0
Kruno0204

vw 2.0i

Recommended Posts

Malo sam gledao i trazio po forumu no bez prevelikog uspjeha

zanima me malo vise informacija o vw-ovu 2.0i motoru 85kw u passatu 3bg-u?

servis odrzavanje potrosnja

hvala na pomoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već napisano,rastrošan,očekuj 10-12 litara gradske,zato i nisu baš popularni,kasnije se tesko rjesit takvog auta.A motor ko motor je vrlo dobar,svi ti stariji 8v motori su pouzdani i bez vecih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od najboljih vw benz.motora, starije generacije sa 8 ventila, znaci ide guta sve a potrosnja nije strasna, ne znam zasto ljudi pisu ili su svi imali toliko izrabljene ili je to bila striktno gradska voznja ( mislim svih 100km gradske i sa semaforima)..

Inace u praksi taj motor je meni trosio jako malo, otovrene necu pricat koliko sam ga spusta jer uvijek se nadje fanatika i kao pitaju "a sto je bilo kad si se probudio"??

1.8=90 ks je mozda lijen u tom autu, 2.0 je vec jurilica ako znas voziti..

Imao sam i 1.8, mada i on vuce u svakoj brzini kada se salta u visu, cak i uzbrdo na plinu, tako da neznam komu je i on lijen.. Svi su imali klimu, na ovom 1.8 je vlasnik prije mene promijenio kompresor i radila je 2g.bez problema (ledila) a i na 2.0 3g.nisam je dirao, otkako kupljen hladio, takao ga i prodao..

Eventualno ako znas prepoznat potrosnju ulja, onda taj auto ne kupuj, jer je vec "ishaban" mada i takav ce preci jos 100tkm.to mi vjeruj.

Znaci ako imas mogucnost, auto hladan leden, ujutro upalit i vidjet dali baca dima, puno njih mjesa paru i dim, stoga pazi na bjelo plavicasti dim ako baci kada ga upalis, ili potraje jos neko vrijeme dok se ne zagrije nije dobro..Ocekuj potrosnju ulja..

Vidi rashladnu tekucinu, ako je antifriz znas da je ne trosi, jer to malo tko nadolijeva, ako trosi onda svi tuku unutra vodu, stoga ako je voda pripazi i pregledaj gdje i zasto gubi vodu..

Zubcasti, natezac i vodena i te gluposti su caa.s rukama u servisu s garancijom mene kostale 1100kn.prije 2g.

Vjerujem da cijena samom moze ici dolje, ne na vise..

Ovi moji su svi bili iz Dalmacije pa su bili zdravi karoserijski, 1.8 je bio crveni i matirao u 50 nijansi ali nigdje hrdje ni na vidiku..

Mozda ako si na kontinentu pripazi, jednog sam gledao u Krapini i bio je katastrofa, inace vozila s kontinenta radi toga ne volim, ali mislim da rade redovitije servise nego vecina u dalmaciji pa...Treba dobro pripaziti sta kupujes..

Auto je strasno udoban, zna ljuljat, ne lijevo desno, ako to ljulja nije ok.vec ljulja kao brod, krstarica na cesti, npr.citroen jer je dug a moji su imali i boce u gepektu od plina (80l) pa su ljuljali u tom smislu (guzica cucala)..

Ostalo sve manje vise je na tom autu uredno..

 

Potrosnju omjeri sam, meni je golf 3 1.6-74kw trosio po gradu 10+litara..

Na otvorenom 6,5.zato sve ovisi o uvjetima i "tezini" vozaceve noge...

Potrosnju uvijek navodim s uklj.klima uredjajem..

