18 18
vekyman1

Auto otpad Tomi-ponuda autodijelova

Recommended Posts

Ja sam tra??io po svim dućanima i nigdje ne mogu naći nosače za stra??nji branik(golf3) oni zaobljeni plastični. Moji su malo spucali,pa javi ako ima?? ??ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

obrvu od jette trebam,ralicu od gti-a za dvojku,??alter za maglenke,??alter za grijač zadnjeg stakla i plastiku od grijanja za dvojku

Share this post


Link to post
Share on other sites
E bok jel ima?? mo??da kojeg grande punta trebo bi prednji znak :mah

Nemam na??alost

 

Kaj imas mozda frgazer za golfa 3 1.6 benz 75 ks 94 god....

Pa ak imas javi....

091/582-4290

Imam isti je od 1.6 i 1.8. cjena je oko 600 kuna

 

koliko je od calibre motor sa getribom i instalacijom?

Ima?? jo?? kaj od opela 2.0 ma??ine (za swap treba)?

 

I reci ja bi trebao oplatu ispod motora i getribe za moj cabrio ali mislim i da pa??e od audi B4 1.9tdia

Danas je prodan motor od calibre i instalacije, a za audija ti trebam pogledati pa javim :)

 

Kume imas kojeg Peugeota 406 ?

Na??alost nemam

 

jel ima?? lajsne za Golf III, 3 vrata, ali one ??to dođu s tricama bez plastičnih rubnjaka i po??to?

Moram pogledati...

 

Ja sam tra??io po svim dućanima i nigdje ne mogu naći nosače za stra??nji branik(golf3) oni zaobljeni plastični. Moji su malo spucali,pa javi ako ima?? ??ta.

Ajd navrni nači ćemo ne??to :):):):):)

 

obrvu od jette trebam,ralicu od gti-a za dvojku,??alter za maglenke,??alter za grijač zadnjeg stakla i plastiku od grijanja za dvojku

Obrvu nemam niti ralicu, a ??altere imam, ??alteri su po 50 kn :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da se radi o motorima iz VW grupacije, pa ću staviti.. :)

 

? koda Fabia 1.4. 16v 2002 god. getriba, motor+ agregati, prednji ovjes, sicevi, auspuh sa kat. rezervoar sa potopljenom pumpom, stra??nja vrata, i stra??nja hauba....35 000km

Evo slike motora, a za ostalo samo recite :):)

22102007.jpg

 

I drugi, je samo motor od Seat Cordoba 1.9 sdi 2002 god...

P.S. motor ima agregate na sebi, napravljena je klasična generalka ima oko 500km poslije generalke.

22102007002.jpg

:palci:palci:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Diesel

Sat za golf II gtd (s okretajima) ali da je s dva jacka? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas li tapacirunge vrata iz te fabie? ako da, koji paket opreme i boje? :)

 

koja je cijena 1,4 16v motora?

Share this post


Link to post
Share on other sites
imas li tapacirunge vrata iz te fabie? ako da, koji paket opreme i boje? :)

 

koja je cijena 1,4 16v motora?

Oko 500 ojra, tapecirung nemam

 

Sat za golf II gtd (s okretajima) ali da je s dva jacka? Hvala

Bacio sam oko ali nemam imam manje vi??e od benzinaca :ne2

 

Kupljena je 190 linija mercedes pa ako netko ne??to treba neka javi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
I ja bi te pitao za motor 2.0 16v iz golf-a 3?ima sta?kolika im se cijena vrti kad dodju?hvala

Nemam ni jedan, imam 1.4 i 1.6., a cjena ti je oko 500-600 eura :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala,javi ako dodje koji!

 

a zanima me i ovaj 1.6?koji?ciji?uglavnom nesto vise o njemu i kolika mu je cijena?

