4 4
Dengovw

Wörthersee Treffen 2014.

Recommended Posts

Sto se ekipe iz Club Golf Serbia tice jedan deo ekipe ce biti od 14 do 21 gore. Nama je Nenad iz CGIDF rekao

da ce do tog vikenda 17-18 biti jedna ekipa tipa Low Famillia a oni iz Fr. dolaze isti taj vikend i ostaju par dana.

 

Ja cu licno biti 16,17 i 18 i tad bi trebalo da budu najace ekipe i najbolja kola gora, do sledeceg vikenda mislim

da ce se svi razici jer sto je skup blizi to panduri vise smaraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da cu otici na jedan dan 17 ili 18.05, a onda idem 22-29...

 

Tako je za sada u planu ali moguce da dođe do promjena

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam za dva vikenda prije ;) ...samo ko će mene pratit kad ja putujem sa guštom :)

Ponesi drva i ugljena

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam za dva vikenda prije ;) ...samo ko će mene pratit kad ja putujem sa guštom :)

 

bubi ma vikend prije :)) idemo nac plavojku hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naći će ona vas opet,i to obojicu..haha :lol2:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, do prošle godine u Austriji je bio zakon maksimalna nizina vozila 12cm(ili 11cm) na pragu i 7cm ispod motora. Zrak je bio zabranjen, itd. To je vrijedilo za sve, nije bitno domaći ili stranac. Zato je i bio najavljen bojkot. Od ove godine, ako je auto legalan u državi iz koje dolazi, i gore je. Sad, tko nema atest,opet ide na rizik. Ali ako auto nije extreman,ni ne pogledaju te ;)

e koje gluposti lupas... ako nemas pojma onda nemoj bolje nista pisati!

 

ako je auto u toj drzavi legalan iz koje dolazi, onda je i u austriji, nema veze otkud dolazi! to je uvijek tako bilo i tako ostaje.

 

najniza visina cvrstih dijelova (motor, auspuh itd) je u A 11cm, a na fleksibile dijelove (plastike motora) 8cm.

od 3. mjeseca ove godine je zakon malo promjenjen. uz ovih 11cm ima dodatak da auto, ako je max. dopusteno na max. nosivosti osovina opterecen (natovaren), onda smije na cvrste dijelove 8cm imati. to znaci da se u A moze u praznom stanju na 9,5 na cvrste dijelove atestirati. sve sto je ispod 7cm skidaju tablice. zrak u A nije jos uvijek dopusten. to samo vazi za aute iz A!

 

ako si iz druge drzave i imas zrak a nemas ogranicenje (stopper) kao sto tüv to po propisu trazi, onda mozes na licu mjesta bez tablica ostati.

 

cim policajac ili tehnicar vidi, da je gdje nesto strugalo ili struze, tablice dolje.

xenon ili xenon-hid ako nije originalan, tablice dolje.

 

ako vam nesto oko austr. zakona muci i mogu pomoci, tu sam ;)

 

 

Ja mislim da cu otici na jedan dan 17 ili 18.05, a onda idem 22-29...

 

Tako je za sada u planu ali moguce da dođe do promjena

call me baby :D

Edited by RS G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ratko vidimo se na starom mjestu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Francuzi su imali velikih problema pretprošle godine.

 

Tri auta su ostala bez tablica , a u Francuskoj su legalni jer kod njih atest ne postoji , radi po autu šta god hoćeš , nitko te ništa ne pita.

 

Pa su zvali ambasadu i tamo im je rečeno da su u Austriji i da tamo vrijede austrijski zakoni.

 

Na dva auta je bio zrak , a na jednom samo gewinde , moguće da su bili preniski , ali samo hoću reći da su u Francuskoj potpuno legalni.

 

Recimo u HR nema ograničen za visine pa ispada ako je to atestiran u HR sa manje od tih 9,5 cm da je u A ilegalan...

 

Jer sam dobio atest za Lupo koji nije mogao preko kanala na tehničkom.

 

Ispada da je sve to igra.

