2 2
tibor987

Koje gume ?

Recommended Posts

Imam i ja na zadnjoj na Bmw tako krpanu vec 10-ak tis km, i voznja do 240 km/h bez problema ikakvih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@vlaho2901 ja se vozam po naselju,nadam se da ti je to ok.

 

Mouse-RI a gdje se tek ti vozas 240 km/h,sto ce tek biti kad vlaho cuje za tu brzinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vlaho2901 ja se vozam po naselju,nadam se da ti je to ok.

 

Mouse-RI a gdje se tek ti vozas 240 km/h,sto ce tek biti kad vlaho cuje za tu brzinu?

hahahahaha :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vlaho2901 ja se vozam po naselju,nadam se da ti je to ok.

 

Mouse-RI a gdje se tek ti vozas 240 km/h,sto ce tek biti kad vlaho cuje za tu brzinu?

Ha ha ha.. jos jedan nadobudni pametnjaković kojeg ćemo svi zalit kad bude u crnoj kronici. ?

Ja sam imao naturpijanog mkV GTI-a kad ti vjerovatno ni vozacku nisi imao. Pa svejedno nisam bio tako bahat ni na tipkovnici a ni na cesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje mir, ako već onda auto cestom ga protegnut pa ajde ali ovo jurcanje kroz naselje mi je kamikaza. Imam nasad oraha, prvo selo izvan grada i baš gledam likove koji povuku na toj ravnoj cesti koliko mogu i samo čekaš da pokupi betonski most u kanalu i amen. U tri godine najviše što sam potegao je 170 km/h na auto cesti prema Zagrebu i povremeno tu i tamo ako se nađe neka dionica sve drugo se držim ograničenja jer novaca za plaćanje kazni za moje trenutne izljeve adrenalina nemam, bolje uložit u auto. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisu to neke brzine...

 

Naravno ne po gradu nego autocestom...

 

Netko misli da je 240 km/h puno, naslusao sam se i ja prica o suzavanju vidnog polja, mucenju slike i ko zna cega, mit koji nema veze sa nicim...

 

Vozio sam se i 300 km/h osim sta auto malo skakuce na toj brzini nije nista strasno, na 250 su u autu osjeti isto kao i 150, nikakve razlike...

 

Naravno u normalnom autu, ne u nekom naturpijanom kojem je to 20% preko max...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da se vidno polje suzava ali ne nacin da to percipiras kao u filmovima. Isto tako to sto je tebi osjecaj sa 150, 250 i 300 isti ne znaci da je i za fiziku isto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratimo se na gume

Jel tko probao sava intensa uhp2? 225/45-17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ih ja, kupljene prije 2 tjedna. Za sad nemam nikakvu zamjerku, iako je većinom gradska vožnja u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha ha.. jos jedan nadobudni pametnjaković kojeg ćemo svi zalit kad bude u crnoj kronici. ?

Ja sam imao naturpijanog mkV GTI-a kad ti vjerovatno ni vozacku nisi imao. Pa svejedno nisam bio tako bahat ni na tipkovnici a ni na cesti.

Ti imao GTI-a i to ni manje vise nego naturpijanog kako kazes? ? I meni postavljas pitanje gdje sam vozio 200km/h? ?? pa covjece jel ti znas koje si auto uopce imao,i sto je vw u gti izvedbi?

 

Covijek reagira kao da sam rekao da se vozim u autu na mlazni pogon

 

Tvoje mudrolije oko vozacke i ostale stvari sto si napisao necu komentirati,jer si mi sa svojim postavljenim pitanjem sve rekao ?

 

Nista vracamo se na temu o gumama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vlaho2901 ja se vozam po naselju,nadam se da ti je to ok.

 

Mouse-RI a gdje se tek ti vozas 240 km/h,sto ce tek biti kad vlaho cuje za tu brzinu?

