1 1
golf 3 tdi

golf v brisaci problem

Recommended Posts

Evo ovako jutos se diga i iden upalit brisace kad ono brisaci rade na preskoke.

U bilo kojoj brzini rade ali zapinju i blokaju i kad dodu do kraja nazad se vracaju normalno pa ako netko zna bio bih zahvalan

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi proba s dignutim brisačima , jel i onda zapinje?

Edited by polo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imao problem kad su mi "zapekle" osovine u tim piksama jer su loše gumice pa voda uđe, pa je teško vrtio, ali onda je cijelo vrijeme teško vrtio jer se na tim osovinama vrti u krug a ne naprjed nazad,

rastavio sam sve, malo pošmirglao vodobrusnim 200-1000 na bušilicu osovine i pikse i namastio i vrti dobro već neko virjeme

ne znam jel kod tebe sličan problem

razmišljam drugi put stavit igličaste ležajeve ako ima u toj dimenziji umjesto tih piksi, i nać neke kvalitetnije gumice, navodno pašu od filtera goriva i kvalitetnije su

Edited by polo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko mi je popalio onu plastiku s zadnjeg brisaca na zglobu. Ima gdje to za kupit?? Rijec je o mk5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema posebno u tokicu... budem provjerio u auto krei. Potrgao je mlaznicu ali nije osarafljivao onu maticu br.13. Ono crijevce se vidi vjerojatno u njega ide mlaznica. Iskreno neznam tocno ni kako izgleda jer se nisam zagledavao dok je sve funkcioniralo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda s onom plastikom i bez mlaznice bi nekako funkcioniralo. Ma sve sami amateri :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda s onom plastikom i bez mlaznice bi nekako funkcioniralo. Ma sve sami amateri :-)

pricate o zadnjem brisaču? meni je neko ukrao na zadnjem plastiku i mlaznicu pokusao i pukla mu je.. i sad sam ja uzeo novu al ne mogu izvaditi van taj komad..

96ea5ccd2d3b94c776f0f72b8d4ce714.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se čini da to moraš sve rastavit, da bi stari dio izvadio van, a novu unutra.

Nekako mi je to logično. Nadam se da nebude problem to ''odšrafit'' pošto su tu sol i hrđa napravili svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se čini da to moraš sve rastavit, da bi stari dio izvadio van, a novu unutra.

Nekako mi je to logično. Nadam se da nebude problem to ''odšrafit'' pošto su tu sol i hrđa napravili svoje.

odšarafim ja to bez problem.. ali ne da se ovaj unutra dio izvaditi van ako se vidi.. u sredini..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje rijesit ko mexx. van sve izvadit i stavit cep. pa vam nece imat sta ukrast :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@demit kod mene je identicno. Osarafio sam maticu ali dalje neide nista. Dali se treba s druge strane iz bunkera sto kemijati. I di si kupio mlaznicu i koliko love :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@demit kod mene je identicno. Osarafio sam maticu ali dalje neide nista. Dali se treba s druge strane iz bunkera sto kemijati. I di si kupio mlaznicu i koliko love :-)

ma platio sam 80kn jbte u ovlastenom.. popizdio sam... aj javi ak rjesis sta.. ja mislim da se ne moze s druge strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

80kn plastika i mlaznica.... javit cu ti svakako. Moram mlaznicu nabaviti da vidim kako izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

80kn plastika i mlaznica.... javit cu ti svakako. Moram mlaznicu nabaviti da vidim kako izgleda.

samo mlaznica 80kn ... ja sam ostao paf ..... uslikam ti ju ja sutra..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok....

P.s ako je ovakva narucio sam je za 40kn novu :-)

2q2n1as.jpg

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje rijesit ko mexx. van sve izvadit i stavit cep. pa vam nece imat sta ukrast :D

Ili stavis od mk6 brisac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli mjenjao ko to cudo.... koja je procedura. Strah me da nebi sve potrgao :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1