5 5
ljubobj

Udobnost (tvrdoca) sportskih opruga H&R/ Eibach

Recommended Posts

Vidi se da je nešto spusten, iako su slike lose i predaleko slikane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je prokit, taj set tako i spusta da se jedva vidi. Po meni je to bacanje novaca jel moras tako gledat dal je spusten ili ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocu cim dodjem kuci...

mada ne uvija se bolje lezi jes tvrdji malo al mi to vise oddgovara taman ko audi

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Edited by gagi74

Share this post


Link to post
Share on other sites

prve dve kad je stavljene opruge zadnja bez oprugad7b52bc430a3c8c10c57da4adf592a1e.jpg55c0bf2bf380e1fa741e1980123e248f.jpg97639c08ba86472ce094e2ea7160be5f.jpg

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi trebao trosit lovu za tih .99mm koliko je pao :) I te felge, ajoj :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbga 30 mm fekne su ostale od audija daj neki predlog kakve da uzme. za belu boju ili da farbam ove cele

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

a koja boja bi bila najbolja topa tamnija svetlije?

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove tri kombinacije su bomba bas se tesko odlucit koja je top mozda rotor najbolji kad je totalno prizemljen a mislin da je najlosiji ako je auto na nekoj optimalnoj visini!!

46b85a486a86371cd83c48b66b28c9ad.jpg

$_20.jpg

 

hqdefault.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom izminija sam poprilican broj poruka sa nekim tipom iz Gabreka i kaze da je za moje auto tj. 2018 godinu samo prokit dostupan! On kaze da je nemoguce da je nekome auto palo 1 ili 2 cm jer je ocito krivo naruceno trazija me naljepnice s vrata sa mu poslikam i po tome je narucija! Uglavnom izgleda mi da zna sta radi i sta nudi dolaze za 10 dana pa cemo vidit kad ih stavimo sta ce se dogodit....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno izmjeri prije i poslije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocu naravno danas cu ga poslikat nakon pranja pa cu opet za desetak dana nakon montaze....

Obavezno izmjeri prije i poslije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je razlika između oem sportskog ovjesa i običnog na golfu 7? Jel razlika u oprugama i amortizerima ili su i razlicite recimo vilice(duljina istih) itd...

Edited by to21m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Isprike sto dizem stariju temu ali ova mi se ucinila kao najbolja za moje pitanje 😇

Golf 7 facelift, 1.6TDI, rabbit

Montirao bih 18ke na njega i htio bih ga malo spustiti (i na 17kama sta ga duzem gledam mi izgleda visoko), nista ekstremno

Koliko vidim po prethodnim stranicama i po forumu, cini mi se da bi eibach pro kit za to bio najbolji izbor (i dalje najbolji izbor je kod gabreka)?
Ako sam dobro shvatio, isti spusta 30mm naprijed/nazad, udobnost nije narusena (osim vec dodanim 18kama) te su najbolje za dugotrajnost tvornickih amortizera (na koje bi bile montirane)?

Nakon instalacije, potrebno je napraviti optiku na automobilu (da li odmah ili nakon par stotina km) te ici na atest? Sto je potrebno od papira i cijena/procedura atesta?

Da li tko ima iskustva kako ovo gledaju kod nas u ovlastenom s obzirom na garanciju automobila (2019, uskoro istice tvornicka ali imam produzeno 5godina)?

Da li gubim garanciju na ovjes, za koji pretpostavljam da me vec mogu gnjavit jer sam stavio aftermarket felge, ili komplet automobil ?

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, simest said:

Pozdrav,

Isprike sto dizem stariju temu ali ova mi se ucinila kao najbolja za moje pitanje 😇

Golf 7 facelift, 1.6TDI, rabbit

Montirao bih 18ke na njega i htio bih ga malo spustiti (i na 17kama sta ga duzem gledam mi izgleda visoko), nista ekstremno

Koliko vidim po prethodnim stranicama i po forumu, cini mi se da bi eibach pro kit za to bio najbolji izbor (i dalje najbolji izbor je kod gabreka)?
Ako sam dobro shvatio, isti spusta 30mm naprijed/nazad, udobnost nije narusena (osim vec dodanim 18kama) te su najbolje za dugotrajnost tvornickih amortizera (na koje bi bile montirane)?

Nakon instalacije, potrebno je napraviti optiku na automobilu (da li odmah ili nakon par stotina km) te ici na atest? Sto je potrebno od papira i cijena/procedura atesta?

Da li tko ima iskustva kako ovo gledaju kod nas u ovlastenom s obzirom na garanciju automobila (2019, uskoro istice tvornicka ali imam produzeno 5godina)?

Da li gubim garanciju na ovjes, za koji pretpostavljam da me vec mogu gnjavit jer sam stavio aftermarket felge, ili komplet automobil ?

 

Hvala

Kupis na ebay.de opruge

Jer su najpovoljnije i nisi nicija ovca za sisanje kod lokalnih svercera. 

S njima dode tuv s kojim ih upises atestiras na stanici za teh. Razliku u udobnosti neces ni skuzit.

Ali 18" ces skuzit da nabija malo vise. 

Fuckas garanciju na ovjes. Svejedno izlazi 🙂

Optiku napravi za par 100 km

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, ljubobj said:

Kupis na ebay.de opruge

Jer su najpovoljnije i nisi nicija ovca za sisanje kod lokalnih svercera. 

S njima dode tuv s kojim ih upises atestiras na stanici za teh. Razliku u udobnosti neces ni skuzit.

Ali 18" ces skuzit da nabija malo vise. 

Fuckas garanciju na ovjes. Svejedno izlazi 🙂

Optiku napravi za par 100 km

Dakle,preporuka i dalje je eibach pro kit?

Cijena atesta cca 900kn i treba se prethodno najaviti u stanicu za tehnicki?

Ma ocekivano mi ja da izgubim garanciju na ovjes ako ugradim aftermaket opruge ali ne znaju mi odgovoriti direktno nasi "predstavnici",neki kazu na cijelo auto (sto mi nema smisla,pogotovo ne na motor/getribu i slicno) dok neki samo ovjes pa nisam siguran sto je istina (ima tko konkretnog iskustva s ovim?)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dakle,preporuka i dalje je eibach pro kit?
Cijena atesta cca 900kn i treba se prethodno najaviti u stanicu za tehnicki?
Ma ocekivano mi ja da izgubim garanciju na ovjes ako ugradim aftermaket opruge ali ne znaju mi odgovoriti direktno nasi "predstavnici",neki kazu na cijelo auto (sto mi nema smisla,pogotovo ne na motor/getribu i slicno) dok neki samo ovjes pa nisam siguran sto je istina (ima tko konkretnog iskustva s ovim?)
Mislim da ti i felge moraju bit oem ili imati Tuv, pa pripazi ako nisu, sjecam se da je netko pisao da su i to gledali iako nije bilo upisivanja dimenzije u prometnu.
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, Xman said:

Mislim da ti i felge moraju bit oem ili imati Tuv, pa pripazi ako nisu, sjecam se da je netko pisao da su i to gledali iako nije bilo upisivanja dimenzije u prometnu.

Felge trenutno na Golfu su MSW 85, od OZ-a
koliko vidim na njihovim stranicama iste su TUV certificirane.
Da li je potrebno imati tuv certifikat sa sobom ili (nisam siguran da li je dosao sa felgama ili sam ga izgubio 😂), ako da to pretpostavljam mogu dobiti od OZ-a ili prodavaca felgi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5