1 1
Marinko

varenje plastike

Recommended Posts

Daklem u transportu je pukla jedna kopca na foru od corrado-a.

imate kakav prijedlog dal da dam variti ili da zaljepim sa sekundnim ljepilom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram temu sad, ja bi si trebao zavarit malo ispod zastitu od podvozja, nije nis strasno ali me nervira, ali na podrucju zga. Cuo sam da na sveticama ima ali da jos malo cujem tko sta i kako. Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj varit najbolje nekome tko to radi ,znam da je off t. ali samo pazi kome dajes,ja sam tako ostao bez originalne siroke ralice od corrada,dao "covjeku" s ovog foruma da ju obnovi i pa pa ralica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam rijesio ovo svoje. Nije bilo potrebno varit s obzirom da su se dva dijela odvojila. Pa mi je bila opcija novu plastiku narucit sto je oko 800-900kn ili da mi sa plasticnim vezicama pospaja. Kod Matokovica inace idem. Digli ga na dizalicu i zasili mi auto i ko da nikad nista nije bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav dečki, da ne otvaram novu temu zanima me stručno mišljenje... Da li (za prvu ruku) postoji mogućnost da ove crne crte od sudara sa vodobrusnim obrusim da dobijem sivu boju koja je ispod te crne ?

10582232_10204246248251900_263973576_n_z

Share this post


Link to post
Share on other sites

namociš krpu sa nitro razrjeđivacem

prvo prođeš sa tom odmah za njom sa suhom.

ponoviš par puta dok ne ode sve.

onda ispoliraj sa pastom

možeš rucno

Share this post


Link to post
Share on other sites

U donjem vrapcu, kad se skrene s bolonje na vrapce, nakon prvog semafora ide se na mostic desno i odmah desno (pise nešto hidraulika) tamo lik vari plastiku

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1