 

Zelim uspjesnu kupnju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duj0 jesi ti ikada u zivotu vozio nesto brze od toga? Taj motor sta se tice snage je mrtav a ni j od jurilice. A ako ces mu jebat mater da bi isao koliko i moze ici onda ce ti potrosnja ici u nebo. A 12 grada trosi po njegovoj deklariranoj potrosnji a to moze biti samo u gradu koji je ravan jer je meni na 1.9 tdiu u petici deklarirana 6.8 a meni po RI di je uzbrdo nizbrdo trosi od 7.5-8.5 ovisno o tipu voznje tako da taj passat ispod 12-13 po gradu ne ide. Na otvorenu cestu i voznju 80 na sat u 5 ili 6 brzini se necu ni osvrtati jer tu ni jedan auto ne trosi puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RI VW

 

Ne znam zasto je tebi mrtav, mozda si ga "mrtvog" kupio.. Vozio sam ga i u pasatu i u golfu 3, u golfu je dr.omjer mjenjaca pa je startniji i ajmo reci brzi ako mislimo da je ubrzanje = brzina.. Pasat sa 2.0 je malo sporiji od golfa al ide i dalje dovoljno, ajmo reci brzo..

Nemoj porediti ti danasnje tdi motore sa puno Nm i onima iz 80-90 ih godina benzincima.. Naravno da ti ide taj golf 5, al ide i pasat jer vuci ce i dalje u svakoj brzini u koju ga presaltas uz brdo.. Po meni je to dovoljno jak motor, znaci ne zagusi se, ima dovoljno snage da nastavi vuci i/ili ubrzavat u narednoj brzini..

 

Sto se tice toga sto sam sve vozio...

Sa 16,18,20,25g. sve sto sam vozio je bilo sporo (racunam i motore i aute, aprilia rs250, suzuki gsxr750, bmv 525, scorpio 2.9i) sve je bilo sporo, sve je moglo brze ali vjeruje nije islo koliko god bio gas do kraja..

Vidis sa 30g.i pasat 1.8 mi je bio dovoljno brz, cak i prebrz jer nisam nikada ga vozio koliko je mogao da potegne..

Danas sa 37g.kada imam 2 djece, Pug 306 1.6-90ks je prebrz za mene, pre agresivan je, jer drukcije razmisljam i vozim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj motor sam imao u audiju, uglavnom motor ide dobro nemaš straha od 1.9tdi tipa G5, octavia, znači novji TDi.

Snage dovoljno da u 3 ide na leru ide u brdo sa 4 osobe 100+kg, ok kod mene bila friška generalka.

max mu je oko 220km/h. dakle nemaš straha sa njim da nejde.

 

Ali mana mu je kaj pije ko da curi gorivo, bez problema guta 10L, a nejde toliko dobro, nasparm 6L dizela.

Motor troši previše za ono kaj daje.

I da mora radit savršeno mirno, jel ako se trese, nemiran na leru, hebat češ si sve po spisku dok ga napraviš da radi mirno.

 

Dakle ako je povoljan i sa ugradnjom plina da je dosta jeftinji od dizela nekog onda o.k i da ne radiš 40+kkm.

nema tu poslje čipiranja, večeg turba, dizni itd da bi mogo izvuč više snage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiv auto. Jedan od onih koji su sigurno radjeni po narudzbi... i zbog motora i zbig unutrasnjosti

a i nisam siguran da sam ikad vidio drveni volan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lijep autic, prije bi ga njega kupio nego dizela doti ijednog koji je prevrtio preko 400-500tkm.

Za 20kn.na tehnickom mozes provjerit km.trazi br.sasije od prodavaca, provjeri a za cijenu se nebrini ako mu je stalo, a je danas benzinca rijesit onda ces ga dobit sigurno za 3keke..

Lijepu opremu, imas jednog i u St.zupaniji s original km.ja sam ga gledo ali mi nije odgv.jer mi treba karavan i kupio sam karavancica..

Usput da ti kazem da sam ja kupio 2,3 V5 benzinca, 4 motiona, s origigi km.jer nisam htio dati 4000€ ili vise za ishabanog dizla..

Koliko sam ga platio ne pitaj, jer danas tko ima kes taj moze postic dobru cijenu..

 

Plin ce ti biti potreban u ovom autu jedino ako ces praviti 20tkm.godisnje ili vise..

