4 4
ljubobj

Golf VI 1.6TDI postizanje radne temperature?

Recommended Posts

Evo moj odg iz porsche croatia

 

Poštovani,

nažalost, po danoj šasiji, tu dimenziju proizvođač nije ispitao niti odobrio.

 

Javite se u ispitnu stanicu CVH za eventualan atest/Tuning.

 

Srdačan pozdrav,

u peticu se najnormalnije upise 225/40 18

 

prijatelj je upisao prije par mjeseci na 1.4 motor

Bez atesta? Jedino ak je ima nekog!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto brat mi ima uredno upisano u prometnu na šestici, 1.6 tdi, 18''. Bez potvrde, atesta i naravno veze. Došao u CVH i bez problema mu unjeli 18''(225/40/18) u prometnu.( moguće da neznaju ili ih nije interesirala provjera pa su mu samo upisali)

Malo čudno kako neki upiši neki ne, pa evo i ovaj odgovor iz Porschea.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da oni neznaju pa svako radi na svoj nacin, to je jedina cinjenica iz ovog svega...

a Bože moj tako je to na balkanu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto svi nesto tvrde znaju itd. Sada sam zvao cvh i pitao lijepo za vw golf 5 1.9 tdi 77kw iliti ga 105 ks sportline oprema, moze se upisati sljedece: 195/65/15, 205/55/16, 225/45/17, 225/40/18. I kaze mi na telefon ako na tehnickom budu radili bilo kakve probleme vezano za to da nazovu gore i provjere.


Potvrda ne znam koliko se placa,ali meni je za 2.0 tdi nisu htjeli dati jer 103kw nije dolazio sa 18cola! Isti slucaj ima frend na 6ici 1.6tdi 105ks! Tako da što se naftaša tice samo je gtd dolazio na 18

GTD? koliko znam to nije postojalo? Jedino GT oprema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

GTD valjda je mislio na šesticu da može 18''. Jer petica je bila sam GT.

 

Edit: eto u isto vrijeme stavili post:)

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon, mislio sam da pricas o upisivanju guma na golf 5 ;)

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moj odg iz porsche croatia

 

Poštovani,

nažalost, po danoj šasiji, tu dimenziju proizvođač nije ispitao niti odobrio.

 

Javite se u ispitnu stanicu CVH za eventualan atest/Tuning.

 

Srdačan pozdrav,

Bez atesta? Jedino ak je ima nekog!

 

Zvali su sa tehnickog CVH i to je to. Upisali mu bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam,onda sam samo ja ima problema! I nisam uspio upisat na golf 5 2.0tdi gt oprema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ mario, trebao si im vratiti mail i napisati, jel to znaci da ste vi isporucivali vozila za koja proizvođac nije ispitao i odobrio određene velicine felgi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti samo govori da svaka poslovnica teh. pregleda radi po svom. Što je u biti čista sramota i jedino moguće kod nas.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na autu imam tvornicki 225 45 R17 kupim felge 18 i nove gume 225 40 18 dodjem na tehnicki u kovinsku upisat i oni traze naljepnicu di pusi dimenzije koje nema! Kaze donesi potvrdu porsche croatie i oni je nisu htjeli Vise mi se nije dalo zajeb proda sve i vratio se na 17

Edited by marioGt

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo to, jer tamo rade nesposobni ljudi, cast izuzetcima. Njima nista ne moze zasto? Zato jer ako ti kaze ne moze i ti kazes a valjda covjek zna, staviti ces mu u prometnu 100 kn i ide jako, svemoze. Tj sad su ih stisli pa im je frka ako nije neka sitnica, ali im je ostalo u navici od prije....


Na autu imam tvornicki 225 45 R17 kupim felge 18 i nove gume 225 40 18 dodjem na tehnicki u kovinsku upisat i oni traze naljepnicu di pusi dimenzije koje nema! Kaze donesi potvrdu porsche croatie i oni je nisu htjeli Vise mi se nije dalo zajeb proda sve i vratio se na 17

Ma trebao si ako nis naruciti u porscheu od r32 ili gtia naljepnicu i zaljepiti. Ali ugl moze se samo su te jebali bespotrebno. Ja cu sad na regi ici upisati dimenzije sve od 15, 16, 17, 18 pa da vidim kako ne moze. Kampirati cu tamo dok ne rjese...

Edited by RI VW

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi proslo,znam! Al bas sam isa na fer i posten nacin upisat i izgubija volju!! Na proljece na registraciji cu opet probat! Bas uzeo charleston 18 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na kraju ces zaljepiti naljepnicu, doc tamo rec da zelis 18, i reci ce mrtvi hladni, moze, dajte mi prometnu :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na autu imam tvornicki 225 45 R17 kupim felge 18 i nove gume 225 40 18 dodjem na tehnicki u kovinsku upisat i oni traze naljepnicu di pusi dimenzije koje nema! Kaze donesi potvrdu porsche croatie i oni je nisu htjeli Vise mi se nije dalo zajeb proda sve i vratio se na 17

Zašto onda odmah nisi išao na "mini" atest za kotače i riješio to ,ne isplati se s njima gubiti živce za 300 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio riješiti stvar sa potvrdom od Porsche Croatia ( još čekam njihov e-mail od danas jutro )

 

1. upis u ispravne 195/65 R15

2. upis dodatne 205/55 R16

 

Sve u jednu cijenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

Na autu imam tvornicki 225 45 R17 kupim felge 18 i nove gume 225 40 18 dodjem na tehnicki u kovinsku upisat i oni traze naljepnicu di pusi dimenzije koje nema! Kaze donesi potvrdu porsche croatie i oni je nisu htjeli Vise mi se nije dalo zajeb proda sve i vratio se na 17

imas PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro drustvo

Evo vani je zahladilo i odma problemi

Opet tesko postize radnu temp tj jutros nakon 16km lagane voznje nije ju uspio postici. To znaci da je termostat neispravan jel tako? Molim da potvrdite moje sumnje? Jel da kupim originalni termostat ili? Evo slika kako to izgleda, auto je golf 6 1.6 tdi 105ks 2011god

 

http://www.pohrani.com/?2X/ME/B3roycF/20141123060253.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

Majstore daj se prestani toliko opterećivati s tim to je normalna stvar što je hladnije to je teže postići radnu temperaturu jel ti auto u garaži ili vani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro drustvo

Evo vani je zahladilo i odma problemi

Opet tesko postize radnu temp tj jutros nakon 16km lagane voznje nije ju uspio postici. To znaci da je termostat neispravan jel tako? Molim da potvrdite moje sumnje? Jel da kupim originalni termostat ili? Evo slika kako to izgleda, auto je golf 6 1.6 tdi 105ks 2011god

 

http://www.pohrani.com/?2X/ME/B3roycF/20141123060253.jpg

 

Nakon 16km je trebao postici temperaturu radnu da ga jebes. Da, ak je tak, nekaj ne stima bas najbolje, ne mora biti velika razlika od normalnog ponasanja, ali ako jednostavno imas filing da nije to to odi do servisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4