0
Tomislav ST

Polo 9N3 1.4 TDI

Recommended Posts

Došlo vrijeme da i ja predstavim svoju folciku :punk 1.4 tdi motor, 2007. godina, Pacific paket opreme, trenutno sa cca 66 500 km. Kupljen početkom 9 mjeseca od prvog vlasnika sa 64 000 km u Slavonskom Brodu, preko njuškala našao, nazvao čovjeka, prvi koji je bio iskren za razliku od ostalih koji su muljali preko telefona. Poslao mi broj šasije i potvrdu sa tehničkog o kilometraži, sve se slagalo, došao u Slavonski Brod, odveo auto na pregled u Zubaka, pronašli su sljedeće: prednji seleni malo ispucali, ljetne gume 3,5 mm šare, zimske 4 mm, i izgorila desna žaruljica osvijetljenja tablice.

 

Dosada prezadovoljan autom, naročito potrošnjom koja mi se po gradu kreće od 5,5 - 5,8 l/100 km. Sa svojih skromnih 70 ks dosta je živ auto, vozio sam 4 osobe+ prtljaga i ide skroz ok. S obzirom da ja 80% km radim po gradu idealno.

 

Planovi za budućnost: neke alu felgice, maglenke, dodatak za usb/ipad, amortizer haube...

 

Polo1_zps1f5ac380.jpg

 

Polo2_zpsefd17b2a.jpg

 

Polo3_zps2a750e69.jpg

 

Polo4_zps2f0fac46.jpg

 

Polo5_zpsc6108650.jpg

 

 

Pošto mi je hobi detailing auta ovdje je posebno sređen:

 

Polo6_zpsed1d49d5.jpg

 

Polo7_zps2b9803cf.jpg

 

 

I jedna s autoceste kad sam ga vozio iz Sl.Broda u Split:

 

Polo8_zps2ef4c141.jpg

 

Komentari dobrodošli na linku: http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/83150-polo-9n3-14-tdi/

Edited by Tomislav ST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo da update-am temu, danas sam napravio servis: ulje u motoru Shell Helix HX7 AV 5w-30 505.01, filter ulja Bosh, orginalni filter goriva, orginalno ulje u kočnicama i orginalni prednji seleni promijenjeni... Filter zraka skoro nov kao i filter kabine pa mi je prijatelj samo ispuhao oba... Vraćene ljetne gume... Trenutno auto ima 68 000 km i u 4000 km koliko sam napravio dosada 2 puta sam nadolijevao ulje po 2 dcl , i to u 12 i 2 mjesec jer većina km je unutrar 5 km a motor se niti ne zagrije, praktički sve na hladan motor...

Inače auto je toči i vozi, nadam se da će tako nastaviti :grrr

 

Komenatari uvijek dobrodošli: http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/83150-polo-9n3-14-tdi/

Edited by Tomislav ST

Share this post


Link to post
Share on other sites
0