5 5
fakefucker

Restauracija felgi

Recommended Posts

Ovaj Trudbenik mi izgleda ko krpelj, mala glava veliko tijelo haha. Odlično, imaš volje i 200L je lijepa količina ali kako Dino kaže nama je 100L OK i ako legne onaj gore nitko sretniji da konačno imam nešto konkretnije.

Potpis za otvaranje nove teme pod naslovom "Kompresori" pa da možemo nastaviti raspravu i da ovdje ne idemo više van teme, ujedno da ne zamaramo ostalu ekipu koju ovo ne zanima.

 

Nadam se da će Ivo uskočit. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Christian

pa i meni se čini ok zasad

bila mi je želja godinama kupiti kompresor,pa sam tako stalno gleda čita tražija itd. na par mista sam pročita da nisu dobri ovi sa direktnim prijenosom ko šta ima Dino i isto tako da su bolji ovi šta imaju 2 cilindra u bloku,a ne ovako posebno kao kod ovog šta je tebi zapeja za oko

nemam sad rimena da tražim kako i zašto pa prouči malo,jer jednom kad kupiš to imaš 100 godina

 

Dado

znam da se na sklopci narikta (iamli smo godinama hidrofon pa ssu te sklopke znale crkavati il izgore il se probije membrana i ostale ludosti),al nije mi se dalo čačkati oko ove,kad bude tribalo pozabaviću se haha

 

ovaj šta sam spomenija da je uzeja C pneumatic ima i trudbenika 120l al je bija loš pa mu je tribalo dosta da napumpa

a šta se tiče ovih sa traktora fapova itd. to je sve Prva Petoletka Trstenik i za njih se može naći djelova

na dva traktora sam minja karike (ima 2 veličine pa triba paziti kad kupuješ),kad odu karike onda napuni sistem sa uljem,a i znaju otići ventili u glavi

taj sa zupčanikom je vjerojatno sa traktora

 

planira sam sam napraviti,al sam isto tako na nekom američkom forumu vidija neku samogradnju koja je nakon par godina eksplodirala(kondenzat pa korozija boce) liku raznilo pola kuće,sriće da nik nije bija u garaži i susjednoj prostoriji u tom trenutku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažu ljudi svašta

bez sigurnosnog ventila, bez sklopke, sa bocom od bojlera.

Kod mene je na svima uvijek odvrnut šaraf za ispuštanje

kondenzata na boci i svaki polako ispušta kondenzat i zrak.

Nešto je tu lik dobro zeznuo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvijek može bolje Šime a kod kompresora koliko vidim granica nema. :)

Unazad dva, tri tjedna samo se time bavim, istražujem i gledam razlike, čak sam naišao i na one koji imaju pocinčani spremnik, za cijenu ne pitaj. No kada se sve spusti na zemlju samo jedan faktor je meni vrijedan pažnje a to je koliko imam na kraju šprice L/min sve drugo mi je mogu slobodno reći svejedno, bio on jednoglavi, dvoglavi ili jednostupanjski, dvostupanjski, mada i trudbenik je imao dvoglave pa i višeglave i po meni to su bili i jesu dobri kompresori tako da bi se o tome dalo raspravljati.

Da imam trofaznu uopće ne bih imao ovaj problem jer bih uzeo ono što mi stvarno odgovara s tim da bez 1000 eura znaš i sam da nema dobrog kompresora s dobrim karakteristikama ali pronaći jaki monofazni motor od 2,8kW/3,8 KS je nešto što nije baš da se svugdje nalazi, pogotovo 480 L/min usis 280-300 L/min, izlaz koji gore spomenuti ima. Usporedi sa svojim lincosom koji ima trofazni motor i odmah je jasno zašto je pao. I još jedna malenkost što mi je kod gore spomenutog kompresora dobra a to je da vrti na 1030 okr/min., manja vrtnja znači duže trajanje komponenti pa čak mjesta za oveclockanje i neke prerade jer novije pumpe vrte čak i do 2800 rpm ali to mi ne treba jer spajanjem u seriju može se dobiti bez problema još veći volumen i protok ako mi zatreba.

