0
dean

401 street race Zminj

Recommended Posts

Jubilarno DESETO izdanje!
>>> 401 STREET RACE ŽMINJ <<<
---------- 11.-12.10.2014. ----------

Subota 11.10. > 21:00 h
> Night Street Race + party > Alen Vitasović & DJ Hoky

Nedjelja 12.10. > 12:00 h
> street race
> moto race
> truck race
> stunt show
> car wash
> street style
> SPL

- www.401streetrace.com -

 

 

 

će vozit ko?

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ni s puštanjem gasa nisam ušao u 15, trening 14,57 , kvalifikacije s (nedovoljnim) puštanjem gasa 14,96 i odmah izgubio u 14, iako je moglo bolje, ne bih dugo ostao.

 

O organizaciji ne treba puno, katastrofa, počevši od izlijetanja Moraveka s Kadettom zbog njihovog propusta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je na kraju bilo s Moravekom? Po faceu se svasta pise...pa ako netko moze iz prve ruke napisati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bilo one kao 'počasne' utrke kamiona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

13,7 je vozio

 

Pukla sajla od kvačila , zadnjih 150m išo u leru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pukla sajla od kvačila , zadnjih 150m išo u leru...

Kakva sajla,par puta je vozio 13,7,sajla može puć jednom, ne 3 puta

Share this post


Link to post
Share on other sites

napiso mi da je pukla plastika od sajle , ja sam pomislio da je od sajle sto ide na salteblo...

valjda ce se joke javit da napise sto se tocno desilo ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima da se nadovezem malo na temu,,,, bilo je super prvi puta sam bio tamo malo sam imao problema s autom tocnije trokirao sam spoio mi je frend turceler preko bobina a posto ih imam dvije spojio je signale skupa i to me zajebavolo u prve dve trke u kvalifikacijama mi je fire otkrio da se to nesmije spajati pa sam rijesio problem trokiranja onda sam mogao nitra malo dati ali peh me pratio krenio je super i na pola staze mi pukla plastika sto spaja sajlu s gitribom pa sam u leru vozio do kraja i takav sam uspio radit vrijeme dosta slicno

 

 

jako mi je zao sto neznam pravo vrijeme auta i sto nisam sudjelovao u trci nadam se da cu imati vise srece drugi put dolazim ponovo na god

 

zelja mi je bila 12 sec ali nisam uspio nadam se da sljedeci putta necu imati problema i da cu uci u tu klasu vise

Edited by GTI rsr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno da se nakon onakvg propusta i tragedije nije zaustavia event, svaka cast ekipi koja se pokupila i napustila trku...

 

Zminj nije za aute ispod 12s

 

Moravek se dns probudija iz kome nadam se da ce bit uredu i izac i ovog

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam mislio da ce biti odgođeno...

propusta je bilo oduvjek samo je pitanje bilo kad ce se nešto desiti

Joso klase nisu niti toliko bitne

jer kao prvo i osnovno nisi siguran niti u to da nešto ili netko nije na cesti,

a ništa cudno niti da netko dođe iz suprotnog smjera jer i to se znalo dešavati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izletio jer je navodno nešto izbjegavao

e sad sta je tocno bilo pitaj boga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbjegavao je navodno onu ćeliju što mjeri vrijeme koju inače maknu kad idu jače klase jer je to obična uska cesta, a ne pista. Samo što je ovaj put nisu maknuli izgleda i eto sranja.

 

A šta mi je još upalo u oko, kada je krenuo Camaro od 1076 ks, a s druge strane se vraća safety car s oldtimerima, pa je ovaj pustio gas. Ja sam se pitao jesam li ja lud ili šta, nitko ništa ne govori, ako stvarno nisu uskladili kretanje Camara i vraćanje safety cara onda stvarno nisu normalni!

Edited by dean

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva srica nikad nisan vozija zminj, nit san bija tamo, jos tamo davno 2009 kolega koji je isa ispod 11 je govoria da nema smisla da ce neko nastradat jer dodes tolikom izlaznom a nema dovoljno mista za sigurno stat jer ide zavoj...

 

A navodno je bilo nesto na asfaltu sta redar nije pokupija i isa izbjegavat i eto ti đavla...

 

Neznan kako moze neko org utrku i dobit dozvoli a kola hitne i vatrogasaca nigdi blizu??

 

Za ovakve propuste u organizaciji neko triba odgovarat. org za ovakve propuste i sl na brdu i sl utrkama organizatori i direktor trke koje je potpisa ide u zatvor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizator se istu vece napija i piva okolo i htjeo da se trka nastavi,na sto su bulicici spakovali aute i zaputili se doma,svaka cast deckima,a vladi zelim brz oporavak i kad se skroz oporavi da naide na organizatora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizator se istu vece napija i piva okolo i htjeo da se trka nastavi,na sto su bulicici spakovali aute i zaputili se doma,svaka cast deckima,a vladi zelim brz oporavak i kad se skroz oporavi da naide na organizatora

Ja sam čuo priču (što mi je nevjerojatno) da će još Moravek morati platit neku kaznu i da se zato Buličić posvađao s Dariom i pokupio s rejsa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti rejsovi mi vec godinama nisu napeti, kod nas jelte, jer je sve djubretarski. I sad jos covjek bezze strada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To treba svest na 2 rejsa godisnje i to da bude u OS na pisti i to je to..a ne ko ima u gradu 400m ravnice tu se org rejs.. Budale

Share this post


Link to post
Share on other sites
0