0
pixa.93

Vw Touareg 3.0 TDI zračni ovjes problem

Recommended Posts

Pozdrav ekipa,ovako imam jedan problem.u BJ nijedan majstor se nije susretao s tim..znači prvo mi se desilo da mi se ispod suvozačeve strane odpojila se nekakva lulica od zraka,auto je sjeo skroz dolje,to smo narucili promjenili i sve je bilo super,e onda par dana poslje se javlja jedna greska,vozis se normalno dizes ga i spustas te se nakon toga pojavljuje ova greška crvenim slovima,auto prednji kraj nizi od zadnjeg, zraka ima moze se vozit ali ga se nemoze dizat i spuštat..sad smo ga spojili na dijagnostiku i pokazivalo je 3 greske u ovjesu, nazalost nisam uspio uslikat sve 3 greške jer ih je nabrzinu majstor poništio ali je odma cim sam se malo provozo izbacio ovu grešku koja je dolje u slici...pomoc,savjeti.....moram se dogovorit s jendim članom s foruma da mi to pogleda ali naravno svaki savjet ili iskustvo je dobrodošao

Unapred hvala! :)

 

 

 

ovjes.jpg

 

ovjes_1.jpg

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otisli ti senzori kod amortizera iliti zracnih jastuka.

Boljka na autima sa zracnim ovjesom pogotovo kod starijih tipova ili ak ima gro kilometara

Edited by dacerovs

Share this post


Link to post
Share on other sites

trbalo bi rekalibrirat ovjes...nadi nekog sa malo boljom dijagnostickom opremom..

ako kalibracija visine ne pomogne, onda je nesto u kvaru ocito :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sumjam da je do kalibracije... Najbolje u dobar ovl servis... i jos ako imas kaku vezu tj poznanstvo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Također dajem glas na ponovnu kalibraciju ovjesa i osnovno podešavanje.

Nemaš šta izgubiti

Share this post


Link to post
Share on other sites
0