Naravno da je remen bolji jer je odvojen od pumpe pa kada nešto ode nije povezan i ne bacaš sve nego mijenja se samo ono što je otišlo ali evo kada se pogleda da je moj mali kompaktni FIAC GM-50L star 10. godina i još uvijek radi što kazat, ujedno vidio si što sam sa tim 50L kompresorom i sa 50 kn špricom napravio, slike sve govore. Netko reče, nije alat bitan, nego majstor a ja dodajem da je i alat važan ali može se i sa lošijim ako je majstor dobar haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažu ljudi svata

bez sigurnosnog ventila, bez sklopke, sa bocom od bojlera.

Kod mene je na svima uvijek odvrnut araf za isputanje

kondenzata na boci i svaki polako isputa kondenzat i zrak.

Neto je tu lik dobro zeznuo

Donji saraf na boci ti je uvijek malo otvoren? Ja imam naviku po zavrsetku radova odvnuti taj saraf da sav zrak izade i kondenzat usput. A ionako kada palim kompresor taj saraf odvrnem da se ne stvara pritisak u boci kada ga prvi out palim, tako da se kompresor a i ulje zagrije. Ostavim cca 5min i zavrnem nazad te on napuni bocu skroz. Tako mi u manualu pise.

Cak sam skuzio po zimi kada radim, da bimetal u sklopci ne zatvara dobro dok se kompresor ne ugrije skroz..npr inace gasi kompresor na 8 bara...po zimi ugasi cca na 6 ( ovisi kakav je minus ) pa kada se sklopka ugrije vjerojatno onda lagano otvara na sve vecem pritisku i na kraju na 8....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvijek ispuštam na donji vijak sav kondenzat po završetku radova da izađe, ne ostavljam ga napunjenog preko noći jer mi treba kada zatreba a to nije svakodnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donji saraf na boci ti je uvijek malo otvoren? Ja imam naviku po zavrsetku radova odvnuti taj saraf da sav zrak izade i kondenzat usput. A ionako kada palim kompresor taj saraf odvrnem da se ne stvara pritisak u boci kada ga prvi out palim, tako da se kompresor a i ulje zagrije. Ostavim cca 5min i zavrnem nazad te on napuni bocu skroz. Tako mi u manualu pise.

Cak sam skuzio po zimi kada radim, da bimetal u sklopci ne zatvara dobro dok se kompresor ne ugrije skroz..npr inace gasi kompresor na 8 bara...po zimi ugasi cca na 6 ( ovisi kakav je minus ) pa kada se sklopka ugrije vjerojatno onda lagano otvara na sve vecem pritisku i na kraju na 8....

Da, uvijek je otvoren

recimo na poslu je kompresor 500 litara ujutro ga uključim da napumpa

kad se iskopca polako pušta kao kad pušta guma na autu i kad treba se uključi sam

recimo umjesto da se upali 5-6 puta dnevno on se upali 8 ili 10 puta

kad završim sa svime samo iskopčam prekidač kompresora

i do jutra je prazan

kondenzat ispuštam na ventilu koji je na cijevima postavljen

i na odvajačima kondenzata

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

kl5mssv.jpg

 

Pa popjeskarili:

SwmEJu0.jpg

 

U prajmer i filer:

znOd4W1.jpg

 

KLFUV4t.jpg

 

Pa metalik baza i bezbojni lak :)

LJzgHJL.jpg

 

Snnhz9P.jpg

 

Gt9CiHR.jpg

 

IlaJ40Z.jpg

 

Hw3TPLs.jpg

Edited by Krky

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, to sam čekao, odlično. :)
Ovaj tvoj pajdaš ko Marsovac, bome treba to odraditi. Jesi ih dao pjeskariti jer su zez zbog krakova, znam da si rekao da alu ne pjeskariš ali ovo ručno odraditi je da se ubiješ.

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, to sam čekao, odlično. :)

Ovaj tvoj pajdaš ko Marsovac, bome treba to odraditi. Jesi ih dao pjeskariti jer su zez zbog krakova, znam da si rekao da alu ne pjeskariš ali ovo ručno odraditi je da se ubiješ.

