1 1
brada

Golf 4 ugradnja novog radia

Recommended Posts

Evo slike, strši van za debljinu plastičnog dijela kineza. to nisam nikako mogao zgurati nutra ali mi ne smeta. sve sam brusio naknap pa ovako zgurano drži samo sebe pa kvačice neke ni ne trebaju.

Tolko je naknap to sve da se teško otvara držač za čaše no ionako ga nikad ne koristim, a i radio strši pa se držač ne otvara kak se treba

 

http://imgur.com/a/uVYwI

 

Slike ugradnje nemam jer me razj*alo turpijanje i problem s reversingom kad sam spojio i upalio auto

Edited by markecc

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mu je sad sank za boce posto nemoze izvuc drzac

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj si to sredi, izgleda strašno pa ne možeš tako ostaviti. Odreži odozada taj kavez ako neki dio smeta ili uzmi kavez kakav sam ja uzeo i predložio ti gore ako se od ovog ne može ništa napraviti, evo kako je kod mene ispalo.

 

Sa fiksnim lajsnama

01_dsc_0021ypskt.jpg

 

dsc_0026e2kbp.jpg

 

03_dsc_0029syj8t.jpg

Sa dekor lajsnama

dsc_0003ctuke.jpg

 

dsc_0008sjum5.jpg

 

dsc_0017exu6n.jpg

 

Kavez sa dekor lajsnama mi je još bolje sjeo pa je samo malo trebalo namjestiti visinu i gotovo dok mi je kod kaveza bez lajsni nekako sve bilo onak, zadovoljan ali ne sasvim.

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kužim cemu cekati okvir

ako ovako montiraš

bolje onda ostaviti orginal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po preporuci trgovca gdje sam uzimao 2DIN multimediju uzeo sam i ovo:

-2DIN KAVEZ CT23UNO2 110mm

-PVC okvir za 2DIN kavez CT24UV24 Universal Double DIN Trim 113mm

 

Ovo što si stavio je 2 u 1, imaš masku i kavez zajedno ali ne znam kako sjeda jer po donjoj slici koju sam stavio 2DIN je u kavezu a ovi limići sa strane su ti graničnici kojima podešavaš koliko ti ide unutra u konzolu i njega sa ključevima vadiš po potrebi, fiksno 100% i nema slobodnog hoda, tako da za ovaj ne mogu reći kako će ti sjest.

 

112426_56305_1ttulb.jpg

 

dsc_0002c4pj2.jpg

Odakle si ovo narucio??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo zajedno sa 2DIN multimedijom i PVC okvirom u Svijet-medija u Zagrebu. Ništa posebno, ima ih i na ebayu ali odgovaralo mi da sve zajedno uzmem da ne tražim kasnije pojedinačno po internetu i gubim vrijeme a ovdje mi je lik rekao da sve odgovara pa nisam morao istraživati hoće li pasat ili ne, ujedno vidi se kako stoji pa mislim da je sve dobro ispalo.
- Kavez 2 din CONNECTS CT23UN02 za Auto radio univerzalna 110mm
- Okvir 2 din CONNECTS CT24UV24 za Auto radio univerzalni 113mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ništa.
Javi kako je prošla ugradnja jer mene zanimaju ti kineski a posebno Erisin, ali sada ne bih ništa mijenjao jer je prerano a Philipsov mi zadovoljava sve moje potrebe pa mi je to sada nepotrebno trošenje kada imam i hitnijih izdataka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koliko sam po nekim forumima skonta zavisi sve do modela,neki su riknuli nakon misec 2,neki rade bez problema,nego eto da probam,javim sve kad stigne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja isto cekam takav erisin, valjda ce dobro raditi..ima navodno garanciji 12mjeseci pa cemo vidjeti sto i kako ;)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš gledam vanjske dimenzije ...
Philips CED1800BT 6.2"
188x116x245mm (WxHxD)

Erisin ES5086V 7" Car GPS 8-Core Android6.0 DAB+ Radio for VW
188x116x170 (WxHxD)

