1 1
tihca

El. retrovizor-problem

Recommended Posts

Imam problem sa električno podešavajućim retrovizorom na Golfu 4,sa suvozačeve strane...prije neko vrijeme udario sam s retrovizorom te je došlo do puknuća stakla i sjebao se zglob,tako da sam uzeo komplet drugi retrovizor sa motorićem i svime i sa svog prebacio samo vanjski dio koji se lakira(poklopac),a problem mi je u tome da kad namještam svoj vozačev retrovizor na L onaj drugi umjesto da se sam automatski prilagodi ode u jednu stranu,u mom slučaju gornju i motorić se ne gasi dok ne prebacim na R retrovizor i prekinem ga joystickom prema dolje...uvijek ode sam gore do kraja koda se je zblesirao...isto tako sam promjenio cjeli motorić,to jest obadva sa mog starog retrovizora jer sam znao da je sve ok,ali se opet dogadja isto

 

Ima netko ideju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima netko preporuku nekog u zg ? po mogućnosti da se bavi VW/Audi

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni na cetvorci je bilo ovako ako prebacim na lijevi retrovizor u istom smjeru mi se krece i desni,znaci oba isto rade,a kad na desni prebacim samo desni funkcionira,

Share this post


Link to post
Share on other sites

točno tak i treba,kad prebacim na lijevi (vozačev) ovaj drugi retrovizor desni sam ode skroz gore maximalno i motorić vrti na prazno sve dok ne prebacim na joysticku na desni retrovizor i potegnem prema dolje da prekinem motorić i da stane

 

isto se dešava i kad bi htio posebno samo desni(suvozačev) namjestit,okreće ga gore koda mu se okrenulo

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda tipka ne valja pa negdje propusta struju bzvz

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1