5 5
fakefucker

Restauracija felgi

Recommended Posts

Onda ne kompliciraj sa spricom nego dobro ocisti felgu od hrdje, nanesi antikorozin nije skup uzmi temeljnu u spreju i crni mat sprej i to ti je najjednostavnije, Dado ti je to vec predlozio i vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako i bude nekako... jer ako krenem tvojim putom zakomplicirati ću si i trosak nabiti a i vremena izgubiti. Koliko bi mi otislo tih sprejeva na 4 felge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uzmes onaj veliki sprej od 200ml to ti je 50ml po felgi, pa nabacis temeljnu i vidis koliko ti jos treba a ako nije dosta onda uzmes jos jedan jer unutarnja strana gutne vise nego lice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako uzme od 200ml jedan sprej temeljna i jedan završna ce biti dosta.

koju zimu ce izdurat

malo sa unutarnje strane štedi ako hoceš bolje onda uzmeš 2 završna.

očetkaj i posprejaj u svakom slucaju ce bolje izgledati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorih ovu temu slucajno... i sjetim se da moram felge dalje raditi... sutra smirglanje :gleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne izmotavaj se, već su trebale biti gotove. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krecem u nabavku stvarcica za mini restauraciju pa kolege (@TDI) i ostali :gleda savijet. Radit cu samo vanjski dio i to sa sprejom. Smirgl koji je najbolji grubi,fini na vodu koji broj? Temeljna moze biti siva bez obzira ako idem u mat crnu? Moram li kupovati posebnu boju za fege ili moze biti i neka obicna i posljednje pitanje jeli potreno smirglanje sa finim smirglom nakon nanošenja temeljne boje.

Fege su u onako sloidnom stanju ali imaju hrdje nakon 10god, skidati cu gume dolje jer ide novi set pa cu i utege skinuti da si olaksam. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj slike felgi. Ja sam se kod svojih namucio sa mesinganom cetkom na busilici i treba dosta vremena da to lijepo zgladis ako hoces da izgleda kako spada. Sad ove felge koje radim sam dao pjeskariti i sve zivo korodirano otkine pa prodes sa smirglom da malo ugladis i puno bolje izgleda. Nakon sto sam dao ove ojeskariti mislim da vise ne planiram brusiti felge jer nikako nemozes obraditi kako spada neke dijelove koji su uvuceni u uvalu i slicno.

Edited by G2 LTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

20170924_094803.jpg

Ma nemam kome dati pjeskariti a meni ne pada na pamet se s tim zezati. Rijesit ću to brusnim papirom imam živaca, vremena a i gledam da me izadje jeftinije. Samo moram sve prikupiti prije početka radova ?

 

Shvaćam da je pjeskarenje top kao i plastifikacija i ostale perverzije ali to nisam trazio a i nekad se covjek treba zapitati jeli moguce bez toga proci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoje radio na taj nacin, sve rucno dobro osmirglao vodobrusnim, mazao i antikorozivom po potrebi pa zatim temeljnu 2 sloja pa mat crni lak 2-3 sloja. Obrati paznju da ti se temeljni dobro osusi i prvu ruku temeljne a poslije i boje nanesi tanko pa ponovo ostavi da susi. Ispuca ako je boja nanesena u debljem sloju na temeljnu. Ja nisam stavljao bezbojni lak i opet je hrdja izbila poslije jedne zime. U svakom slucaju bolje su nego kakve su bile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20170924_094803.jpg

Ma nemam kome dati pjeskariti a meni ne pada na pamet se s tim zezati. Rijesit ću to brusnim papirom imam živaca, vremena a i gledam da me izadje jeftinije. Samo moram sve prikupiti prije početka radova

 

Shvaćam da je pjeskarenje top kao i plastifikacija i ostale perverzije ali to nisam trazio a i nekad se covjek treba zapitati jeli moguce bez toga proci.

e to što misliš posmirglati i obojiti toliko da je bez hrđe nakon prve zime sranje...

kad već skidaš gume odradi kako spada jer

onda si miran opet godinama...

pričam iz iskustva škrtario na pjeskarenju i boji a na kraju opet pohrđale nakon zime ...

sad si računaj montaza demontaza guma boja ovo ono i tako dva puta a za cca 5oo kn imas felge uređene i miran si...

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je stvar pripreme. Moje felge koje nisam pjeskario jos nisu izbile hrdu a prosle godine sam ih radio. Dobro sam ih busilicom ocetkao no nisam brusio na fino pa imaju mikro izbocine koje se vide pa eto ide ratkapa preko pa me izgled ne zanima. 3 sloja teneljne i 3 sprej crni.

Nego ako hoces da lijepo izgledaju bez ratkape onda pjeskarenje.

Sve je stvar sto hoces od felgi. Moje su pod ratkapom i ne zanima me kako izgleda, samo da ne hrda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoje radio na taj nacin, sve rucno dobro osmirglao vodobrusnim, mazao i antikorozivom po potrebi pa zatim temeljnu 2 sloja pa mat crni lak 2-3 sloja. Obrati paznju da ti se temeljni dobro osusi i prvu ruku temeljne a poslije i boje nanesi tanko pa ponovo ostavi da susi. Ispuca ako je boja nanesena u debljem sloju na temeljnu. Ja nisam stavljao bezbojni lak i opet je hrdja izbila poslije jedne zime. U svakom slucaju bolje su nego kakve su bile.

