2 2
marioST

golf 6 ovjes

Recommended Posts

Dal je isti ovjes mk5 i mk6 tipa gewinde s 1.9 tdi 50 mm prihvat na mk6 1.6 tdi 105 konja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nema potrebe za prokit stavljat tvrde amortizere..ka stavsam i napisa auto je priko rupa 10x bolje i mekse na eibavh nego na stock..veliki lezeci malo stvore problem al dobro je to sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,dobitna kombinacija,hvala na odg B-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove koje ti imaš imaju nosivost: 1150kg naprijed 1010kg straga, dok za Golf VI Pro Kit ima manju nosivost. Straga 940kg, a prednje imaju do 1010kg, i teža varijanta (kao tvoje) do 1120kg.

 

Poskakivao bi on i na federima za G6. Ne može standardni amortizer umiriti 20-25% jače sile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto mislio Eibach ali koliko vidim samo problemi

 

Nista, ja opet H&R gledam ... znam da su odlicne na serijskim amortizerima

Share this post


Link to post
Share on other sites

A prednji kraj se super ponasa preko rupa i lezecih..a zadnji vjerovatno poskoci kako je lagan i tvrda opruga..mozda da je stavit neku originalnu samo da se mekoca neka dobije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dižem temu ali trebam pomoć u vezi ovjesa tj stražnjih opruga za Golf 6 karavan.

Pukla mi je jedna opruga i sada moram uzeti druge ali me brine kvaliteta istih tj nude mi Sachs i Lesjöfors opruge kao zamjena za Oem a priča se da sve te opruge iz iste tvornice izlaze kao i Kilen a te Kilen sam imao na VW polu 6n2 stražnje i popustile su nakon cca 6 godina tj bile niže cca 2cm nego što bi trebale biti...Dali je ovo sa slike ok ili Kayaba? kad danas svatko sve radi samo se brand otisne na proizvod....

Da ovjes je Oem ništa spuštano....35e3381ea3259011f67e52a244fc5e1e.jpg

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Puks rekao da je Kayaba i Suplex koji cu staviti za zadnje slicna stvar. Tako da cu ic na varijatnu Kayaba naprijed ( njihovi amortizeri su mi se super pokazali ) i Suplex pojacani nazad.

S eibachom sigurno neces pogrijesiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negdje sam naletio na info da je Kayaba OEM ili zamjena za OEM, a sad ga znaj.

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kyb stavi RA6241 s nekim rabatom bu ti oko 500kn obje i miran si

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kyb stavi RA6241 s nekim rabatom bu ti oko 500kn obje i miran si

Govoriš iz iskustva ili?

Može i u inbox di da uzmem..

Bitno mi je da bude sve kako je i bilo i da s vremenom opruge ne sjednu da budu slabe itd...

Iskreno neznam dali je auto tvornički spusten jer ona plastika bi mi i prije znala zastrugati na lezecem policajcu ako bi imao 5 osoba a sada baš moram paziti ako sam pun jer bas struze jako kako je pukla ta opruga... a dok je prazan ta strana je niža 4mm mislim smješno....

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2