1 1
Lima

Rcd 510 problem

Recommended Posts

ugradio sam rcd i sve uredno radi osim usb.. Pocne radit, izvrti nekih 5-6 pjesmi i onda kao da se pogubi pa vrti naslove, onda se resetira radio i pocne opet svirat.. Puno pjesmi u folderima mi je "zamagljeno" pa ne mogu ni kliknut da njih reproducira.. Jel netko mozda imao takav problem? Dal je problem do radia, usb-a ili neceg treceg? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

USB ili SD kartica? Najjednostavnije ti je probati sa drugim USB-om ili karticom, flash memorija zna krepati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usb je problem.. Probao sam ovako.. Maknuo sve foldere sa usb-a formatirao ga i vratio nazad foldere.. Nisam strucnjak za kompjutere pa neznam dal je to imalo kakvog smisla.. Malo bolje radi ali jos uvijek nije to to i ne radi kako treba.. Sd karticu jos nisam probao.. To imam danas sutra u planu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je u folderima problem, ako imaš folder u folderu, previše foldera ili slične kombinacije. Kod mene Philips podržava 99 foldera i 999 mp3 pjesama. Ako možeš provjeri koliko foldera podržava RCD 510 ili probaj sve pjesme staviti u root USB-a a ne u foldere pa onda pokušaj kako se ponaša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam probao drugi jer bas kad treba ga nisam mogao nac..

Za danas sam pripremio sd karticu i stick pa navecer kap uhvatim vremena cu probat..

Na ovom usb-u imam 6 foldera na svakom po 50-ak pjesmi..

Prvo sam mislio da je do kabela ali mislim da je ipak u samom usb-u problem..

Zato pitam tu ako je netko imao neki slican problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto, prvo isprobaj neki drugi usb stick pa ako se desava i s njime, znat ces da je do usb porta, a ako ti pak sve radi, onda znas da je usb stick kriv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da napisem.. Izgleda da je ipak bio usb stick kriv.. Danas je drugi stick radio bez problema sat vremena.. Jos cu vidjet popodne kad se budem vracao s posla..

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1