Samo se vozi doci ce i tome kraj

ja sam današnji dan 31.5 dobro zapamtio i slavim ga svake godine kao rođendan

po nogi znam kad ce vrijeme promjeniti

a o šivanju lijeve strane lica i vrata ne treba niti pricati i danas se vidi

bilo je preko 100 šavova, na vratu je falio milimetar da odem.

U Puli i okolici nije bilo semafora kojeg nisam prošao kroz crveno

uvijek na ful i na nož.

možeš se igrati ali sreca jednom okrene leđa

preporucujem ti da divljanje ostaviš za stazu

jer ce te sigurno skupljati sa ceste i to je super ako budu skupljali samo tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ti si ocigledno dobro nagrabusio al vjerojatno kuzis da je jedna stvar "proci svaki semafor na crveno" i vozit 2 glave po autoputu? Tu po ZG obilaznici se svi vozimo brzo, na par mjesta gdje su nasrali kamere usporis jasno al to je bitno drugačije od prolaska kroz crveno i općenito divljanja po gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je razlika zato i zelim objasniti

ako ima potrebu za se ispucati

za takve stvari postoje predviđena mjesta.

na kraju krajeva bolje je platiti i kaznu nego

ubiti nekoga

naselje nije za divljanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sarkasticno sam odgovorio kroz naselje, na njegovo pitanje gdje se mogu voziti 200 km/h. Nadam se da necu trebati objasnjavati sto je sarkazam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se vozi doci ce i tome kraj

ja sam današnji dan 31.5 dobro zapamtio i slavim ga svake godine kao rođendan

po nogi znam kad ce vrijeme promjeniti

a o šivanju lijeve strane lica i vrata ne treba niti pricati i danas se vidi

bilo je preko 100 šavova, na vratu je falio milimetar da odem.

U Puli i okolici nije bilo semafora kojeg nisam prošao kroz crveno

uvijek na ful i na nož.

možeš se igrati ali sreca jednom okrene leđa

preporucujem ti da divljanje ostaviš za stazu

jer ce te sigurno skupljati sa ceste i to je super ako budu skupljali samo tebe

Nemoj se sad naljutit na mene ali kaj si trebao kroz svako crveno proci da skuzis kak to nije ok? Mislim, drago mi je da si se opametio ocigledno na tezi nacin ali nikad necu razumjeti sto ljude uopce natjera da se tako ponasaju na prvom mjestu

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi takve koji namjerno prodju kroz crveno odmah u zatvor na 10 god, pa jesi li ti normalan?

 

Uvijek vozim brze, ali to brze je uvijek sigurno, nikad ne prolazim na crveno i nikada to nije ni moj niti od auta maximum, a vozim se brze od 90% prometa, onaj koji se vozi samnom, uopce nema osjecaj te brze voznje jer tu nema niti naglih pokreta ni straha, auto se prvo namjesti za zavoj, a tek se onda prolazi...

 

Ali to valjda dolazi sa km... do sada sam u svojih 16 god sta imam vozacku prosao oko 2,5 miliona km i nikada prometnu mojom greskom, jedino sta 3 puta ni uz najbolji trud nisam kretene uspio izbjec, a tu su sve bile brzine do 50 km/h...

 

Toliko o divljanju...

 

Jedno je brza voznja, drugo divljanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti imao GTI-a i to ni manje vise nego naturpijanog kako kazes? ? I meni postavljas pitanje gdje sam vozio 200km/h? ?? pa covjece jel ti znas koje si auto uopce imao,i sto je vw u gti izvedbi?

 

Covijek reagira kao da sam rekao da se vozim u autu na mlazni pogon

 

Tvoje mudrolije oko vozacke i ostale stvari sto si napisao necu komentirati,jer si mi sa svojim postavljenim pitanjem sve rekao ?

 

Nista vracamo se na temu o gumama.

Sto je pjesnik htio reci s ovim gore komentarom?

