0
Royal mk7

Polo 6c Highline 1.2 Tsi

Recommended Posts

Pozdrav evo već nekih mjesec i pol sam ponosni vlasnik Pola 1.2 tsi higline oprema 6 brzina i 110 ps je motor odnosno 81 kw.

 

Auto od serijske opreme ima

2 automatska sigurnosna pojasa sprijeda, podesiva po visini, sa zatezačima 2 sigurnosno optimirana naslona za glavu naprijed 3 automatska sigurnosna pojasa straga 3 naslona za glavu straga 4 vrata (električni podizači prozora straga) ABS - sustav protiv blokiranja kotača ASR - sustav protiv proklizavanja pogonskih kotača Bočni pokazivači smjera integrirani u kućišta vanjskih osvrtnih zrcala Bočni zračni jastuci u prednjim sjedalima Branici u boji vozila Brisač zadnjeg stakla s intervalnim uključivanjem Brisači s 4 stupanjskim intervalnim uključivanjem Centralno zaključavanje s daljinskim upravljanjem Crna prednja maska s kromiranim rubom donje lamele Dekorativni umetci "Cortina Silber" Detekcija umora vozača - upozorenje na zaslonu putnog računala Dnevna svjetla ESP - elektronski program stabilnosti El. podesiva i grijana vanjska osvrtna zrcala El. podizači prozora Elektromehanički servo upravljač, ovisan o brzini kretanja (servotronic) Elektronska blokada protiv otuđenja Grijanje i provjetravanje unutrašnjosti vozila s 4-stupanjskim ventilatorom i recirkulacijom zraka Halogena glavna svjetla i pokazivači smjera pod zajedničkim staklom Isofix priprema za dječju sjedalicu Klima uređaj Climatic Kozmetička zrcala u zaslonima za sunce, osvjetljena Kučišta vanjskih osvrtnih zrcala i kvake u boji vozila Lakometalni naplaci "Tosa" 6Jx15 s gumama 185/60R15 Mekano obložena instrument ploča Multikolizijska kočnica nakon sudara Pepeljara, upaljač Podešavanje prednjih sjedala po visini Pomoć pri kretanju uzbrdo Pretinac u instrument ploči Pretinci u prednjim vratima Putno računalo Plus Radio Composition Colour, 6 zvučnika Sportska prednja sjedala Središnji naslon za ruke naprijed Start Stop sustav, s pohranom energije kočenja (BMT - BlueMotion Tehnology) Svjetla za maglu

  • sa statičkim svjetlom za skretanje

Tekstilne podne prostirke Tyre Mobility set s 12V kompresorom i sredstvom za krpanje gume Upozorenje za ispuhanu gumu Upravljač namjestiv po visini i dubini Upravljač presvučen kožom

  • ručice mjenjača i ručne kočnice presvučene kožom

Zelena termoizolacijska stakla

Zračni jastuk za vozača i suvozača

 

 

dodatno što sam naručio:

 

Alarmni uređaj s nadzorom

unutrašnjosti i nagiba vozila
Automatski klima uređaj Climatronic

Connectivity Paket

  • MEDIA IN utičnica
  • priprema za telefon
El preklopiva i grijana vanjska osvrtna zrcala

kamera za vožnju unatrag

Mirror Link

Navigacijski sustav Discover Media

Paket Svjetlost i vidljivost

Paket udobnost vožnje

Priprema za telefon za Carnet

Rezervni kotač smanjenih dimenzija

Sport select podvozje

Tempomat

Višenamjenski upravljač presvučen kožom...

 

Sljedeći tjedan moram otići po

Car-Net "Guide&Inform" - 3

  • uključeno 3godine pretplate

Jer mi to nije odmah došlo sa autom a pošto je vozilo kupljeno ove godine i imam navigaciju u istom dobio sam pravo besplatno uzeti car net.

Pošto Tosa felge mi nisu bile lijepe na autu odlučio sam kupiti Original Parabolica 17 colne felge i pošto nisam dobio zatamnjena zadnja stakla odlučio sam to dati napraviti i staviti Mul-t-lock na auto.....pa evo par slika auta prije felgi i prije zatamnjivanja.Tu sam novi pa ako sam nešto zaboravio ispričavam se.

 

Tu mogu eventualni komentari http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/85524-polo-6c-highline-12-tsi/

Edited by Royal mk7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon godinu dana da stavim novosti auto ima 10 tis km odraden servis stavljena kamera u znak i stavljen gti branik sa nastavcima kod lastovcica...b994ccaf0ba18f46ea08cc4fb4b2bdbf.jpg816464ffc037db617b68f5cebb656ddf.jpg

u planu još stavit spojler od gti-a da bude kompletiran zadnji kraj i vjerovatno kad dođe kraj kočnicama nešto veće i ljepše....:)

 

evo ako ima kakvih komentara http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/85524-polo-6c-highline-12-tsi/

Edited by Royal mk7

Share this post


Link to post
Share on other sites

5f49241666110d8486cd7d6904e06309.jpg

Stavio sam unutarnji dio u piano black i stavio sam crni krov original od gti-a auto je druga prica unutra...jos ostala perajom zamjenit sadasnju antenu, i jos neke sitnice...sutra stavim slike od krova...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
0