4 4
ljubobj

Golf VI 1.6TDI postizanje radne temperature?

Recommended Posts

evo da pitam kakva je kod vas situacija

Znaci imam golfa 6 1.6 tdi 105ks, 2011 godina auto ima 57000km

i ono to mi nije jasno je da mu na 8 stupnjeva(vanjska tepmeratura zraka)

treba 12km da bi postigao radnu temperaturu od 90 stupnjeva...??

jel to uredu ili nevalja termostat?

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je normalno, isti motor je i kod mene, sporo se griju, ali kad postigne radnu onda bi morao držat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da postigne ju i drzi,onda je to tako, al bas me zanima koliko ce mu trebati kad bude minus vani.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

ništa extra duže...ista stvar kod mene bila i četri godine se pitao pa koliko i bilo je sve ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moderni dizeli imaju male toplinske gubitke i treba im da dodju na radnu temperaturu. I moj 2.0 TDI treba da se zagrije. Ja ga ujutro vozim na oko 2000 okretaja da se optimalno zagrije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i ja ga na 2000 saltam u vecu da bude sto manje na hladno opterecenje. Al bas mu dugo treba ,, jbg to je tak onda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore je u gradskoj vožnji stani-kreni, nema se gdje ugrijat + oduzima mu i to malo topline šta proizvede grijanje kabine...

Pretpostavljam da auti za skandinavske zemlje imaju neke dodatne grijače motora i/ili kabine? Ako imaju, rado bi si to retrofitao ako nije previše komplicirano, pogotovo za grijanje kabine. Prijateljica je u Toyoti Auris imala gumb za to neko dodatno grijanje i auto je mogao puhati toplo odmah po paljenju, a mi ovako moramo čekati bar 5-6 min. dok ne krene topli zrak...

Grijanje sjedala je zakon! Na idućem autu bi to svakako tražio da ima.

Edited by Mirage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nevalja termostat na g5 1.9 tdi grije se oko 10 km lagane voznje onda dodje na 90. kad radi na leru a hladno je vani temp mi pada na cca 70. Vec 2 godine je tako jer mi se neda vadit antifriz da zamjenim termostat. kanadsko trziste je na dizelima imalo dodatni grijac kojeg ustekas u struju i on grije motor tjekom noci da ga mozes kresnut ujutro. tak sam procito bio negjde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja upalim zatvoreni optok zraka dok se ne ugrije bar malo motor, onda prebacim na normalno

 

Meni nevalja termostat na g5 1.9 tdi grije se oko 10 km lagane voznje onda dodje na 90. kad radi na leru a hladno je vani temp mi pada na cca 70. Vec 2 godine je tako jer mi se neda vadit antifriz da zamjenim termostat. kanadsko trziste je na dizelima imalo dodatni grijac kojeg ustekas u struju i on grije motor tjekom noci da ga mozes kresnut ujutro. tak sam procito bio negjde.

Taj šta ide u struju znam da ima, ali gdje da ga prištekam na zgradi...to može netko tko kuću ima...

Ima puno auta sa sjevera taj sistem.

Edited by Mirage

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

možete si ugradit paljenje vozila dok niste u vozilu....košta cc 1900 kn u zagrebu na vrapču dobiješ kao iphone izgleda ključ koji ti upali auto (iako u vw nemožeš dok nestisneš "kuplung" )ovo ti dečki ugrade imaš gps nadzor vozila alarmi dvozonski senzori protiv grebanja laka.zatvara otvara gepek nemoze se (navodno) prekodirati pokazuje vam do tri vozila oko vas koja imaju alarm....sa 500 metara razdaljine mozete upaliti vozilo i po želji uključiti klimu ili grijanje,(bez brige i upaljen motor znači da je zatvoreno i zaključano vozilo pod alarmom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je u Zg bilo 4C. Trebalo mi je 8km da kazaljka pokaze 90C. Vozio sam oko 2000RPM-a.

 

Ono kaj mene godinama muci je kad dodje na radnu temperaturu, tamo se zakuca i ne mice se. Tocno 90C i niti makac gore dolje za 1 stupanj. Valjda komp pegla te male promjene i drzi na 90C a ako detektira veci pad ili rast pocne prikazivati promjenu na analognom displeju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

ja sam primjetio jedino jednom da mi se povećao rast temperature u ljetnim vremenima kada mi je mrvicu ulja falilo...a po zimi isto nemiče se kada se zakuca....doduše kod sedmice su to sredili...neznam kako ali kroz tri minute se podigne već da može dobro grijati automobil....tamo oko 70C....

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo jutros mi je auto pokazivao 0 stupnjeva(vanjska temp)

ali ono sto me je zabrinulo dva puta mi je nakon sto je postigao radnu temperaturu (90) spustio ju malo na cca 80 stupnjeva i onda vrati na 90??, to znaci da ipak termostat nevalja?

e da temp lagano padne kad sam na nizbrdici i gas skoro ni ne diram..

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

ne znam sto ali mi se taj 1.6 tdi nikako ne svidja...

glupost,žiivciraš se i oko ničeg,isti takav motor sam imao auto je bio odličan kad sam ga čipirao nikad ali nikad mi se nije više pojavljivao taj problem sa radnom temperaturom,a to da oscilira temperatura pa to je normalno,brat mi ima tuarega 2013 godinu i ista stvar se događa dosta često....otiđi u bilo koji servis i svi će ti reć da je to sasvim normalno.mogao si uzet 1.4. tsi-a bio bi ti tu negdje u cijeni....

evo jutros mi je auto pokazivao 0 stupnjeva(vanjska temp)

ali ono sto me je zabrinulo dva puta mi je nakon sto je postigao radnu temperaturu (90) spustio ju malo na cca 80 stupnjeva i onda vrati na 90??, to znaci da ipak termostat nevalja?

e da temp lagano padne kad sam na nizbrdici i gas skoro ni ne diram..

Edited by Nano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da uzbudujem se bezveze izgleda, i ja znam par 1.6 tdi s 200000km pa su izvrsni.. Hvala svima

I ja cu ga cipati kod sm-a na optimum ..

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

moj prijedlog dođi do zagreba otiđi kod gabreka i miran si....to ti je moje mišljenje...cijena oko 3000 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

da za sve sam te cuo samo rijeci hvale...teško se sad odluciti no dobro valjda budem dok skupljam pare za to...haha

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4