1 1
brada

Golf 4 ugradnja novog radia

Recommended Posts

Ja bih onu shemu spajanja koju sam stavio jos jednom provjerio sa shemom radija ali ako imas nekoga da ga ispita odnesi jer ovo polako postaje saga o Erisinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provjerio sam osigurac,ok je,malo je rec da je strasno. Odnit cu di sam i nosio onaj prvi,to sta je zasvjetlio mi daje nekakvu nadu,pa cu vidit kroz par dana sta ce bit sa tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi nam kako je proslo testiranje, nadam se da ce bit neka pozitiva da ne zavrsi na dnu mora poznavajuc te, uff ne zagadjuj more nek ide onda u ee otpad. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi nam kako je proslo testiranje, nadam se da ce bit neka pozitiva da ne zavrsi na dnu mora poznavajuc te, uff ne zagadjuj more nek ide onda u ee otpad. :)

Ma nema zagadenja ostavit cu ga za uspomenu kao uspjesnu suradnju sa kinezima

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos nista,dosta drugih i prisnijih stvari trenutno imam pa ako uspijem tokom tjedna vidit sta ce bit sa radiom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, čekamo onda rez kada ga isprobaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz...citam temu i pisete da su uglavnom pozitivni komentari o erisinu.

Ja bi ga narucio preko slovenca posto vidim da je to sigurnije.

Mene zanima dal dobivam kavez odma snjim i adapter?

Auto je isto golf mk4 i imam iso adaptere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam trebao kavez ( ali u pitanji je ibiza 6l ). Javi se tom slovencu i on ti bude znao reci

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod G4 uglavnom ide kavez a ne vjerujem da se dobije adapter nego ga moras sam nabaviti. Imas starije postove pa mozes vidjeti sto sve dolazi uz Erisin, bas je Hrvoje stavio slike pa pogledaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam da ste stavljali onaj okvir iz svijeta medija koji je bio linkan...kao i onaj plasticni okvir isto...

Znaci uvjeren sam da mi treba i taj okvir ako zelim da to izgleda na nesto a ne da je na pola vani.

Treba navodno nesto i kratit sa 8mm na 4mm ako sam dobro procitao.

Gledam cijenu erisina na stranici je sa shipping1900kn a kod slovenca je 2000 pa mi se to cini i puno isplativije nego se zajebavat sa carinom i svime.

Zanima me jos kako dobiti tv stanice na radiu?Treba ovakav DAB converter ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, to je uz onaj moj Philips koji sam uzeo. A gle, mozes i ovako ... kada ti stigne Erisin isprobas pa vidiš da li moze bez kaveza ili ne, ujedno možeš i Slovenca pitat pošto se time bavi vjerojatno zna kakav kavez ide u G4, samo da ti ne predlozi neki PVC jer netko je takav narucio pa mu je radio virio par centimetara vani.

 

Tako je i tu ramicu koja ide okolo multimedije morao sam staniivati ali to isto rade dečki iz Svijeta medija tako da ništa čudno jer je univerzalna pa se mora prilagoditi.

 

S ovim dodacima bi ti trebao netko pomoć tko ga baš ima još bolje da ima i taj dodatak pa da ti iz prve ruke može reći kako radi da ne uzimaš bez veze ali i meni se ti dodaci sviđaju kod Erisina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pola ide bez kaveza...

 

Vjerovatno i u G4 jer je to radio bas za njih, nije 2 din dimenzija kao kod kolege <TDI> Philips...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1