0
neos123_split

Vw polo 2014 radio

Recommended Posts

Dakle kao sto sam napisao u predstavljanju imam pola 2014 godina 1.2tsi

 

Zanima me radio dali mogu gledat filmovw preko njega i kolko bi me kostalo da stavim usb i bloutut na njega? Radio je ovakav a1e2e44e413242ff769e2e8320f5c8f3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je još pod garancijom i ovi traže da radiš kod njih, skupo ce te izać. Kod njih je samo kabel za usb mislim 300-400kn. BT je skuplji još dosta. (Skupe su "nekineske" stvari, pogotovo ako kupujes u ovlaštenim dućanima, cijene su po 2,3 puta veće nego na njuskalu). Ako ti novac nije bitan onda si uzmi sve u dućanu, ali je paljenje novaca...

Ne znam da li možeš gledat i koje video formate, proguglaj si model ili ubaci dvd s video fileovima pa testiraj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh pod garancijom je ali znam covij3ka u servisu pa mi se nesto mozda dalo i prekrit sta bi rusilo garanciju inace....ja sam si htio izvuc usb ali neznam kako pa se sve jos raspitujem auto smo uzeli prie mjesec dana i zasad sam zadovoljan samo steta tako ljepi ekran neiskoristit ahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da si i ti iz Splita.. Pitaj ove iz servisa gdje možeš napravit sebi taj kabel a da ne gubis garanciju. Ako ti ga i sami već do tada ne preporuče spomeni da si čuo za Varnicu iz K.Lukšića s kojim oni imaju jako dobre odnose i vidi što će ti reći. Možeš kod njega ugradit taj usb kabel...(bluetooth ti je po meni precijenjena stvar, zvuk nigdje nije približno dobar kako bi očekiva).. To je kratak postupak, čas posla.... ja sam sebi to napravio, samo što sam promijenio cijeli radio. B

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto slično, samo od audiosourcesa, u Varnice. Kinez je pa nije to kvaliteta ko original, ali za manje para imaš više. Iskreno nije loš, ali da opet uzimam čekao bi po njuskalu uzeti rns510 kad upadne dobra cijena

Share this post


Link to post
Share on other sites

za ove nove gen3 radije nema jos dodaka naknadno ,problem je u kodiranju i retrofitingu jer je malo drugacije nego sa rns i ostalim radijima

 

 

 

2 delperic : oem BT je najbolja kvaliteta zvuka koja moze bit ;) ,u to ne spada parrot i kinezi ,nego bas oem

Edited by Dario_ED30

Share this post


Link to post
Share on other sites
0