0
Skorgon

Golf 5 2.0TDI

Recommended Posts

Pozdrav svima, ovo mi je prvi post na ovom forumu pa sam ga eto odma zelio i iskoristiti da prestavim svoje vozilo.

Naime kupljen je prosle godine, znaci golf 5 i pogoni ga 2.0TDI (103kw) sa Sportline opremom. Nedugo nakon kupnje je odma vozen kod Konopeka u Sl. Brod na SM optimum chip.

 

Oprema unutra:

-trokraki kozni volan

-dvoozonska klima

-profilirana sjedala

-17" felge (not oem)

-putno racunalo

-maglenke

-zatamljena zadnja sajba i bocna stakla

 

 

Odma nakon sto je kupljen u planu je bilo raditi gti look te sam sa time zapoceo uskoro odma nakon registracije vozila i sve.

 

Evo prvo par slika nakon kupnje:

 

1ypykw.jpg

2uo5gn6.jpg

34in76a.jpg

 

Nedugo nakon toga je kupljen prednji branik od gti-a te ugradjeno ozvucenje u auto:
Subwoofer Pioneer 1400w max output

2x trosistemca od Hertza 180w max output

Pojacalo od Magnata
Malo je u gepeku prljavo i nisu sve zice maknute da se nevide, al to su stare slike i takvih problema vise nema =)

 

34ybd7c.jpg

2uy6nat.jpg

 

Od stavljanja prednjeg branika je bilo podosta vremena proslo dok se nisam odlucio staviti i zadnji branik od gti-a te nastavke na zadnji lonac i Hella Led stop svjetla (koja su mi se cinila puno bolja kad sam ih uzeo nego sada kad ih vec neko vrijeme imam te bi ih rado i zamjenio, te uz mnogo nade da ce uskoro biti i mjenjanja cijelog zadnjeg lonca, a ne samo ovog dekorativnog )

r77meb.jpg
2hcddt2.jpg

 

Nakon svega toga sam se odlucio mjenjati felge te sam dosao u vrlo povoljnu priliku da uzmem Ats Exclusive line 18":

6ghk6g.jpg
2u5tmpi.jpg
2yonwj8.jpg

To je u ovih godinu dana to koliko se radilo na autu i koliko sam imao vremena i mogucnosti. u planu je jos dosta toga, makar sad prvo vracanje nazad original stop svjetla, vrlo vjerovatno druge felge ponovo i jos nesto ce se sigurno naci.

Ako je netko voljan neka slobodno iskomentira, dobro, lose, bilosta uvijek su kritike dobrodosle =)
Link na temu za komentiranje: http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/80545-golf-5-20tdi/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mali update. nista posebno. samo kupljeni novi farovi sa crnom unutrasnjosti i namontirani. Na starima mi pukli nosaci i osla svjetla kvragu. Bolje slike malo kasnije, ovo sam sad poslikao nabrzake samo.

 

w0mird.jpg
w0l2xf.jpg

25jfw1z.jpg

 

Link na temu za komentiranje: http://www.vwclubcro...5-golf-5-20tdi/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se pohvalim da su napokon pale nazad original stop svjetla. zahvaljujem se nikoli24 za ok cijenu i extremno brzu dostavu =) evo koja slika odma, nisam stigao ni oprati auto ni nista tako da jbg.

2hrihib.jpg
2gsegex.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I eto jos par slika za sada. To je to trenutno od mene =)

2daipvo.jpg

v4xdgp.jpg
11glj09.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo javljanja nakon dugo vremena. Napokon sam uspio ove felge od gore prodati. Dobio sam pod racun jedne 16" sto su na audi a4 bile pa mi se ni necine lose te ce ostati za zimske gume. A za ljetne gume taman ima vremena do proljeca srediti sve. Evo malo brzinskih slika felgi te sljedeci update kad se nadju felge za ljeto.

 

slike:

2dukmqg.jpg

 

149nixc.jpg

link na temu za komentare:
http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/80545-golf-5-20tdi/page-3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok ljudi. Evo da se malo javim, nista posebno od updatea, samo sam zaboravio vec javiti da sam unutra ubacio rcd510 koji sada normalno radi napokon. Felge su kupljene isto za ljetni setup, koliko sam uspio pronaci naziv je BBS RD256 (samo ih treba srediti do kraja i stvarno bih cijenio bilo kakvu pomoc u vezi toga jer nemam pojma sta dalje napraviti), gume za ljeto su isto kupljene. Posto nisam gledao dal ima bas bbs cepova tih dimenzija najvjerovatnije ce samo ici bbs naljepnica na postojecu seatovu...

 

Evo koja slika felgi odma:

Ova prva je jos prije kupnje :)
2v8lixf.jpg

 

2rhmjhy.jpg

 

 

link na temu za komentare:
http://www.vwclubcro...-5-20tdi/page-3

Edited by Skorgon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, evo nakon dugo vremena da se i ja malo javim. Nema nista posebno novo, jedino sam ozvucenje promjenio i namontirao ljetni setup na auto.

 

Sto se ozvucenja tice tu su sada izbaceni stari sub i pojacalo.

Stavljeno je pojacalo Renegade 1800w

2x Pioneer subwoofera svaki 400W rmsa, a 1200w max outputa.

2x Hertz dvosistema od 80w rms, a 160w max outputa su zamjenili original zvucnike u prednjim vratima.

 

Ljetne felge su sredjene, obojane i stavljene na auto, a felge su RD256 BBS...

 

33a837o.jpg

 

1676ydt.jpg

 

2m2e046.jpg

 

Evo ovo je sada u gepeku, jedini problem je sto gepeka vise uopce nemam sad od toga, ali u planu je napraviti drugaciju kutiju, da nebude ovako robusno samo ubaceno.

 

fdu2y8.jpg

 

Link na temu za komentare:

http://www.vwclubcro...-5-20tdi/page-3

Share this post


Link to post
Share on other sites
0