0
Brutal

Golf 3 1,4 problem

Recommended Posts

Znaci radi se o trojki benzincu a problem je slijedeci

Ostal sam bio bez goriva, i drugi dan sam nasipao gorivo i bez problema je upalio ali se pojavio problem,jednostavno vise nije htio povuci,ko da nema snage, odmah taj dan se islo kod majstora s njime i na 2 kilometra ravnice ja sam jedva uspio navuci 90 kmh

dosli kod majstora,spojili na kompjuter prikazana greska na lambda sondi,kupljena nova,promjenjena ali golf i dalje nema snage,jedina promjena je kaj sad uspijeva navuci preko 100, u leru radi normalno,preko 3000 obrtaja pocne tek dobivat snagu a ispod nista

nakon toga provjereno je slijedece:

Kablovi

Svjecice(nove stavljene)

Razvodnik paljenja

Provjeren pritisak u pumpi goriva

Provjeren plovak

Promjenjen filter goriva

 

vise ne znam kaj sve nismo isprobavali i jednostavno smo ostali bez zivaca i dodje mi da ga zapalim

pa ako ima neko nekakav prijedlog savjet ili bilo kaj neka pise

Edited by Brutal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se nedavno dogodilo slicno na 1.6, ali nisam ostao benge, nego jednostavno izgubio snagu i preko 3000 jako trokirao, poslje ciscenja injektora proradilo bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moguće da su injektori zaštopani.. ja ću sutra mijenjati ulje i filter goriva al imam pitanje..

 

dal se mogu kako DIY iliti kod kuće očistiti injektori ili baš treba nositi nekome?

jer i ja primjećujem nekad nemiran rad motora i čudno ubrzavanje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

sumnjamo na to i na racunalo...jer odavno imam problema s njime pa mozda je i do toga...trenutno smo u potrazi za racunalom jer nam je to trenutno jeftinija varijanta(a ionako ga moram mjenjat)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dalje aktualno...racunalo novo stavljeno i isto slucaj i dalje...skinute dizne i nose se sutra/prekustra na dijagnozu da se vidi dali je u njima problem...sad ako neko ima jos kakvo misljenje da je nekaj drugo slobdono neka se izjasni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dalje problem

kupljene dvije pumpe goriva...s prvom izgleda nije bilo u redu da je za taj model pa se islo na varijantu da se druga uzme...kupljena druga po uzorku stare pumpe..stavljeno ali auto je i dalje puz na manjim obrtajima

Share this post


Link to post
Share on other sites

takoder imam 1.4 golfa, identicna stvar se i meni desila i sve sta si ti naveo na prvome postu sam i ja napravio. znaci prva, pun gas dode do 3000-3500 okretaja i jednostavno trokira i nece vuc, onda sam pokusao iz vise brzine u nizu da dobijem na okretajima i opet ista stvar.

 

moj problem se rjesio tako da sam kupio kod nekog privatnika neki sprej za ciscenje klapne gasa, naspricao i par puta turirao gasom, tako 2-3 puta, i odveo ga na cestu i dalje je trokirao i odjednom kao da je dobio neki odah, povukao i sada ide odlicno.

 

btw, ne znam ima li kakve veze, al mom starom se desilo prije par godina, da bi se auto znao jednostavno ugasit i nije htio upalit tokom voznje, isti uzrok, trokiranje, nece vuc i na kraju se ugasi nasred ceste. to je rjesila bobina.

 

nadam se da ce ti pomoc ovo sta.

Edited by Shifter

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam se dugo javio ovdje...autic je bio malo zapusten sto se tice rada zbog mog posla i privatnih obaveza...ali eto dovezo sam ga nazad doma pa reko zasto ne idem probat to sa tim sprejom...prva test voznja se pokazala prilicno dobro...nema vise onog cukanja pa slabog povlacenja...dat cu si truda pa cu ga jos malo detaljno pregledat ovih dana...jednostavno ne zelim da mi propadne jer mi je nekako prirasto srcu taj mali golfinjo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeli moguce da meni taj problem uzrokuje katalizator? posto se ponovo javio taj problem a ovaj put nije ostao bez goriva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, skini crijevo sta ide od filtera zraka na monopoint, imas 2 brage i trbaju ti papagajke il nesto slicno. Nakon toga upali auto i zaklopi rukom kapu od monopointa negdi na 70%,cut ces kako se stabilizira rad motora i onda lagano davaj gasa postepeno i kako ti bude blokava pustaj mu vise zraka, ako ti pocme normalo radit i vrtit preko 3000 vuce ti negdi fals zrak il ti je maf otisa. Druga stvar pogledaj dal ti je razvodna kapa dobro najmestena ako se nije pomakla onda trazi problem negdi ma masi il na remenu, lako da je priskocia za 1 zub pa nece da vrti

Share this post


Link to post
Share on other sites
0