2 2
vw_maki

golf 2 1.9tdi

Recommended Posts

pozdravw drutvance. Evo napokon stavljene felge... sad sam u ičekivanju distanci (iza pol centa, napred cent). odrađen servis na alternatoru, stavljena muzika u auto, tinted ajbe, sat od trice tdi... za koji dan slika s bodykitom koji je trenutno u fileru za lakirovanje :) ... u planu je fi 60 od ulaza do izlaza, varalica i jo neke sitnice. sluamo se ;)

 

47.jpg

48.jpg

49.jpg

50.jpg

51.jpg

 

55.jpg

56.jpg

57.jpg

58.jpg

59.jpg

60.jpg

http://www.vwclubcro...0-golf-2-19tdi/

 

upravo stigle slike... body je spreman za montiranje :D

 

61.jpg

62.jpg

63.jpg

 

 

http://www.vwclubcro...0-golf-2-19tdi/

Edited by vw_maki

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav ekipa. Evo bodykit je smontiran, branici polakirani ( nema više grdih knauf šarafa u prednjim branicima) i namontirana blenda :D

Sad se još čekaju distance pa da ga ubatalimo onako kako spada... svaka kritika i komentar su dobrodošli... pa eto, čujem ose ubrzo :D

 

219.jpg
220.jpg
221.jpg
222.jpg
223.jpg
224.jpg
225.jpg
226.jpg
227.jpg
228.jpg
229.jpg
230.jpg
Edited by vw_maki

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo par noviteta... smontirana prednja maska s duplim lampama, stavljene prednje distance 8mm, zadnje sam uzeo od 5mm, ali se još dvoumim kako da isprepigam rubnjake da ga polegnem još dolje, pa me zanima dal je tko od vas pigao zadnje rubnjake (rezanje ne dolazi u obzir) :)

uzeo volan kojem je potrebno fino uređenje, stavio kompletnu cijev fi 60 od ulaza do izlaza i okinuo par fotkica s kockice na prisavlju di sam uzeo 2. mjesto za german style...

ostale su još neke sitnice na vanjskom izgledu i onda se bacam na motorni prostor i unutrašnjost auta

svaki komentar dobrodošao ;)

95.jpg
96.jpg
97.jpg
98.jpg
99.jpg
100.jpg
101.jpg
102.jpg
109.jpg
Edited by vw_maki

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav društvo. Evo na autu se radi kolko se može, jer sam vremenski zakinut zbog posla... neki dan smo s trojke komplet složili prednje kočnice s 256 ventilirajućim diskovima (slike nažalost nema jer mi se mobitel ugasio dok smo radili :) , riješio sam i safe mod nakon nepunih godinu dana muka. Na kraju je wg bio zaštekan i nije imao nikakvu funkciju, a i crijevo vakuma koje se spaja na njega bilo je užasavajuće... o grani da ne pričamo, čađe više nego u spalionicama... u međuvremenu mi je puklo i crijevo turbine koje sam odmah zamjenio.... neki dan spojena varalica sa 7 pinova i auto ide iznad svih mojih očekivanja, više nego dobro...

radili smo malo i na unutrašnjosti... obljepio crvene trakice na lajsnu armature i po vratima, i vani dotjerao masku pa to sad već polagano liči na nešto :)

uzeo sam i volan od trojke koji će poslužiti dok ne naleti nešto bolje i potrgao rubnjak na jeb.... ležećem :(

u planu je zasad lakiranje na prvom mjestu pa ćemo vidjet kaj i kak dalje :)

i evo za kraj par fotkica od vikenda sa stylinga na garden mallu i u dugom selu

živeli i vidimo se u karlovcu ;)

 

250.jpg
251.jpg
252.jpg
253.jpg
254.jpg
255.jpg
256.jpg
257.jpg
258.jpg
260.jpg
265.jpg
266.jpg
267.jpg
268.jpg
270.jpg
Edited by vw_maki

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se i ja javim nakon par mjeseci. Na autu se radi pomalo... navala bi trebala bit u 9 mjesecu :) ... u međuvremenu sam promjenio siceve, plave sam zamjenio s crvenima ( pik hvala za kombu, prebacio sam si naslone na zadnju klupu) :P... složio osvjetljenje ispod nogu, malo se igrao s ručicom mjenjača pošto je ovo fejk getei... i složen je coming leaving modul... promjenjene kugle, krajnici, pločice... i tako... uskoro novi topic nadam se s pregršt novih dijelova :D

ŽIVJELI

 

https://www.facebook.com/marko.paska.1/videos/10205925102060166/?pnref=story

 

168.jpg
169.jpg
170.jpg
171.jpg
173.jpg
174.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kako to sad izgleda... do 11mjeseca je u planu da se uredi unutrašnjost (fali još crni krov, suncobrani i c stupovi) uskoro mi stiže koža oko mjenjača s crvenim koncem i normalan sat od tdia... pa se bacamo na skupljanje love i lakiranje u 3mjesecu :)

67f6279e5e3101aae80a21f4f5d9e3b4.jpg

5d67078a025b8f62cefbb4274de80d23.jpg

98a6c044171efb12aa13a8d88061b675.jpg

http://www.vwclubcro...0-golf-2-19tdi/

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav društvance-... dugo sam bio odsutan s foruma pošto sam propterećen poslom, ali sam svejedno našao vremena da poslažem nekolicinu stvari na duji.

Nedavno su promjenjeni komplet zglobovi, i još neke neophodne sitnice vezane za ovjes i mehaniku
Na unutrašnjosti sam najviše radio pa sam si preko zime skupljao lovu i kupio jubi ručicu, sat od golfa 3 gti s mfa ručicom, boost čukicu i crno nebo sa stupovima.
Pa evo kako to sada izgleda iznutra... Jedino kaj se još premišljam oko izbora volana, pa bi mi svaki savjet dobrodošao.
Ljetni set sam vratio na auto pa je slika bila neizbježna.
Sljedeći mjesec na redu je montaža serva i el. podizača i onda startuje lakiranje.


Čitamo se uskoro

 

128.jpg
129.jpg
130.jpg
131.jpg

 

 

 

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/81410-golf-2-19tdi/

Edited by vw_maki

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo nek sam ja napokon uhvatio vremena i uspio sjesti za laptop da nabacam ponešto slika... auto je napokon polakiran i mislim da nitko nie bio sretniji od mene kad sam došao po njega prije kojih cca mjesec dana... ima i nešto sitno slika radova... rezani su prednji rubnjaci, zadnji kvalitetno zarolani i mrvicu prošireni :)

 

286.jpg
287.jpg
288.jpg
289.jpg
290.jpg
291.jpg
292.jpg

te su slike bile poslane od strane lakirera, i ja tad auto nisam vidio uživo... sve dok nisam došao po njega... a onda me skoro strefil herc od sreće ... sessss

 

295.jpg
296.jpg
297.jpg

Potrpali smo plastičariju u auto i požurili doma jer sam imao samo dva dana da ga sklopim...

I bome smo uspjeli. Uz ogromnu pomoć mojih frendaća auto je u nedjelju navečer bio sklopljen i sastavljen... spreman za styling na Velesajmu povodom brzih i žestokih... srce je napokon bilo na mjestu :)

 

5.jpg
6.jpg

9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg

uz sve to stigli su još rallye tapicirunzi, gti emblemi za uske lajsne i volan :)

 

20.jpg
21.jpg

33.jpg

i za kraj par slikica s velesajma i vwts u Karlovcu... živi bili ... komentirajte, pljujte, hvalite... sve je dozvoljeno... do slušanja ;)

22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg
29.jpg
30.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2