S tim da je Erisin kraći po dubini što je dobro jer je kod mene je na knap sa mjestom, ni za iglu više nema mjesta, jedino bi bilo dobro odozada gdje je ona guma na vijku (stabilizator) koja se naslanja na unutarnji dio kaveza napraviti adapter jer kod mene taj dio mi nivelira cijeli uređaj da stoji kako treba, no to su stvari koje bi se mogle odraditi i na ovom Erisinu a onda bi ovaj kavez koji koristim sa ramom mogao iskoristiti jer vanjske dimenzije štimaju. Erisin ES5086V 7" je bomba po specifikacija, nema što nema, no neki dodaci idu posebno a ima ih more, pitanje je samo koliko kvalitetom zadovoljava i da ne ode nakon 12. mjeseci dok istekne garancija ali bude to izašlo na vidjelo kroz korištenje

Gdje ih nabavljate, čitao sam rasprave ali i probleme jer neki idu direktno iz Kine a neki iz EU što bi i meni odgovaralo ako se odlučim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.erisinwholesale.com na toj stranici ima skype kontakt od nekih tehnicara pa ti oni provjere dostupnost u EU skladistima i sa njima sve dogovoris..a ima i na njuskalu decko iz slo koji nabavlja ( cijena mu je ista kao i na ovoj gore stranici ) pa mozes i preko njega

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Hrvoje.

Javi kada ga dobiješ i instaliraš ili baci koju fotku od ugradnje ako stigneš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako idu iz kine imas sranja s carinom,narucio sam iz UK,je da je shipping skuplji malo al bolje i to nego 100 dodatnih problems,kao sto je kolega reka dogovoris sve sa njihovim agentima,ugradnje se najvise i bojim jer u passata jedva uguram i ovaj obicni radio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Hrvoje.

Javi kada ga dobiješ i instaliraš ili baci koju fotku od ugradnje ako stigneš.

np..mozda padje i koji video ;)

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane,
znam da ide na poštu carinjenja u Zagreb pa bih zato radije uzeo iz EU da nemam petljancije sa papirologijom ako baš ne moram. Nadam se da nećeš imati problema oko ugradnje ali eto ja sam već dva puta izvadio multimediju a to kod mene znači da moram raskopat pola interijera da bih složio to sve kako treba, od slaganje kablova do samog uređaja ali sve se to da napravit, evo ja sam nedavno i kompletan kavez promijenio, sa onog što je imao fiksne lajsne u ovaj sa lajsnama, što je meni onda neki kineski radio haha.

Može Hrvoje,
ako ti nije problem napravi neku demonstraciju kada stigneš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Virujen ti,samo za to cini mi se tribaju konjski zivci,a i neman ih bas al napravit ce se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš, a po ovim vrućinama računaj i znoj do koljena. :)

Zato mi se sada to više ne radi, jedino pod uvjetom ako se odlučim da to odradim, onda sve što sada još nemam kao što je kamera za vožnju unazad, snimanje u vožnji sa vanjskom kamerom, DAB, DTV ... a vidio sam dosta dodataka koje bi isto trebalo uzeti da bih tu multimediju maksimalno iskoristio pa bi mi se onda isplatilo raskopavanje, prije nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrusio sam unutarnji rub ulaza na nulu, plastični okvir radija je toliko preširok da ne ulazi unutra, Sklepano je tek tolko dok smislim kako ga skroz ugurati unutra.

Možda do onda i crkne radio pa sve van i original nutra pa mu spojiti usb adapter i bok

 

Vjerujem da bi s nekom multimedijom poznate marke bilo više sreće. Kavez mi je u ovom slučaju preskup kad dođe 300kn, a radio 350.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, problem je u tom PVC kavezu kojeg si uzeo jer nije standardna dimenzija ili? Jesi ga pokusao staviti bez tog PVC kaveza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez kaveza nema šanse jer se nema za što držati i sa svake strane ima toliku lufta kolka je debljina plastike. Morat će pričekati da nabavim limeni kavez s ebaya, a preporuka ostalim članovima koji planiraju ugurati kineza unutra - nejde baš s plastičnim kavezom

 

Da nema tog estetskog nedostatka, nema problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sam te dobro savjetovao po pitanju kaveza pa je taj plasticni bio tvoj odabir a ako ti je ovaj limeni preskup imas ih na ebayu i AliExpressu pa potrazi neki jeftiniji ali kada ga stavis da ti lici na nesto a ne ovako da viri skoro napola izvan konzole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiga je danas,cak i brze od ocekivanog,odem do chipoteke pogledat da li imaju kavez itd da vec danas zasvira ;) ako ne narucit kao sto je TDI narucio pa sacekat

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1