Jednu felgu je našprical sa paint removerom i nije ju očetkal i ispral nego ostavil kaj se posušilo i to se nije nikako dalo obrusiti, ko smola, a na samom početku je izrazil želju za pijeskarenjem pa sam mu ju ispunil :)

Ne sječam da sam se ikad tak namučil kak s ovim felgama :(

34 kraka, ne samo oko pripreme već oko lakiranja, to je 68 ploha tih krakova i toliko puta treba špricu stisnuti samo za te krakove i dobra koncentracija da sve detaljno bude zalijano a ne hrapavo i naranđina a oped da ne teče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ove su jedne od najtežih za odraditi pa sam i mislio da je nešto krenulo po zlu kada si išao pjeskarit, no kad se pogleda da se to i nije dogodilo ne znam da li se isplati krenut ručno sve skidat, pa tome nikad kraja.

A je, mene je grč uhvatio u šaci od stiskanja :) a svaki kut treba prekrit i pazit da kojim slučajem ne procuri.

Moje ove male imaju 13. krakova i 13 među polja na licu i ta su mi baš sad najteže za odraditi jer skidam lak i bazu sve do primera ali što ću kad nema druge, jedino idem sad na mokro, bolje skidam i pazim na površinu, manje brusnog materijala potrošim i puno lakše mi je tako raditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naišao sam na jedan zanimljiv 2k epoksi kit ali me zanima da li bi on bio bolji od ovih klasičnih tvrdih koji su skloni pucanju. Ovaj od Hempela je navodno na bazi plastike i trebao bi biti elastičniji pa razmišljam da njega uzmem jer u planu je još jedan set alu felgi za odraditi. Dolje su slike sa Alfa foruma gdje lik kita felgu i kaže da je bolji pa ajmo da vidimo jel bolji. :) HEMPEL'S EPOXY FILLER 35253_(http://www.hempel.hr/hr-HR/products/hempels-epoxy-filler-35253)

2sbvl1knrsse.jpg

wgzwygvksfa.jpg

1585yerjpsle.jpg

mr69hffxsyi.jpg

bimiw2w9swk.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ono šta tebi treba na tvojim felgama svaki je dobar.

Epoxy je 1000 puta bolji i manje se naknadno uvlači

imaš i onih sa kojima kad zamješaš možeš nanositi pola sata

ali sporo suše treba čekati na brušenje 24 sata na nekih 20 stupnjeva.

Svaki materijal bio kit, filler, boja ili lak

šta traži duže vrijeme sušenja je kvalitetniji materijal.

recimo u lak kad staviš brzi utvrđivač nikad ne bude kao onaj

sa srednjim ili sporim

ali takve stvari laik niti ne primjeti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa već sam te htio zvat, gdje si. :)
Ma, gledam taj kit jer sam na njega naišao pa da pitam i po specki kada se zamješa u omjeru 1:1 može ga se koristiti 1 sat na 20°C što mi se čini jako dobro a i sam znaš koliko vremena imaš kada zamješaš ovaj naš svakodnevni, moram doslovno trčat pa odmah markiram sve gdje trebam da ne gubim vrijeme.

Pitao sam i za Glasurit Glas.839-20 1,5 kg (kit) i Glas. 948-88 50g.(utvrđivač) ali taj me košta 215,16 kn i nemaju u manjim pakiranjima a uvijek bacim te kiteve jer se kroz nekog vremena stvrdnu pa mi je ovaj od Hempela u količini od 130ml dovoljan za ono što trebam a i cijenom od 78 kn pa baš razmišljam da ga uzmem, ujedno mi paše što je u tubi pa može duže stajat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo radim :lol2

Zovi slobodno drugi put.

Uzmi slobodno ovaj od Hempela odlična je stvar

samo kažem treba dugo da se osuši i odradi svoje

ali sad je toplo pa ce osušiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, baš sam si i mislio da si u gužvi a s kime ću ak ne s tobom haha.
Znaš mene, brz ko kornjača, :) meni bi taj pasao baš iz nabrojenog pa kada pokitam neka odradi 24h pa onda opalim. Ništa, onda ću si uzet taj od Hempela ali za ovaj četvrti set felgi koji je u planu a ovaj treći Speedline R15 koje radim ću završiti sa ovim "Smart Fine Puty" 2k kojeg sam prošle godine uzeo, ionako kitam točkice i poneko oštećenje i kada skidam ne ostane skoro ništa pa ću ga tu iskoristiti kada sam s njim sve felge već tretirao. Fala na odgovoru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:palacg

dobro da ima malo pakiranje jer epoxy kit košta ko suho zlato

za raziku od poliestera koji je bagatela

ali epoxy je idealan kad treba pokitati kompletan željezni brod

i velike površine.

