2 2
projektilski

Intake manifold flap V157 princip rada i kvaliteta

Recommended Posts

Dakle trebao bi (vjerojatno) zamjeniti Intake manifold flap V157 odnosno popularniji kao Throttle body iliti na naskom klapna gasa (iako to na TDI zapravo nije) na svom Passatu B6 2.0 TDI.

Kataloski broj je 038 128 063 L i kosta cca 3000kn. Zamjenski mogu naci od 1000kn (mozda i nize preko neta) pa se pitam koliko je to bitan dio.

Koliko sam uspio skuziti, na 2.0 TDI one je skoro uvijek u otvorenom stanju a zatvori se prilikom gasenja motora i onda opet otvori.

Ne djeluje mi kao da je neka velika mudrost pa nisam siguran da je bitno da bude original dio. Da li 3x veca cijena ima smisla?

 

Koliko ima smisla skidati i cistiti jer kazu da kad zasteka u nekom polozaju da obicno mehanizam rikne, pa da se ne trudim bez veze skidati, cistiti i da nis ne pomogne?

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijenjao prije par mjeseci, vozio se godinu i nešto sa neispravnom. Auto malo zatrese kod gašenja i to je to. Pred kraj mi počela paliti osigurač koji između ostaloga služi i za ventilatore od hladnjaka, iskopčao onaj konektor sa klapne, i vozio se dalje, više ništa nije gorilo.

Ja sam originalnu platio malo više od 2000 sa jebačkim popustom, da sam u tom trenutnku naletio na zamjensku, uzeo bih nju, isti k.

Za 1.9 TDI motore su dosta jefitnije, ali nažalost ne pašu, naučio na teži način.

 

I vrlo vjerojatno nemaš kaj čisiti, osobno čistio 2 puta, skupa s EGR-om, nakupi se hrpa čađe, ali kad prvi put zašteka, nešto ode u mehanizmu, kod mene se baš čulo da nešto ne valja, iako je opruga normalno funkcionirala i vraćala u početni položaj, nije se zatvarala.

Probaj očistiti, 15 min posla da skineš i još toliko da očistiš, ali nažalost vjerojatno ti ne gine nova klapna.

Edited by Juicy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, tak sam si i mislio. I ja vjerujem da je nakaj puklo, kao sto obicno biva pa da cu je na kraju mijenjati. Ja sam budala istekao senzor nedavno a vozio sam se tri tjedna po najevecoj vrucini bez klime i bez ventilatora. I da u tom periodu sam primjetio da mi raste temperatura rashladne tekucne pa sam full pazio na to. Sad je sve ok, od kad je senzor istekan, no zelim rijesiti tu klapnu.

 

Nis, idem je ocistiti ako ne pomogne (a znam da nece) kupujem najeftiniju koju nadjem.

 

Thx.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaš beda, mene oblio hladni znoj kada sam vidio temperaturu kako se penje, kunuo i VW i Španjolsku i sve dizele svijeta, zapeo na Ilici u najvećoj popodnevnoj gužvi na suncu. Mislio da je počeo miješati vodu i sve moguće crne misli... Na kraju bilo do jebene klapne.

 

Sretno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je skines rastavi ono plasticno kuciste i vidi jel ti puka onaj plasticni veliki zupcanik. Ako je javi se na p.m. mozda prodjes i jeftinije neg mislis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, prošle godine u 9mj imao takav problem. Na kraju je otišla elektronika (crno kučište) i mehanizam.

300eura naručeno u DE kod ovlaštenog. Kod nas traže samo 3600kn i plus ugradnja.

 

Jedna klapna ne odgovara na svakom motoru nego po oznaci motora.

 

Kad pojavi problem, auto vuče kao krepana mačka i guta više goriva.

 

 

Ne isplati se naći polovni jer ne odgovaraju 100% i niti zamjenski. Kod polovnog ništa ne pišu za koju oznaku motora nego tipa passat 2008 , golf 2010 itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa trazim tocno po kataloskom broju. 038 128 063 G je kod mene monitran a aktualna Etka kaze da je zamjena sada 038 128 063 L i kosta 3320KN. Zamjenski koji bi uzeo je tocno po kataloskom (a tako i trazim na netu) pa ne vidim zasto bi placao za poprilicno jednostavan sklop 1.5-3 x vecu cijenu.

 

A montaza nije problem, ili sam ili meho s kojim imam odredjene kompenzacije pa me to ne kosta nista.


