2 2
ZEUS

Golf 4 gašenje u vožnji

Recommended Posts

Golf 4 TDI, 85kw.

 

padnu okretaju, motor se ugasi u vožnji. Nakon toga prilično teško upali. Ponekad kao da radi na 3 klipa, a ponekad kad upali nakon toga, kao da se ništa nije ni dogodilo, dalje se normalno.

 

Dizna?

 

Isto tako kad ga palim nakon toga, povremeno ispiše crvenim slovima STOP. Ugasim kontakt, dam ponovo, sve ok. Vjerojatno je povezano sa onim gora napisanim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

senzor bregaste?


jesi probao na dijagnostiku spojit?

 

trošak nebi trebao biti velik ako je on

 

javi kad rješiš!!!!

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diagnostika first pa ako nema greske vjerovatno je nesto s dobavom/distribuciom goriva. Stop zna pisat kad verglas dugo i senzor tlaka ulja registrira nizak tlak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spojit ću ga danas na dijagnostiku pa ću baš pogledati. STOP mi i izbaci nakon dugog verglanja. Jer naravno kad se ugasi, potrebno je 3 - 4 puta verglati duže. Ili više puta pa kraće. Ima zvuk kao da će jedva sastavit i onda upali i sve radi. Osim kad mu se desi da radi na 3 klipa.

 

Javim svakako što će izbaciti dijagnostika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno nece pokazat nista....

 

Address 01: Engine Labels: 038-906-019-AJM.lbl

Part No: 038 906 019 AM

Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 0813

Coding: 00002

Shop #: WSC 01317

VCID: 62CFAEBBC4D4

 

1 Fault Found

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-10 - - - Intermittent

Readiness: 0 0 X X X

 

Samo ovo što se motora tiče, to se i sjećam jednom da ga je immo zablokirao.

 

 

Imam doma vcds pa sam provjerio.

 

 

U međuvremenu mogu kupiti filter goriva za početak, ionako ga nisam mjenjao već nekih 50 000 km. Godišnje napravim oko 35 000. Iako sumnjam da je on, al ajd...

 

 

 

Što se senzora bregaste tiče, ima negdje u VCDS dio koji se odnosi na njega da probam ponovo?

 

 

strujna letvica na dizama, konektor na glavi za strujnu letvicu??

 

Ovo nisam provjeravao još, budem sutra provjerio.

Edited by ZEUS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje se nalazi?

 

Jutros idem na posao, i upalim auto da se malo ugrije, odem u kuću i taman dolazim do njega i počeo je opet kao trokirati i tresti se i ugasio se, 3 - 4 dulja verglanja i upalio i normalno sve opet. Kao da ostane bez goriva pa dok potegne.... Više nisam ni sam siguran koji mu je.

Edited by ZEUS

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda te zeza tandem pumpa ,pumpu ui rezervaru neki imaju neki ne, i da je u kvaru nebi stvarala takve probleme.

odi do servisa nekog nek izmjere tlak tandem pumpe(ukoliko znaju),mislim da mora biti 3-4 bara na leru, 9 u punom gasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj zamijeniti gumice na diznama imao sam takav kvar na pasatu pd motor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako... set za dizne nije jeftin a jos tu idu i vijci pa se skupi cifra.

50tkm za filter...meni je to previse... Sebi mjenjam svako 20tkm sve... pa nije to neki trosak...

Ugl tebi ocito ostane bez nafte... Kad se ugasi mozes probat i otvorit cep rezervoara da vidis jel rezervar u vakumu.mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako... set za dizne nije jeftin a jos tu idu i vijci pa se skupi cifra.

50tkm za filter...meni je to previse... Sebi mjenjam svako 20tkm sve... pa nije to neki trosak...

Ugl tebi ocito ostane bez nafte... Kad se ugasi mozes probat i otvorit cep rezervoara da vidis jel rezervar u vakumu.mm

 

Jutros ista stvar. Izgleda kad je hladan onda se i ugasi, kasnije je očito sve ok. Do idućeg pokretanja ako dugo stoji na mjestu.

 

Nisam još stigao filter kupit, danas ću to riješiti i zamijeniti, ne stižem zbog prirode posla.

 

Obično kod izmjene ulja promjenim i sve filtere, jer ionako mjenjam ulje svakih par mjeseci zbog kilometraže, ali filter goriva je nekako izostao iz te priče. Probat ću i to sa čepom kad se ugasi idući puta.

 

 

Što se tiče dizni, prvo sam sumnjao i ja na njih, ali se iskreno nadam da nisu. Ovo je također PD motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da neotvaram novu temu, onako iz iskustva sta mislite sta bi moglo bit dok neodem spoit na diagnostiku, sumljam na mapsenzor.

 

Dakle vozim sve normalno radi kad ga stisnem vuce do 120km/h i onda iskljuci i vise nepuni i dize slabije. ugasim upalim motor sve ok i tako iznova.

Motor 1.9tdi bp 81kw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce bas sada u ove dane mi se nis neda po ovom ledu :P morat cu ga skinit i ocistit pa cemo vidt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, promjenom filtera, problem se "smanjio" no još je uvijek prisutan. Ujutro malo trese u vožnji, kao da će ostat bez goriva, vožnja u 3. brzini na 2500 okretaja pomogne dok to nešto ne prođe. ( 15-tak sekundi ). Kasnije sve ok.

 

Jučer se uspio i ugasit odmah nakon jednog kilometra, zaboravio otvoriti čep rezervara i vidjeti jel rez u vakuumu.

 

Izgleda da ću ga morati voziti nekome da vidi što mu je.

Edited by ZEUS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se isto desavalo. Neki dan upalio bez problema i pustio auto da radi dok sam ga odmrzavao od leda, krenem, napravim 500-600 metara i pocne gubit okretaje i ugasi se, ni vise ni manje nego na krizanju na slavonskoj na pjesackom. I nece upalit. Jedva ga dogurao do stanice, uspio ga jos jednom upalit i mislim ajde ide sad i opet. I na vucnu i kod mehe, prvo su mislili da nema goriva, iako je bio na rezervi imao je dovoljno za do posla i do benge. Ali su nadolili 5 litara i kazaljka dosla na 1/4 sto je malo nemoguce ako je bez goriva. Pa su su mislii da su grijaci, pa dizne, pa na kraju ispada da je dovod goriva tj pumpa. I to je fakat, narucili su novu i valjda bi danas trebao bit gotov. A auto je otisao kod matokovica u vinogradsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2