 

Zato uzmem Polo od starog i vozim se bezbrižno po See :D

 

Ove godine ima da se vidimo malo duže od 5 min :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi opet sa bubijem u koloni,nevjerovatno da sam od zadra do rijeke,kroz slo starom cestom i vozao se po see-u i nazad u zadar oko 550-600 kn goriva potrosio,a tek avantura sa kombijem...pivo tu i tamo,marenda uff koja divota

pa samo neka netko reče da je kombi prespor.. samo treba znat uživat na taj način a tonči i bolja polovica su se jaaaaako dobro uklopili i nadam se da će i ove godine ;)

 

Ponesi drva i ugljena

opremio sam se plinom,al možemo i na taj način peć ;)

 

 

bubi ma vikend prije :)) idemo nac plavojku hahaha

dok je ekipa luda ,plavojke nek čekaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u francuskoj je kao u italiji. tuning nije dozvoljen, ali "trpi" se. zato se nista neupisuje nista u papire. isto tako je u nizozemskoj, belgiji i luxemburgu. zato puno njih ide u D i upisuje ipak preko tüv-a u papire.

najveci je problem sto se ljudi neznaju sporazumiti i "svadati" za svoje pravo, sta se smije a sta ne.

 

mislis da ambasada zna pravila i zakone za tuning? najlakse je nekog odpiliti i reci, vazi zakon te drzavi... hvala bok...

 

nema ni u njemackoj pravilo za visinu nego samo kao preporuka koliko bi auto trebo biti spusten. ALI prednji far ustvari donji rub prednjeg fara ne smije biti nikad nizi od 50cm. to je evropski propis!

 

najvaznije je da na autu nista ne zapinje, struze itd. ne smije se ni viditi da je nekada nesto strugalo.

 

 

 

nada se da ce biti duze od 5 min ;)

Edited by RS G60

Share this post


Link to post
Share on other sites

opremio sam se plinom,al možemo i na taj način peć ;)

 

 

Jedna prošlogodišnja :

 

20130504_195159.jpg

 

 

Kad se sjetim suza krene...

 

nema do drva i ugljena :wow

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedini protivnik nam može bit vrijeme.al pošto neidemo extremnom brzinom ,možemo ljepo svako malo stat i popit pivu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

RS G60 drago mi je da si me ispravio :palacg Očekivao sam da ćeš ti napisati nešto o tome ;-)

Bubi kako ćemo ić,tj. kuda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi da idemo cestom... :) :) ... ma razmišljao možda do ljubljane starom a onda na autocestu... bumo vidli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekipa..pripreme po villachu vec krecu..praone su pune svi peru ljubimce ..felge cak sam vidio i tepihe komplet i siceve iz trojke je jedan prao hehe...znaci blizi se..
morat cu ovih dana proc malo Wörthersee-a da vidim kakvo je tamo stanje :D pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda idem na jedan i po dan , sta pogledati najbolje? Gdje najbolje prespavati? Hvala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ekipa..pripreme po villachu vec krecu..praone su pune svi peru ljubimce ..felge cak sam vidio i tepihe komplet i siceve iz trojke je jedan prao hehe...znaci blizi se..

morat cu ovih dana proc malo Wörthersee-a da vidim kakvo je tamo stanje :D pozz

 

 

očemo slike,sad si glavni špijun :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nejdem cesto do grada...i to kad vidim nesto prvo kao tele blejim i onda se sjetim slikat al bude kasno haha
moram uhvatit jednog passata voza mi se po ulici..i samo fucka...ima msm da 20cola gore i ubit u pod..inace karavan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda idem na jedan i po dan , sta pogledati najbolje? Gdje najbolje prespavati? Hvala :D

 

lepi kad ideš?

 

po meni ti je šteta iz Os ići samo na dan i po...

 

Ako imaš šator mislim da je najjeftinija opcija kampirat na Faaker see-u , gušt je leć oko 3-4 ujutro a onda čuješ nekog turbaka kako razvlači po cesti pored... :hehe

Edited by Sac051

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma trebali smo ici 16.-17. Pa na povratku na race u goricu malo pogledati, ali kako stvari sada stoje u gorici smo od petka do nedjelje :) a see ako nesto skombiniramo preko tjedna

Edited by srki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Standovi su na glavnom event-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ideš na štand kupovat dijelove , onda češ složiti loš auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ideš na štand kupovat dijelove , onda češ složiti loš auto.

Pero, aj nemoj covjeku uzimat volju za zivotom....

 

Mada se slazem s tobom... No nekad ima zanimljivih dijelova i nekad i jeftinijih nego drugdje... tipa stand volkswarenhausa...

Edited by tonac

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4