5 5
fakefucker

Restauracija felgi

Recommended Posts

Dali netko zna di se u zagrebu ili kod koga mogu restaurirati flege, ravnati, polirati, farbatin vaše preporuke,čuo sam da ima netko u velikoj gorici pa ako netko zna pomogao bi mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika Gorica - Gradici

Pere Dalic i Zdravko Sumanovic

P&Z uredjivanje felgi na Facebooku,

Broj od Zdravka: +385 98 9186 254

 

Odlicno rade decki

 

Meni su radili:

 

7549105c9b7e56f6004afc37f740ec86.jpg

 

026458776c3f96d2792c64d5ebb12ec0.jpg

 

f213bf34dd8f76a493972edb59f5849f.jpg

 

64549eae8b73c0b7726b2800565ce547.jpg

 

f56106edeab32ecf49bc02e95903e5e0.jpg

Edited by Mouse-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

kraj cibone gdje je nekad bio onaj Diamond noćni klub...tamo nemožeš fulat jako dobri dečki i dosta povoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

Povoljno? Šališ se.

Povoljno da,pa zar nije povoljno dat 400 kuna za restauraciju sve 4 felge sa golfa 6 i to još prije 3 godine one koje su se na rabbitu dobivale? bile su sve četri oštećene od penjanja na pločnik....jedino ako ostali ne restauriraju za 50 kuna po felgi onda su ovi pre skupi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pere Dalic tako je i na FB, javi se slobodno ok je sa cijenama.


Sta tebi znaci restauracija?

Baš da? farbanj, poliranje? ili su devastirane, od rubova, oštečene felge i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

Pere Dalic tako je i na FB, javi se slobodno ok je sa cijenama.

Baš da? farbanj, poliranje? ili su devastirane, od rubova, oštečene felge i sl.

pa meni restauracija znači ispravljanje,reparacija oštećenja(varenje ako treba),pljeskarenje,obrada ruba mašinska,mašinska priprema rubova odnosno prelaza preko poliranog i/ili farbanog,poliranje,po potrebi grundiranje i lakiranje u sve vrste boja pa i mat boju po želji....to je moja procjena restauriranja...dali sam možda nešto krivo shvatio?

usput preko 20 godina smo imali radionu za restauriranje antiknog i modernog namještaja na kaptolu....tako da riječ restauracija je ista za sve vrste materjala i predmeta koje se restauriraju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno si ti pomijesao neke cijene...

Pa samo boje,laka,papira i materijala imas skoro toliko.a da ne govorim za varenje ruba jer si reka da su sve 4bile ožuljane od rinzola...

Radim sa tim tako da ne govorim price rekla kazala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za men je restauracija ravnanje, poliranje lakiranje i uklananje oštecenja odnosno vracanje felgi u prvobitno stanje (novo ) mause-ri hvala njih sam i tražio dns idu tam na oporavak ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

Sigurno si ti pomijesao neke cijene...

Pa samo boje,laka,papira i materijala imas skoro toliko.a da ne govorim za varenje ruba jer si reka da su sve 4bile ožuljane od rinzola...

Radim sa tim tako da ne govorim price rekla kazala...

ma nisam pomješao kod mene je bila priča samo pljeskarenja i obrada ruba i poliranje...nisam ih ni farbao niti išta...samo znači obrada ruba i pljeskarenje i poliranje...nego sam generalno govorio koliko što za mene znači restauracija a ne što su oni meni napravili....

 

edit:meni ti nisu rubovi bili baš ono usidreni unutra nego samo krace malecke ono kad si stao uz rinzol i okreneš volan previše u jednu stranu pa se onaj sjaj zguli..e tako mislim ožuljane.

Edited by Nano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za men je restauracija ravnanje, poliranje lakiranje i uklananje oštecenja odnosno vracanje felgi u prvobitno stanje (novo ) mause-ri hvala njih sam i tražio dns idu tam na oporavak ;))

Sa njima neces fulat, ja sam radio svoje kod njih, nosio od frenda, i jos 3-je ljudi poslao kod njih i svi su zadovoljni...

 

A i Zdravko je tu na forumu, pa ne znam sta se skriva :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa njima neces fulat, ja sam radio svoje kod njih, nosio od frenda, i jos 3-je ljudi poslao kod njih i svi su zadovoljni...

 

A i Zdravko je tu na forumu, pa ne znam sta se skriva :) :)

Ma ne skrivam se neg nisam vidio nisam dugo bio na forumu

Za sve info javi se u box ili 0989186254

Iskreno nisam ni vjerovo da imamo toliko pohvala

A samo za info felge od tutica su gotove prosli tjedan sutra dolazi po njih i vozi ih za njemacku

Evo i link od stranice na fb

https://m.facebook.com/profile.php?id=686181804758234

pa meni restauracija znači ispravljanje,reparacija oštećenja(varenje ako treba),pljeskarenje,obrada ruba mašinska,mašinska priprema rubova odnosno prelaza preko poliranog i/ili farbanog,poliranje,po potrebi grundiranje i lakiranje u sve vrste boja pa i mat boju po želji....to je moja procjena restauriranja...dali sam možda nešto krivo shvatio?

usput preko 20 godina smo imali radionu za restauriranje antiknog i modernog namještaja na kaptolu....tako da riječ restauracija je ista za sve vrste materjala i predmeta koje se restauriraju....

