0
VR6 DRIVER

usisna grana...

Recommended Posts

Eto na mom VR-u sam se primio polirat usisnu kad sam je skinuo vidim ovo i sad me zanima dali je to normalno il je neš sa motorom krivo sviječice kablovi il neš slično ,,,malo mi čudno da je tako sve crno ko masno il izgoreno baš ružno ...dal da skinem još taj manji dio usisne i sve isperem i očistim ilšta da se napravi..

 

E5m5aH7.jpg?2

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti je znak da ti je motor malo losiji ;)

 

operes to i isto tako ce ti bit za 1000km

 

ako operes,napravi si oil catch can i iber lauf spoji na OCC,da ti ne baca ulje,uljne pare u usis.. predpostavljam da ti je i klapna masna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha da malo je i klapna masna al jel možda kaj krivo vidiš onu 5 rupu nije opče jako masna koda možda ne radi koji klip il sviječica baš čudno sve rupe masne samo jedna ne...,,a kaj bi trebalo napravi karike il šta mjenjat il se ne isplati...


ovo baš ne kužim dobro

 

ako operes,napravi si oil catch can i iber lauf spoji na OCC,da ti ne baca ulje,uljne pare u usis.. predpostavljam da ti je i klapna masna..


zaboravio reč kad radi na leru prvih 5minuta sve ok a poslje koda malo puca na aspuh svake tolko onak malo zvuk mjenja al jako malo i čuje se pucanje na auspuh..


i okretaji ne skaču ni malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jbg. sad.. valjda cujes jel ti motor radi na sve cilindre ili ne...

 

trebalo bi ulozit u taj tvoj motor malo vise para...da bi ga doveo u stanje da radi kako treba i da ne masti usis..

 

od karika,stublina,gumica ventila,letecih,uljna pumpa,razvod(lanci,spaneri,klizaci,lancanici..)vodilice ventila,ulje,filter,svjecice,kablovi,ciscenje dizni..

 

ovo sto sam ti nabrojao je cca 1000eura i mozda koja kuna vise

OCC sakupljac uljnih para...da ti uljne pare ne idu nazad u motor nego u tu posudu,pa kad se nakupi ulja,ili bacis ili vratis u motor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sta si nabrojao je oko 12tkn tocnije...

Sto se tice masnoce u usisu... pa eto imas rjesenje kako da bude cist al opet naslage su i na ventilima i kanalima u glavi... i kad metnes occ nista neces osjetit a naslage ce se samo skorit i to je to... :)

Izgaranje cilindra vidis po sviječici tj gareži na njoj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ventili puni rupica od razbijanja garezi i svega... Glava dole slajfanje siceva ventila i ventila..

Share this post


Link to post
Share on other sites
0