1 1
ROBY87

golf 2 kr i plin

Recommended Posts

interesiraju me iskustva onih ljudi koji su imali plin ugrađen , i kakvia su im iskustva s time . pozdravw

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pokusavaj...problemi i problemi...

K-jet i plin ne idu u kombinaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ga u svojoj duji kr,nemoj ga stavljat.Osusio mi je injektore pa vise ni ne radi na benzinu,od povratnih detonacija mi je cijelu kutiju razbio od filtera zraka i one cijevi od filtera do usisne grane.Ako mozes staviti plin na injektore onda da a ako mozes samo na usisnu granu izbjegni to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoze sekvent plin na KR a jer je mehanicko ubrizgavanje...bas zbog toga ima opciju samo na usis,a to nebih preporucio...jedino ako nemas izbora da prebacis na Digifant pa onda sekvent,ali tu vec ima posla i kosta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na digifantu i flandji je hebena restrikcija a vidjah lose restrikcije koje bi proi povratnoj detonaciji iskrivile tu kao klapnu pa auto tek onda jos negiba...

Zaboravi to.... a ako bas hoces plin i 16v ubaci onda abf pa spajaj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

na digifantu i flandji je hebena restrikcija a vidjah lose restrikcije koje bi proi povratnoj detonaciji iskrivile tu kao klapnu pa auto tek onda jos negiba...

Zaboravi to.... a ako bas hoces plin i 16v ubaci onda abf pa spajaj....

Tocno to,ni nemogu se sjetit vise koliko sam tu klapnu puta ravnao u ovih 6 godina koliko imam plin unutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam 3 godine flanđa-plin na PL-u i nikad nikakvih problema, čak štoviše, k-jet mi je bio toliko razheban da mi je jedino kombinacija sa plinom bila dobitna zapravo. Digifant nisam htio stavljati zbog svih popratnih troškova, a ovako sam se i jeftinije vozio i super zadovoljan sam bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

al to je onda bio uskopljeni 16v sa niti 100ks... restrikcija je pre velika i lose izvedena... bar na ovim koje sam do sad vidjao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupost ziva na golfa 16v stavljati plin, da im je da "ide" a da ne trosi, pa jbt hoces se vozit ili stedit i unistavat auto. Za stednju dizlo i gas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to i ja znam da je u 16v glupo stavljat plin .ali imam svoje razloge . znaci losa kombinacija k jet i plin


sta je restrikcija zaštita od povratnog udara ??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

restrikcija je na flanđi jer je taj lim ki neki vrtložnik usisnog zraka pa da valjda bokje poteze plin.... Nisam ulazio u detalje aal znam da nevalja ni kad je mnogo otvoren (bez) a ni kad se iskrivi pa zatvori protok... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupost ziva na golfa 16v stavljati plin, da im je da "ide" a da ne trosi, pa jbt hoces se vozit ili stedit i unistavat auto. Za stednju dizlo i gas.

E baš tako--kupiš GTI i onda hoćeš staviti plin----prestrašno !!!!-zakonom bi zabranio takve ideje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E baš tako--kupiš GTI i onda hoćeš staviti plin----prestrašno !!!!-zakonom bi zabranio takve ideje.

 

Glupost. Plin je isto gorivo, a auto gubi minimalno na snazi... Da se vozis u nekom GTI-ju koji ima plin, a da ti netko ne kaze, ne bi ni znal da ima plin....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se osobno slazem s doc-om, onda radije kupim gtd-a idu isto i trose isto , tj, u racunici gti na plin

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imao plin na 9a i brzo je riknila k-glava onda sam prebacio to na digifant i nikakvih problema....samo gas u pod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupost ziva na golfa 16v stavljati plin, da im je da "ide" a da ne trosi, pa jbt hoces se vozit ili stedit i unistavat auto. Za stednju dizlo i gas.

Pa ne vole svi 1.9d i da nemogu prestici auto koji vozi 37 na otvorenoj cesti. Zasto? Jer za manje para vozis auto od 150 konja benzin.

 

Ne ulazim u taj kjet jer me iskreno to uopce ne zanima nego mi se se*e od onih sta pljuju plin bez ijednog realnog argumenta. Po cemu je to bolji dizel od plina? Zasto dizela ako zelis da manje trosi kad ti benzinac sa plinom sigurno trosi manje para od dizela?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica je o plinu na K-jet ili ti ga mehanicki ajnspric...nitko nije rekao da plin ne valja u nekom drugom benzincu

Share this post


Link to post
Share on other sites

znao sam da cu dobiti hrpu ovakvih odgovora tipa nemoj plin u gti . ti si lud bla bla .mislio sam na početku napisat da ne želim takve odgovore . ja taj auto nisam jucer kupio pa danas ocu danas stavit plin. vozim ga već 4 godine i nikad mi nije bilo problem za benzin sad sam došao do toga da mi se neda davat 1500kuna benzina u auto svaki mjesec a ne želim ga prodat jer sam previše rada i truda uložio u taj auto pa tražim alternativu . nadam se da kužite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne vole svi 1.9d i da nemogu prestici auto koji vozi 37 na otvorenoj cesti. Zasto? Jer za manje para vozis auto od 150 konja benzin.

 

Ne ulazim u taj kjet jer me iskreno to uopce ne zanima nego mi se se*e od onih sta pljuju plin bez ijednog realnog argumenta. Po cemu je to bolji dizel od plina? Zasto dizela ako zelis da manje trosi kad ti benzinac sa plinom sigurno trosi manje para od dizela?

Andrej ti je tako indifirentno pitanje.

Primjera radi .

Ja radim cca 30kkm godisnje i za 500kn predem 900km i uz to imam bunker i rezervni kotac.

I ne sekiram se oko nicega.

A td bio to auto bilo koje marke ide lijepo pa sa sitnim preinakama ide mozda i bolje od gti-a.

A izmedu ostalog to je samo navika.

Imao sam keca gti -a i sam znas toliko koliko se ja vozim bilo me briga da li trosi 20l a samo sam trazio izgovor prema samom sebi da ubodem tdi.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1