1 1
golf 3 tdi

xenon golf v 2008

Recommended Posts

cim ti nemas xenon nije to bez razloga :)

i ja sam se onako raspitivao, razmisljao cak i morimoto i neki xenon kit ali ne zeza mi se sa tim crkavanjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista onda idem tvojim stopama... :)

sledece auto gledati sa fabrickim xenonima i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li netko ima li negdi jos uvijek uzet hella xenon look za golf 5? Na njuski skoro pa nista,sla sam par upita za oem hella bixenon traze 3200kom goli farovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa neko tu na forumu je trazio procjenu za oem xenon farove od petice, i mislim da su na prodaju. Pogledaj topic procjene. Ja sam mu rekao da komplet vrijedi 500 eura ako je sve ispravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidio sam to nedavno,al me zanimaju ovi drugi zato sam i postavio ovde jer ih nemogu nac nigdi,bilo je po ebayu al sve su neaktivni oglasi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto bi xenon look umjesto oem bixenon fara? Bar danas nije skupo ubacit oem xenon za peticu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha..ok. Bio je decko u Sl.Brodu koji je nabavljao xenon look farove. Ali mislim da nije imao Hellu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ih nigdi,imaju na njuskalu jedni pise orginal xenon za g5 novi cijena 2500kn jel mogu to bit oem ili je kina?

3055cac9aafb534d53fae8f866298423.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih znao ovako preko slike. Neka ti ih lik poslika, da vidis oznake na plastici straga i konektore. Ako su novi onda ima i pakovanje, pa nek ti kaze koji je proizvodjac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocu nazvat cu ga

Rox: evo gledam,naletio sam negdi u tvojoj temi da ces ti sebi stavljat,koje si mislio uzet,ovih ima po ebayu,cijene su za komad cini mi se?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo u Pro Centru su cijene za komplet. Piše na dnu teksta.

 

http://www.autoprocentar.hr/catalog/product_info.php/design-farovi-vw-golf-0307-crna-verzija-p-30449?osCsid=r2b75fh734lgbaetgjsuqido36

 

Za moj auto nema design farove jedino s "anđeoskim očicama". Koje poslije lako isključim, ako mi se ne svide.

 

Ove ja namjeravam uzeti: http://www.ebay.com/itm/361467223459?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ih nigdi,imaju na njuskalu jedni pise orginal xenon za g5 novi cijena 2500kn jel mogu to bit oem ili je kina?

3055cac9aafb534d53fae8f866298423.jpg

To ti je Depo marka. Sjecam ih se jer sam se i ja raspitivao

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je Depo marka. Sjecam ih se jer sam se i ja raspitivao

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Jbga onda,nisam stiga danas zvat mislio sam ujutro radio cili dan,i mislio sam da su depo ili tyc zato i je ta cijena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbga onda,nisam stiga danas zvat mislio sam ujutro radio cili dan,i mislio sam da su depo ili tyc zato i je ta cijena.

A da... a jel se moze znat zasto bi uzimao xenon look farove a ne original xenon farove sa balastima i sijalicama. Kaj si one svoje crne rijesio?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da... a jel se moze znat zasto bi uzimao xenon look farove a ne original xenon farove sa balastima i sijalicama. Kaj si one svoje crne rijesio?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Nema konkretnog razloga. Sta izleti povoljnije. Nisam jos,al hocu kad nadem xenone,zainteresiran?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema konkretnog razloga. Sta izleti povoljnije. Nisam jos,al hocu kad nadem xenone,zainteresiran?

Ma ja isto trazim xenone. A s obzirom da ih ne mogu naci zadnja opcija je da decki u cmodulu na tresnjevci rade da u postojece nove ili stare farove ti ugrade xenon lecu, vidio sam kak izgleda gotov far i ne moze se skuziti da nije ne original, samo sto naravno nema nivelaciju... al je xenon svijetlo...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja isto trazim xenone. A s obzirom da ih ne mogu naci zadnja opcija je da decki u cmodulu na tresnjevci rade da u postojece nove ili stare farove ti ugrade xenon lecu, vidio sam kak izgleda gotov far i ne moze se skuziti da nije ne original, samo sto naravno nema nivelaciju... al je xenon svijetlo...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Gleda sam i ja to,ne sumnjam da ne odrade dobro posa al nebi isa na tu opciju,kolko uzmu love za to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gleda sam i ja to,ne sumnjam da ne odrade dobro posa al nebi isa na tu opciju,kolko uzmu love za to?

1700 sa ugradnjom tj rukama i lecama i zaruljama i namontiraju ti i iskodiraju...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

1700 sa ugradnjom tj rukama i lecama i zaruljama i namontiraju ti i iskodiraju...

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Nije puno za sve. Ima xenona na ebaykleinanzige.de za cca 300-350€,samo farovi,mogu li se na njih stavit neki npr philips xenon kit i sl.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta leća je napravljena za HID kitove (dimenzije H1 žaruljice).

 

UT8x7GDXdpcXXagOFbXx.jpg

 

EDIT: Imaš HID kit od Philipsa.

Edited by rox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta leća je napravljena za HID kitove (dimenzije H1 žaruljice).

 

UT8x7GDXdpcXXagOFbXx.jpg

 

EDIT: Imaš HID kit od Philipsa.

I moze se stavit na oem xenon far?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1