Budem i ja tako sigurno će biti bolje nego sto su sad. Gdje si uzeo antikoroziv? To se samo na cistu podlogu nanese i po njemu temeljna ili? Ne sjecas se mozda koji br.cca vodobrusnog? i nisi temeljnu brusio prije boje?

G2 sve su to finese i ako će se zagledavati ko budala da vidis crtice od buđenja, tko to radi? Radim ih sebi potrudit ću se sto bolje pobrusiti i pripremu napraviti a rezultat ćemo vidjeti. Koliko izdrži izdrži ako i izbije neće sigurno toliko koliko je sad.

Edited by tommek10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi "antikorozin" od Kemoplastike, tako se zove, vec sam ti predlozio u prethodnim postovima, nije skup a vise nego dobro odradjuje posao, ne trebas Wurthov. Brusni papir, odnosno granulaciju koristis po potrebi no prvo kreni grubljim recimo P320 pa vidi da li skida ili treba grublji P180 pa ides prema finijoj. Nakon nanosa dva sloja antikorozina kada se osusi obrises prasinu sa antisilikonskim odmascivacem, ako ga nemas uzmi obicni nitro razrjedjivac 15kn i on ce odraditi posao, stavis na krpu i obrises. Nakon nanosa dvije ili tri ruke temeljne po potrebi pusti da se osusi i uzmi fini vodobrusni P3000 i skini samo povrsinski, odnosno da pokupis i zagladis povrsinu prije nanosa mat crne u dva ili tri sloja i to je to.

 

Nedavno sam uzeo Poljski sprej za felge "Mega felga" 500ml, uvoznik Mijandrusic iz Pazina, sprej je mrvicu bolji od Happy, Smart, Renco i ostalih zali Boze losih sprejeva.

 

Evo, to ti je vise manje sto ti treba za odraditi felge sa sprejem kako si zamislio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam zauzet kotolovinom pa se nisam ranije stigao javiti haha.

I da još neke sitnice dodam koje sam zaboravio ... Kada staviš zadnji sloj temeljne pusti da se osuši i tada prebrusi površinu sa P3000 (idem uvijek najfinijim da ne zeznem a ako se jako zapunjava onda uzmem P2000 ako je potrebno) a onda a nakon toga prebriši, dobro bi bilo da si uzmeš neki od antisilikonskih odmaščivaća ali i blago vlažna krpa mikrofibra će pomoći samo da nema mucica i lagano prebriši prašinu da ju krpa pokupi, ni slučajno nitrom jer on je otapalo to sam zaboravio dodati.

 

Srce felge pa čak sve do ruba je dobrom stanju tu nemoj previše grubim papirom jer će ostati risevi a kasnije će ih biti teže prekriti, jer na te čelične je stavljena odmah boja ili neka kombinacija sa lakom, ni ja nisam otkrio o kojoj se boji radi ali tako mi je izgledala, znači tu koristi finiji brusni P500-1000 ja bih čak P1000 pa onda grublji ako je potrebno i samo lagano da izravnaš površinu. Koliko vidim tvoje su čak u boljem stanju nego moje čelične, vidio si ih kako su dobile po rubu a ipak se dalo srediti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I smirglaj dok ti ne dosadi a onda jos malo osmirglaj...bitno je da na tim djelovima gdje je pohrdjalo najvise skines dok se ne ocisti hrdja do cistog celika. Gdje je zdravo i nema hrdje dovoljno je samo da povrsina matira da bolje pripne boja. Rubovi su isto jako bitni da se dobro ociste jer se prvo tu ponovo javi hrdja. Kad ih sredis ako mozes ne stavljaj vise ratkape duze ce ti trajati jer one i uniste felgu, vidis da su pohrdjale najvise gdje metalna sipka ratkape nasjeda na felgu, kamencici vlaga ostanu unutra i polako ostete boju i izbije hrdja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma imam oem ratkape ali ih ne stavljam nikad, upravo zbog toga a i snijeg se nabije unutra pa je izbije itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma imam oem ratkape ali ih ne stavljam nikad, upravo zbog toga a i snijeg se nabije unutra pa je izbije itd...

 

Zbog stavljanja i skidanja ratkapa ošteti se boja pa tu najviše felga hrđa, odnosno ne volim ih pa sam zato lakirao čelične i tako crna mi je simpa, čemu ratkapa po zimi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle kako se odmah pohvalio a tko mu je dao savjete što i kako ništa ha. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije loše, samo tako :palci

Još treba izlakirati.

Znam ja ko mu je dao savjete :palacg

pricali smo danas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, gotov je on i lak danas bacio, izgledaju ko šećer sa tom bazom 8Z8 Brilianchrom.
Poslao mi fotke i ja sam zadovoljan kako je napravio prvi set, izvrstan sjedi haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5