Svaka cast onom ko to sve napravi za 400kn

Krenimo redom

0.5L baze cca150kn

0.5L bezbojnog laka cca 150kn

Herter i razredjivac cca 30-40kn

+smirg papiri + filer i kit cca 80kn+rad

Ovo je samo lakiranje

A poliranje 300-600kn ovisno o zahtjevnosti i stanju rubova

Givorim o setu o 4 felge

Tako da svaka cast onome koji to radi za 400kn

Ako je tako ja cu svoje felge osobno odnjet kod njega na lakiranje

Neda mi se zajebavat za 400kn

Edited by slatki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

ponavljam edit:meni ti nisu rubovi bili baš ono usidreni unutra nego samo krace malecke ono kad si stao uz rinzol i okreneš volan previše u jednu stranu pa se onaj sjaj zguli..e tako mislim ožuljane.kod mene je bila priča samo pljeskarenja i obrada ruba i poliranje...nisam ih ni farbao niti išta. nisam još vidio da u bosni nešto košta 150 eura za 150 eura u bosni možeš kupiti dvjestotinjak grama bjelkana dvije crnkinje i naručit da se nekog proguta noć...još ti ostane za ćevape i pivu....http://www.pik.ba/pretraga?trazilica=restauracija%20felgipa pogledaj koliko košta restauracija felgi od onih što upće žele napisat....150 eura u bosni...da naravno...ako netko slučajno nevjeruje da je toliko jeftino pljeskarenje i obrada ruba i poliranje svaki dan momci rade radnim danom do 17 h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledaj nano,ja zivim u hercegovini,znam cijene i poliram felge.
za 400kn ja ti necu pogledat tvoje felge a kamoli da cu ti navarit crtice i ispolirat rubove.

 

a ovo za bosnu

da,farbanje felgi,restauracija,KOD MEME,samo mi reci jos da bi ovakvima odnio felge da ti ih ofarbaju,pa jebote rub su zastitili tako da su karte od remija ugurali izmedju gume i felge,kaze doneses felge,i vratis se za 3,4 sata po njih,pa na malo bolje pranje i usisavanje,mazanje guma,plastika nediljom potrosim sat ipo a ne da spremim felgu,osmirglam,obojim i sve sto triba za 3-4sata...

 

http://www.pik.ba/artikal/14832528/farbanje-felgi-restauracija-kod-meme/

 

neznam za tebe ali ja ovima nebi odnio felgu od karijole (tačke) da mi urade ili kako ti kazes restauriraju jer restauracija nemoze bit ista kod nekoga za 3-4sata za 300kn i kod nekoga ko ce to odradit kako triba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas u brodu lakiranje felgi je 100eura, znaci promjena boje i ako treba malo uredit od ivicnjaka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

okej kužim ja vas i svaka vama čast na vašem poslu...ove felge što ste naveli tu to su baš krampovi....znači to kao da ja tu stavim slike lade nive i kažem jebote kako bi me zamjena branika za ladu nivu koštala 150 eura kad ja želim na ladu nivu montirati branike od x5-ice....ludost....znate svi gdje je cibona u zagrebu kad ste u prolazu navratite i pitajte covjeka.....ako ce ovo ispast dobra reklama za njeg opet dobro....ja garantiram da je jeftin i dobar....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Nano

Suki clinic modrica. Poliranje lica bez farbanja 150 eura

to je pre skupo....ja nebi dao soma kuna za poliranje felgi iskreno....

 

edit cijenim svaki posao i znam da se čovjek namuči jako dok to obnovi ali mi je to prevelika cijena.....ja gledam ovako kada sam vozio original od mk6 gti felge na obnovu čovjek ih nije uzeo jer je rekao da se te nemogu restaurirati?! jel to istina da se one nemogu vratiti u prvobitno stanje?

Edited by Nano

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je pre skupo....ja nebi dao soma kuna za poliranje felgi iskreno....

 

edit cijenim svaki posao i znam da se čovjek namuči jako dok to obnovi ali mi je to prevelika cijena.....ja gledam ovako kada sam vozio original od mk6 gti felge na obnovu čovjek ih nije uzeo jer je rekao da se te nemogu restaurirati?! jel to istina da se one nemogu vratiti u prvobitno stanje?

Oprosti jesi kad probo polirat

To je krvavi posao

A sto se tice cjene...

To nije nesto sto moras imat na autu

Nije nesto od velike vaznosti da ti auto nece palit ili tako nesto pa onda da to moras napravit

To je cisti luksuz pa ko hoce luksuz onda nek i plati

A cjena od 1000kn je sasvim realna za poliranje lica krakova

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5