nabacise swe i ponovo zavrne i montaza :) malo je da gepek bude nategnut swe zavisi od jacine i duzine federa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elektricni motoric za pasaat 3bg je novi u ovlastenom 250 kuna, pogledaj tako nesto, morao bi izdrzati vise godina

 

ili mozes koristiti motoric od poklopca za gorivo od passata/G4, nije velik, pouzdan i u sebi ima oprugu za vracanje u pocetni polozaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje ovaj od centralnog motoric il od bmw x5 il nekog novijeg auta ja sam sebi stavio onaj od centralnog i radi sam se vraca i swe :) aa sto se tice ovog na amortizeru se moze odvrnit ova plastika crna i onda nabacise swe i ponovo zavrne i montaza :) malo je da gepek bude nategnut swe zavisi od jacine i duzine federa :)

Ja sam sebi dao radit federe, u Sasima ima covjek koji ih radi po narudzbi,i trenutno je napraviomaksimalno jak koliko moze biti,za tu velicinu(2cm kad je zatvoren gepek)i jos uvijek ga ne odbaci dovoljno!Neznam rekao je da ce probati jos par opcija,pa cemo vidjeti!:-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja također pokusavao s raznim federima i nejde mi :(

ili je feder preslab pa nemoze izbacit ili je prevelik pa se nedaju vrata zatvorit ali sve to na duji

Edited by sever

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzmi federe od opela dodju na auspuhu jedan u mene je takav i dize bez problema sam...al stavio sam jos jedan neki eto samo da malo brze dize :)

Edited by matagti8v

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2