 

:vozi hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest toma30

Alo Veky!Pomagaj.Pisa sam ti na mail a sad evo proradilo i ovdje.Molim te pogledaj mi ako ima?? lijevu vodilicu za elektro ??iber za golf3.Mo??e i cilijeli ??iber ako nemo??e u dijelovima.Daj i orijentacionu cijenu.Hvala legendo. thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alo Veky!Pomagaj.Pisa sam ti na mail a sad evo proradilo i ovdje.Molim te pogledaj mi ako ima?? lijevu vodilicu za elektro ??iber za golf3.Mo??e i cilijeli ??iber ako nemo??e u dijelovima.Daj i orijentacionu cijenu.Hvala legendo. thumbsup.gif

evo meee, imam ??iber zvrcni me na 0915250447

poz

 

hvala,javi ako dodje koji!

 

a zanima me i ovaj 1.6?koji?ciji?uglavnom nesto vise o njemu i kolika mu je cijena?

 

:vozi hvala

To je onaj stariji nije aluminijski, cca oko 400 eura :):):):) ali je u dobrom stanju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest herzav GTD3

Ima?? ??iber orginal za golf 3 u dobrom stanju i s dobrim vodilicama? Inače, golf 1.9 gtd, 75ks, ??iber na struju, koja cijena?

Share this post


Link to post
Share on other sites
??iber od G3 električni,kolko para

Imam jedan, rezerviran je(ide za Orebić). Ako se ne??to promjeni javim vam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel mo??da ima?? vake felge na otpadu to ti je od fiata punta gt starija linija

986512gb1.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel mo??da ima?? vake felge na otpadu to ti je od fiata punta gt starija linija

986512gb1.th.jpg

bacit ću oko danas ali sumnjam-sve kaj dodje brzo se proda

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest G3110+

E ovako imas li mozda lajsne za golfa 3 96god. 3 vrata, trebaju mi sve netko mi ih pokrao nocas ama bas sve sa kopčama?

Share this post


Link to post
Share on other sites
E ovako imas li mozda lajsne za golfa 3 96god. 3 vrata, trebaju mi sve netko mi ih pokrao nocas ama bas sve sa kopčama?

Mislim da nemam komplet, pogledat ću ti sutra

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest G3110+
Mislim da nemam komplet, pogledat ću ti sutra

 

 

inace ima sve skupa 6 dijelova 2 na vratima, 2 na bočnim stranicama, 2 mala na prednjim blatobranima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nudim vam originalnu felgu rezervu za golfa V glanc nuovu, nikad kori??tenu za 1000 kuna mi dali za nju 1600, napominjem da je za golfa V jer je ??iroka i plitka tako da ide u gepek jer niti jedna druga neide prevelika je :)

Edited by vekyman1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nudim vam originalnu felgu rezervu za golfa V glanc nuovu, nikad kori??tenu za 1000 kuna mi dali za nju 1600, napominjem da je za golfa V jer je ??iroka i plitka tako da ide u gepek jer niti jedna druga neide prevelika je :)

prodano

 

Naručen je prednji kraj od golfa trojke (od muldi na naprijed) dodje za jedno 7-8 dana pa mi recite tko kaj treba(ako treba) :)

 

Treba tko masku??? za duju

05112007006.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Vento TDI
:bleh de si hlasc pa ko bi reko da cu te tu naci i da ces mi trebati...Landeka je,kolega iz skolskih dana 13.gim.daj ak imas neke sitnice za g3 javi! maglenku vozacevu,razbijenu cuku od g4 i tak..javi se!! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj ni to od nekog Pola?

Mislim da je :bag: (kriva slika) moj bed

 

:bleh de si hlasc pa ko bi reko da cu te tu naci i da ces mi trebati...Landeka je,kolega iz skolskih dana 13.gim.daj ak imas neke sitnice za g3 javi! maglenku vozacevu,razbijenu cuku od g4 i tak..javi se!! :palacg

Pozdrav prijatelju jesi ??iv da neidem u OT, ovdje ili na pm mi pi??i sve kaj ti treba od dijelova a ostale stvari samo na pm(pozzz) i da kad ćemo :zivio

 

a moje lajsne :D

Imam ne??to, ali nemam komplet. Ti mi reci ako hoče?? dofurat ću ti ovo ??ta imam, a ostalo kupi?? :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 18