Naravno da sam znao sto sam imao! Slagao sam auto sebi za gust, ali nisam se *urcio s njim po gradu i divljao. Niti mi je auto sluzio za dokazivanje ili kao sredstvo za lijecenje nekih drugih frustracija ili kompleksa.

Kad mi je bilo do jurnjave, isao sam na Grobnik, potrosio rezervar goriva, set guma, izgustao se i to je bilo to! Nisam nikad ugrozavao nikoga sa svojim divljanjem po cesti! Na autocesti bi nekad potegao do +200km/h, cisto da ga stisnem, ali to je bilo jako rijetko i kad bi promet bio jako rijedak.

 

Kako god.. po tvojim komentarima se vidi koji si ti tip osobe i ja tu nemam vise nista za nadodat. Sretno s budućim gasiranjem.

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj se sad naljutit na mene ali kaj si trebao kroz svako crveno proci da skuzis kak to nije ok? Mislim, drago mi je da si se opametio ocigledno na tezi nacin ali nikad necu razumjeti sto ljude uopce natjera da se tako ponasaju na prvom mjestu

 

Sent from my SM-T819 using Tapatalk

Ne ljutim se

ima ljudi kojima možeš objasniti a ima i onih koji moraju to iskusiti na svojoj koži.

mladost ludost

 

Ja bi takve koji namjerno prodju kroz crveno odmah u zatvor na 10 god, pa jesi li ti normalan?

 

Uvijek vozim brze, ali to brze je uvijek sigurno, nikad ne prolazim na crveno i nikada to nije ni moj niti od auta maximum, a vozim se brze od 90% prometa, onaj koji se vozi samnom, uopce nema osjecaj te brze voznje jer tu nema niti naglih pokreta ni straha, auto se prvo namjesti za zavoj, a tek se onda prolazi...

 

Ali to valjda dolazi sa km... do sada sam u svojih 16 god sta imam vozacku prosao oko 2,5 miliona km i nikada prometnu mojom greskom, jedino sta 3 puta ni uz najbolji trud nisam kretene uspio izbjec, a tu su sve bile brzine do 50 km/h...

 

Toliko o divljanju...

 

Jedno je brza voznja, drugo divljanje...

Sad sam normalan valjda prije nisam bio

imao sam samo tu jednu prometnu

raskrižje sa sporedne izletio na glavnu

i od onda nikad ništa niti da sam ja niti da je drugi bio kriv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva ta ogranicenja brzine i znakovi nisu bezveze. Najebes ili ti ili netko drugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene više brinu drugi vozači, što kaže Mouse naleti na tebe i možeš se slikati, a slažeš auto za gušt dok je njima to samo hrpa lima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi takve koji namjerno prodju kroz crveno odmah u zatvor na 10 god, pa jesi li ti normalan?

 

Uvijek vozim brze, ali to brze je uvijek sigurno, nikad ne prolazim na crveno i nikada to nije ni moj niti od auta maximum, a vozim se brze od 90% prometa, onaj koji se vozi samnom, uopce nema osjecaj te brze voznje jer tu nema niti naglih pokreta ni straha, auto se prvo namjesti za zavoj, a tek se onda prolazi...

 

Ali to valjda dolazi sa km... do sada sam u svojih 16 god sta imam vozacku prosao oko 2,5 miliona km i nikada prometnu mojom greskom, jedino sta 3 puta ni uz najbolji trud nisam kretene uspio izbjec, a tu su sve bile brzine do 50 km/h...

 

Toliko o divljanju...

 

Jedno je brza voznja, drugo divljanje...

 

khm, 2.5 mil km u 16 godina, znaci SVAKE GODINE, od kad si polozio, radis više od 156 TISUĆA KM/godisnje?

 

Mislim da si se debelo zabunio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

khm, 2.5 mil km u 16 godina, znaci SVAKE GODINE, od kad si polozio, radis više od 156 TISUĆA KM/godisnje?

 

Mislim da si se debelo zabunio :)

Možda je vozač teretnjaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2