Kad je skines rastavi ono plasticno kuciste i vidi jel ti puka onaj plasticni veliki zupcanik. Ako je javi se na p.m. mozda prodjes i jeftinije neg mislis.

 

Opla :)

 

Nazalost, mislio sam to danas raditi ali alat mi je u drugoj kuci pa nista od toga. U slijedeca tri dana cu to sigurno probati skinut i pogledat. Javim se sigurno!

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja san je minja prije par dana i original je kostala 1657 + pdv.

A kataloski nove je 03L 128 063T

I da ode je cr motor i 2012g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam spomenuti, kod mene je ta stara klapna ima istu šifru i novi je ustvari isti, osim zadnje slovo. U DE su mi ga reprogramirali da točno odgovara po CBDC motoru (CR, 2010g) i poslali poštom. Znači, kompletna usisna grana i klapna sa elektronikom.

Nakon ugradnje je nestao problem ponašanja i ugasila lampica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja san je minja prije par dana i original je kostala 1657 + pdv.

A kataloski nove je 03L 128 063T

I da ode je cr motor i 2012g

 

Nisu iste nazalost pa su i cijene razlicite.

 

Ali tak i onak ne namjeravam dati vise do 1000kn za to a i ako bude srece, mozda mi se posreci pa mi marko-zd pomogne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas nista na mom autu ne moze biti jednostavno i jeftino! Bas nista!

Isao sam malo pogledati tu klapnu gasa i skuzio da mi na tom podrucju sve masno, crno, kao katran, valjda zgusnuto ulje, i da mi je citavo crijevo ispod masno. Ne bi se cudio da je to crijevo od vode i da je to ulje nagrizlo cijev pa da mi je porozno i da tu gubim vodu. Sad vec gledam i EGR jer je to jedno do drugog i polako zbrajam cifre za popravak ovoga i vec mi je pun kufer.

 

Tko je recimo cudo da mu crkne CECM na taj nacin da daje premali napon samo na jednoj poziciji? To se sam meni moze desiti.

 

Hebote ne znam gdje da pocnem koliko toga mi ne stima. Das Auto, nabijem ga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da te malo razvedrim.
Ujak je nedavno kupio Mercedesa, destogodišnjak u dobrom stanju, barem je tako izgledao kada smo ga kupovali. Servisna knjiga uredna sa prvim vlasnikom i 160.000tkm. Lik reče, sjedi i vozi, nemaš što na njemu raditi, sve ko urica, a meni odmah zlo. No, dobro, kupio ga i odmah nakon nekoliko dana prvi problemi. Skužio da mu ključ ne radi, kupio drugi jer rezervni nije dobio. Nakon toga mu se pokvarila desna brava. Zamjena strahota, jer moraš bušiti nitne a kod nas su limeni vijci, jedan plus za VW. Kupio drugu, promijenio sve diskove sa pločicama, kupio nove gume, odmah nakon toga mu je otišao akumulator, pa nabavio novi. Vozio nekoliko dana i ostao bez struje, isprobali i vidjeli da mu je generator otišao. Sada je u radionici i čekaju da mu stigne novi jer kod nas nemaš poštenog elektičara koji bi ti ga mogao popraviti, ako je popravak moguć i isplativ. Tko zna što će još otići a lista se samo povećava. S druge strane kada gledam to je normalno habanje materijala nakon 10. godina, no svi bi htjeli da je što manje problema, a novi auto nam je nedostupan. Znači, ni stuttgartska zvijezda nije imuna na probleme. ;-) Sretno sa popravkom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, hvala, ali tudja nesreca meni nista ne olaskava :)

 