Za sada ja o plinu niti ne razmisljam, stoji mi kao dr.auto s kojim cu praviti u komadu 600-1000km. par puta u godini i to sve otvorene provjejerene 8l.tako da onih 200km.kojih napravim eventualno svaki mj.samo da mi ne stoji na mjestu stalnu, natankam s gustom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni isplativije,ako ces ga ostavljat, ubacit tdi PD i atestirat,isto te izade,ugradit plin sa svim ili ubacit motor drugi sa svim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i o toj opciji sam razmisljao sve ovisi u kakvom stanju he ovaj motor.

imam jos jedno pitanje, postoji li kakav vin dekoder da pomocu broja sasije saznam koja oprema je u njemu.?

Hvala WvwZZZ3BZ2P019344

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dali to "postoji"..

Oprema ti pise na nalji u gepektu kraj rezervnog kotaca, na njoj imas oznaku modela, opreme, kod motora, getribe itd.

Tako ces sve saznat ili odi u ovlasteni, pitaj za neki dio i kada ukuca br.sasije sve ce ti reci, pitaj sto te zanima..

Tako je meni rekao da niej izasao sa xenonima iz tvornice a ja dosao pitat za senzor xenona, ali se skontao da je pogrijesio jedan br.kada je unosio..

 

Ovo za ubacivanje dizla, ne vidim smisla zasto ces onda kupovat uopce benzinca?'

Da bi atestirao dizla, treba ti racun od motora, treba ti getriba od dizla, auspuh, hladnjaci i puno sitnica koje su neisplative..

Sa plinom prodjes za 3500kn.ugranja u BiH i 400kn.kod nasih da ti ti ovjere racun, atest 1000kn i eto te na potrosnji koju niti jedan dizlo nema..

Da o servisu dizel motora i ne pricamo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da postoji vin decoder...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako moze tko ostaviti link na vin decoder?

Znam da postoji za opel vozila, i izbaci svu opremu koja je u njemu.

ali za ovo nisam nasao.

 

 

duj0-kazem sve ovisi u kakvom je stanju ovaj motor, Za dizela bi bilo ok u slucaju da jefino mogi naci donora pa prepakirato sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj kemijati ako auto dobro radi i ne trosi puno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam na koliko ga mislis/mozes spustiti s cijenom..

Da ga i skines na 3000€, dok sve zbrojis od dizla sto sam ti naveo, zapamti da za atest moras imati racun od motora, racun od ugradnje i atest je 1000kn.

Uz sve nabrojano, dizlovi nosaci motora, mjenac,auspuh, elektronika (kompjuter) nisu to vise dizli iz golfa2 da samo el.mu grijac, vec ovdje mas pravi acu..

prema tome, ako si zainteresiran za auto, cjenkaj se, ako spustis na neku tvoju zadovoljavajucu cijenu kupuj...

Ako pravis mjesecno malo km.niti plin niti sta, vozi i uzivaj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dizel samo u slucaju da se nade, kompletan donor i to jeftino.

Plan je sjest odrzavat i vozit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne misli se puno ako ti se auto svidja..

Prvo telefonski obavi razgovor, reci da dolazis s kesom i da govori koja je zadnja cijena, ako je uredno da ces kupit..

Kada dosjes, uvjek ces nesto naci, spustaj jos i reci ja sam dosao s novcima, samo je stvar dali cemo se dgv.ili ces jos prodavat i samo cekat tel.upite a niko ti nije dosao s novcima osim mene..

Malo se igraj, natezi i pazari.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje.

Imam priliku kupiti od prve vlasnice iz Njem. audi a4 2.0 96kw 2003god. sa plinom.

Auto ima 110000km, kuma ga vozi gore, kupila ga novog, 99% otvorena cesta vozen.

Do sad uvijek vozio dizel tako da neznam bas puno o ovom motoru.

Kakvi su ti motori općenito? Kako reagiraju na plin?

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frend je imao takav samo automatik...motor mu je trosio ulja puno i benzina naravno :)

Na mjenjacu kvar od 800e i kompresor klime riknuo...za njega ne znam cifru

Ne znaci da i taj ne valja sto ti gledas...mozda je on naletio bas na krs...ali on je sa svojim samo probleme imao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na još jednom forumu sam procitao da je lik imao problema s potrošnjom ulja. Većina piše da nema nikakvih problema, da ako je plin kvalitetno ugrađen nema nikakvih problema.

Sad jel to slučajno ili imaju stvarno problem s potrošnjom ulja, neznam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0