2 2
marioST

golf 6 ovjes

Recommended Posts

Ma kupi Eibach Pro Kit,-30 mm i bez brige si.. Imas temu cijelu o tome,bas za mk6. Ja sam to vec prosao i kemijanje s tim oprugama se ne isplati,pro kit ce ti spustit taman ako je auto za svaki dan. Imas slike i dojmove od kolege jednog u toj temi,vw tuning

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam prokit tu u splitu al je skinut sa mk7 pa me zanima jel mi odgovara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha,e to ne znam,to ce ti netko bolje upucen rec,znam da je 7 i inace serijski niza od 6,a jel to sad ima veze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmišljam stavit od G6 GTI-ja amortizere na TDI,zanima me ako su kraći i ako bi dobio još nešto na visini,trenutno sam samo na oprugama Eibach Sportline i orginal amortizerima,a htio bi još bar 2cm niže

 

Ako zna netko ili može vidjet u ETKI neku usporedbu

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko si siguran?


uzeo bi ih a glupo mi je da ne dobim ništa

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj koju sliku da vidim kako izgleda na sportline oprugama? koliko je pao jesi mjerio?

koliko ima od blatobrana do gume? daj neke info, ipak je to forum i svima nam koriste informacije drugih... ;-)

meni na pro kitu je naprijed 3cm a iza 2cm pao..

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako poslikat.mozda budem ovaj vikend..a prije i poslije nisam mjerio.zaboravio sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako poslikat.mozda budem ovaj vikend..a prije i poslije nisam mjerio.zaboravio sam

aha a koliko je sad razmak guma blatobran?od prilike bar. kod mene tocno dva prsta...ili preciznije 4cm

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

335fec885c9d6250402a7ebb9426fa88.jpg

 

e60966d2a93ad556f4ffb4c9c69273c5.jpg

 

b32c7383aa6866df3441b9b780dcea8c.jpg

 

Evo ja sam sebi prekjucer stavia prokit.. auto je mekse nego prije i 100x bolje upija rupe a drzi cestu kao lud.. vise od ovoga mi ne treba..prednji kraj je pao oko 3cm a zadnji oko 2. Ja prezadovoljan ..zadnja slika je na stock oprugama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sprijeciti poskakivanje zadnjeg kraja preko neravnina..to mi je u zadnje vrime pocelo dizat zivce..auto je mekano i udobno super za vozit i preko rupa al kad je neravnina onda auto skakuce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovarajućim amortizerima, tj. sportskima. (kraći & tvrđi). Ali sva četiri.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma onda ce bit jos neudobniji...neznam mozda je stvar do opruga..na autu je eibach prokit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece biti neudobniji, samo će biti čvršći, i daleko upravljiviji, pogotovo na visokim brzinama. Imam sad Pro Kit sa sport amortizerima. Rekao bih čak i udobnije nego li Pro Kit sa serijskim amortizerima. Pro Kit ima kraći hod, ali su mekši od OEM opruga, i onda je sranje kad staviš sa serijskim amortizerom. Na početku se čini OK, ali s vremenom shvatiš da to nije to. Meni je zadnji kraj ležao na odbojnim gumama pa se auto činio čvrst, dok se iste nisu raspale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina.auto mi je udobnije i mekse nego na stock oprugama samo taj zadnji kraj malo zeza preko vecih neravnina.a manje lupa priko rupa kad je spusten nego stock.. treba staviti od rabbita ili sporta opruge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje su H&R -30mm opruge po mom misljenju. Ne zahtjevaju druge amortizere i funkcioniraju odlicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2