puno manje se uvlači i tone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da baš, tako da je ovo stvarno prihvatljivo po cijeni i po količini jer mi više čak ni ne treba a čitam da se može bez problema na debelo nanosit dok ovi znaju potonut ako se malo na deblje nanese. Eto, past će pa javim kako se ponaša nakon nanosa, sušenja i brušenja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poliester treba kitati u tanjim slojevima i nanašati više puta

a epoxy slobodno možeš odmah na debelo.

možeš sa njim raditi šta god hoćeš

ako ti se rade figurice možeš i njih raditi :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da Danijela nešto nema pa da ga malo probudimo. :)
Danijele, trebam info oko Novol alu kita, pitao sam te već ali mi nisi rekao od koga nabavljaš. Tražim ga ali nitko ne drži pa mi reci gdje ga uzimaš da ne gubim vrijeme tražeći.

Spomenuo si da košta oko 250 kn 1.4kg a vidim da ih ima u pakiranju 250g, 750g i 1.8kg što mi je previše, pa da pitam kako je sa stvrdnjavanjem ako stoji da li je kao i ovaj obični ili može duže trajat ako ga se otvori?

ALU - PUTTY WITH ALUMINIUM POWDER_(http://professional.novol.pl/en/product/114/alu-putty-with-aluminium-powder)

N2dJW1R.jpg
TuMUWFb.jpg

novolalukit_250gjls9s.jpg

novolalukit_750g0zsln.jpg

novolalukit_1.8kgyusm8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godišnji odmor malo :)

Kupil sam ga kod jedne malo bolje miješaone boja i lakova autoasortimana u KC, Karmat, prije oko 2godine i još ga imam preko pola :)

Od prije par mj vidim da ga više ne drže...

Ja imam jednu malu praznu limenu posudicu od oko 150g i nju si napunim i sa nje uzimam, tak da onu veliku posudu dobro zatvorim i rijetko kad otvaram pa je u njoj kit u odličnom stanju jer ju ne otvaram svako malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam, il radi il je godišnji. :)
Ma, već duže vrijeme tražim i nikako naći tko ga ima pa sam ponovno napravio upit kod nas u jednoj trgovini i u petak ću znat može li nabaviti i u kojoj količini. Meni bi odgovarala manja da sad ne uzimam 1.8kg pa ako budu imali, uzimam.

Ovo ti je dobra ideja, meni se svi kitovi uglavnom stvrdnu jer uvijek otvaram i zatvaram posudu, mada sam stavio onu foliju za povrće preko, onda poklopim sa poklopcem pa omotoam u vrećicu ali zabadava, moram onda ovu metodu isprobati i na taj način koristit.

Jedino što sam našao kao zamjenu za Novol alu kit je aluminijski kit L275 od Förcha u količini od 250g i to bi mi bilo isto taman ali vidjet ću dok mi odgovore i mogu li mi ga poslati.

Hvala na odgovoru i malom savjetu, nadam se da ću nešto naći od ovog dvoje koje mi se čini OK za takve stvari, kolaju još neki ali pošto ne znam kakvi su ne bih ih uzimao.

Odmaraj i dalje.... :)

Aluminijski kit L275 (250G)_(https://www.foerch.hr/radionicka-kemija/mase-za-ispunu/kitovi/aluminijski-kit-l275?s=ProductGroup)
Broj artikla: 6260 2780

aluminijskikitl275frcdfi8z.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam konačno gdje ga mogu uzet i to u manjoj količini od 750g pa ajd da sam i to riješio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam konačno gdje ga mogu uzet i to u manjoj količini od 750g pa ajd da sam i to riješio. :)

Ovak u nekom lokalnom dučanu ili s neta?

Po kojoj cijeni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas u jednoj lokalnoj trgovini sa auto bojama gdje uzimam Mobihel i ostale sitnice a drže Novolov program. Bude mi riješio ovu manju posudu od 750g jer za mene je to sasvim dovoljno a ima i od 1.8kg. cijenu još ne znam ali poslijepodne saznam pa ti javim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5