4 4
RaZ0R911

Koju dijagnostiku uzeti?

Recommended Posts

Kao sta marko kaze, vec se pisalo o tome na forumu.. Dosta stranica je napisano..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Također imam 12.12, vidim sad da je izašao 14.10 ali na švapskom. Ako skinem software na engleskom, hoće i dalje sve šljakati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu. Jel znate možda koja verzija podržava pola 6c i/ili golfa 7?Hvala na informaciji!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeli ovaj program vcds ver 12.12.2 iz linka poviše podržava golf 6 i jel osim detekcije grješke moguće

i brisanje istih.

mogu li se sve grješke ustanovit ili samo neke...

hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nac i odis (oficialna v.a.g diagnostika) pa ni to nije los izbor...

Mene zivcira stekanje kod vcds-a kad npr ukucam log-in za abs i taman odem na npr. prilag. senzora kuta volana on pocme vrtit i opet ulazit u procesor... i uzalud sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ovi kablovi i tzv. dijagnostike su k....; Ross-Tech zastupnik u Kranju u SI, naručiš, kupiš i imaš pravu stvar a ne ove razno razne gluposti koje ekipa kupuje za 5-10 € po Ebay-u i slično i prodaje po njuskalu za 50 i više €; balkane balkane......

Dobiš knjigu kodiranja i podršku od Ross-Tech-a za bilo kakva pitanja i pomoć...

Govorim samo za VAG-COM (VCDS)

 

No sve je to već prožvakano......

Share this post


Link to post
Share on other sites

350$

 

http://store.ross-tech.com/shop/VCHUC.html

 

Za to što ću jednom u godini poništiti grešku, namjestiti coming home ili neku sličnu pizdariju, i 10$ je previše.

 

Ako je netko profić pa se jebe s tim je druga stvar, ali za weekend warriora da daje 2000kn je bedasto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se u potpunosti.Glupo mi je ulupat lovu za nešto šta ću koristit jedanput godišnje.

Mislin da ću kupit ovu dijagnostiku šta je ekipa prije spominjala.

thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad gledam na ovaj link poviše sa popisom dijagnostičkih programa, vidim da ima novija ver od 12.12; ver 14.10

al piše da ne podržava dugo kodiranje.

jel ko zna šta to znači?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi sa njuškala sigurno prodaju clone verziju VCDS. E pravo pitanje je da li one brišu grešku.

 

Imam orginalni i prilikom uključivanja kabela Hexa prepoznaje full verzija jer u samom kabelu serijalci koji prepoznaju. Kabel je kvalitetan i nije kopija.

Kod jednog forumaša sam otkupio za 200kn. Bez problema očitava sve greške, kilometre, datume.

 

Update na noviju verziju ne dopušta. Zbog problema kompatibilnost verzije drivera.

 

 

 

Da se nac i odis (oficialna v.a.g diagnostika) pa ni to nije los izbor...
Mene zivcira stekanje kod vcds-a kad npr ukucam log-in za abs i taman odem na npr. prilag. senzora kuta volana on pocme vrtit i opet ulazit u procesor... i uzalud sve

 

Za ODIS ide poseban kabel? Zadnji put na servisu sam vidio bežični modul , vjerojatno bluetooth.

Vidim da je aktualna verzija 2.2.6

 

 

 

Svi ovi kablovi i tzv. dijagnostike su k....; Ross-Tech zastupnik u Kranju u SI, naručiš, kupiš i imaš pravu stvar a ne ove razno razne gluposti koje ekipa kupuje za 5-10 € po Ebay-u i slično i prodaje po njuskalu za 50 i više €; balkane balkane......

Dobiš knjigu kodiranja i podršku od Ross-Tech-a za bilo kakva pitanja i pomoć...

Govorim samo za VAG-COM (VCDS)

 

No sve je to već prožvakano......

 

Mogao si staviti linkove.

Edited by Dottore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odis ima svoj usb steker.... vas svoj.... Osobno..odis mi je malo vulgaris napravljen (sučelje) drazi mi je bio vas...

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4