Drzim fige da cu sve rijesiti za neke razumne novce. Sad imam jos mjesec dana do registracije i to me vec zivcira. Prosle godine sam s nestrpljenjem cekao CECM da mi proradi pozicija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da te ne veseli niti olakšava, kao ni meni bilo čija druga, ali eto ni ostale marke nisu imune na probleme, pa sam ti htio dati kolegijalnu VW podršku. :) Ali da su cijene dijelova i popravaka na VW-u skupe, to stoji. Kada sam radio EKO test i sav onako vesel mislio napokon sve riješio, novi diskovi sa onim svim gumenim dijelovima, svi filteri i ulje u motoru promijenjeno, kad ono počinjem slušati rad motora dok ga je pilio i čujem neke zvukove lagera. Odmah me oblio znoj, jer sada imam tablice i opet mora na servis zbog generatora. Pa onda kada je tamo neka sve remenje i ležajeve mijenja. Srećom da sam uspio lika nagovoriti u ovlaštenom da mi promijeni ona dva ležaja u samom generatoru jer je htio da kupim novi, hehe za cca.3000 Kn a ležajevi i sve skupa d/m cca.380 kn i za sada je sve OK a vidjet ćemo dokle. Da sam morao kupiti novi ceh, drugog servisa bi me izašao oko 6600 Kn plus prvi koji je bio 3800 Kn. Držim palčeve da ti sve bude OK i sa što manje troškova, javi kako je prošlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, hvala na dobrim zeljama. Slozitcu ja njega, nikad ja ne idem na ono samo da radi, ali da slijepo kupujem samo originalne dijelove, to nikako. Pa nema sanse da cu dati 3300kn za regulacijsku sklopku. To jednostavno nije normalna cijena i nema sanse da cu platiti toliko pogotovo kad znam koja mu je funkcija. Kopca pojasa me zeza. Nema zamjenske, samo original, neki iskljuce zvuk i pice dalje, ja sam je kupio, evo je tu, nova, ceka ugradnju. 600kn. E to sam platio, ali da mislim da su me ozenili mislim.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da napišem da sam riješio problem klapne gasa i greške koja mi se javljala (p2009). Kupio sam u ovlaštenom servisu novu usisnu granu s pripadajućim el. motorom, stari ju je ugradio i greška je nestala. Nije bilo potrebno odrađivati nikakva programiranja i sl. Samo je trebalo poništiti grešku nakon montaže i probne vožnje.

Edited by northman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene u temi o usisnim granama nažalost...da otpocetka opisem problem pa mozda ima nekog lijeka

golf 5 2.0tdi 170ks BMN motor sa plasticnom usisnom granom

Neki dan sestra otisla do trgovine s autom i zove nece auto da upali...kaze blica lampica od grijaca i samo vergla...i dok sam ja vamo tamo nasao bicikl da odem pogledat zove seka opet i kaze upalio je auto...ok dosla kuci spojim dijagnostiku, nista nema sve cisto, provozam se sve ok..upalim ugasim deset puta sve super...i dva tri dana bez problema kad danas u voznji upali se lampica od grijaca i na ekranu pise ENGINE FAULT WORKSHOP...posto sam bio blizu kuce odmah spojim dijagnostiku i ima gresku 012600 INTAKE MANIFOLD RUNNER CONTROL...ali ne znam sta je dallje pisalo posto sam odmah obrisao gresku kreten jer nisam barem uslikao...i primjetio sam da auto slabije ide i cak je zacukao par puta pod punim gasom...i odjednom se zvuk promjenio i auto opet ide super...greske vise nema za sad...imate kakvu ideju sta je problem i odakle da pocnem, da se to rijesi da se ne bi jos sta pokvarilo zbog toga. Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zelim tvrdit ali cini se da ti regulacijska klapna ponekad zablokira. Kad zablokira u zatvorenom polozaju onda auto nece upaliti jer nema zraka.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to sam i ja pomislio kad sam procitao tvoje postove

Ko da mi je sad ponekad sporiji odaziv na gas...ono gas do poda i pocne vuc auto i onda pocne jos jace

Nekad vuce super a nekad sa malim zakasnjenjem kao da primi gas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ja nisam imao takve simptome. Mozes probati skinut crijevo, gurnut ruku unutra u klapnu, provjeriti da li je potpuno otvorena ili u nekom polu polozaju, probas je do kraja otvoriti, vratis crijevo i istekas klapnu pa vozis bez nje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisao sam o ovom i u drugoj temi pa tamo kolega Marko-zd kaze da su mozda i one klapne u usisnoj grani otisle i da je najbolje da stavim alu usisnu i da se rjasim toga za ubuduce

Ne znam dal te klapnice isto mogu bit uzrok da nije htio upalit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Said ti nemas alu usisnu? Imas sa lijeve strane usisne plasticni aktuator koji regulira klapne u usisnoj grani probaj skinuti crijevo koje ide na el. Magnetni ventil i ustima napraviti vakum u aktuatoru ako se vraca i ne drzi membrana je probijena. Iako mislim da bi upalio da je do tih klapni. Vjerovatno ona kod egr-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2