2 2
marioST

golf 6 ovjes

Recommended Posts

Pozdrav.imam golf 6 highline 1.6tdi pa me zanima kako znati jel mi na autu serijala ovjes ili je spusten 15mm kao sportski..imam u planu stavljati vece felge pa zato

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako su 16 nemas

 

ako su 17 original onda imas sport podvozje -15mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Neznam kako na sestici ali na petici bez obzira na felge svi sportline su 15 mm spusteni

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sto je sportline oprema znacila -15mm

 

a sad su promjenili na highline i ubacili 15mm na 17 sport paket a na 18 sport paket ide 20mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mene je isto highline.a u papirima mi ima samo upisano 15 i 16 cola felge..

c5f4df7a9011d83bb9bfd9ac07bc777b.jpg5b8d270e6c3f72fc937e4f08d110f4ba.jpg eto nadam se da vidite

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se čini da je normalan ovjes,ništa niži...ja sam sebi stavio Eibach Sportline opruge i udobnost je ostala 95% ista na 16"gumama,a spusti ti ga oko 5cm ako ti nije previše

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma isao bi na 17ke od vw PORTO.. nebi ga tia spustat..cisto bi malo da vise dode do izrazaja auto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

b17782766edad865da6b9f95a08a3336.jpg63ee3dda56076423ebb736d45cc3bfe4.jpg

Evo ova 2 auta.meni skroz ok izgledaju sa ovim felgama..a najvise mi je jesu li iste visine kao i moj auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

bitno da nije 1.4tsi pa imat ce kad mislit na ovjes ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mene je isto highline.a u papirima mi ima samo upisano 15 i 16 cola felge..

c5f4df7a9011d83bb9bfd9ac07bc777b.jpg5b8d270e6c3f72fc937e4f08d110f4ba.jpg eto nadam se da vidite

Slicnu problematiku imam ovih dana.

Kod mene je highline sa 18 tockovima,a izgleda mi da je kao traktor visok.Nesto mi sumnjivo da su kod mene sportline opruge.

Da li mozes da vidis koliko tacno imas od centra tocka do ruba,kako napred tako i nazad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

37.2 sprijeda i 38cm straga..s tim da nije auto bilo na skroz ravnom terenu..miria sam od sredine plasticnog vw cepa sa felge do blatobrana

Share this post


Link to post
Share on other sites

marioST Hvala,sutra cu da pogledam koliko je kod mene.

 

@ljuboj izvini ali nisi u pravu,jedino ispravno je od sredine tocka,jer se tako eliminise efekat ralicite velicine tockova,kao i potrosenost guma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je sputen eibach pro kit -30mm

Naprijed je 35cm i iza je 35cm

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je sputen eibach pro kit -30mm

Naprijed je 35cm i iza je 35cm

Mozes slikat auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci eibach pro kit i sportline ne promjene udobnost jako? Koje jos opruge su takve kaj se tice udobnosti a da spuste 3-4 cm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam opruge od golf 6 1.4tsi.. samo me zanima jeli svaki tsi imao sportski ovjes i po cemu se moze razlikovat opruga od sportskog ovjesa ili kao u mene normalnoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2