2 2
projektilski

Intake manifold flap V157 princip rada i kvaliteta

Recommended Posts

Nema alu, plasticna je jbg...

Evo sinoc i jutros se vozio sve super

To s paljenjem se prvo dogodilo a onda jucer je u voznji upalio gresku i zacukivao kod ubrzanja i primao gas sa zakasnjenjem..i nije izbacivao gresku vise i samo odjednom proradio...cak se u leru stresao u nekim intervalima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto kasni sa gasom moze bit vezano za te klapne u usisu tako je bilo meni. Grana mi je alu i nije zastekala nego bila probita ta membrana na aktuatoru. imao sam samo lampicu grijaca ak se dobro sjecam... ili i poruku na mfd-u.neznam. probaj ovo sto sam ti rekao ako neide poluga nesto ne stima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali auto sad radi super

Sve je nestalo hahaha...tako da ne vherujem da je membrana...ali evo narucen sam u utorak ujutro kod jednog mestra za vw pa ce on to pregledat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes malo opsirnije opisat sta si mislio? :)

Remap i softverski se rjesi klapna i jos par sitnica... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos razmisljao o remapu( jesam ali ne jos) ali taj kod kojeg vozim auto da to pregleda radi sa SM chiptuning...tako da nije iskljuceno da ce doci do remapa :)

Znaci moze se ta klapna eliminirat bez problema....auto vec ima dpf off i egr off ja mislim jer u 6000km ni jednom nije upalio regeneraciju a na egr vidim ima plocicu tj zablindiran je a nema gresaka nikakvih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da javim...auto se od onda kad sam pisao nije ni jednom javio gresku niti je bilo kakvih problema ali danas svejedno skinuta klapna i ociscena, sad je ko nova i lijepo radi za sad pa cemo vidjet ako bude jos zezalo onda cemo nesto drugo rjesavat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, evo meni se na Vw Polotu 1.9 Tdi Blt motoru javila ista greška klapne gasa. Vidio sam da na Cr motor stavljaju graničnik koji onda neda klapni da ode u nepravilan položaj, pa postoji li takvo riješenje i za moju klapnu? Treba li možda rastaviti plastično kučište i promijeniti zupčanike koji su se polomili? Ako je itko to već radio bio bi zahvalan da mi malo bolje pojasni. Hvala na odgovorima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz ekipa, citam malo vasa iskustva pa razmisljam sta radit..

Rijec je o passatu b6 2.0tdi 150ks 2005 godina. 265xxx km..

Desava se da auto nekad nece uplait a kad upali trese se i gusi kao da ce krepat i tako par puta, ostavi ga se koji minut i kasnije normalno pali sve i svjetli lampica motora..

Spojim se sa vcds izbaci gresku "19558 motor for intake manifold flap" i pise da se ponavlja 7 puta, obrisem gresku i 2 dana sve super i nakon 2 dana cura zove opet se upalila lampica i auto nece uplait..

Skinio klpanu upalio auto ona otvorena, ugasio auto onda i dalje stoji ful otvorena i tako 2-3 puta da bi se 4ti put zatvorila i otvorila kako bi i trebalo bit, zanima me dal bi ista dobio zamjenom klapnr jer su u zadnjih 2-3mj vec 4 puta majstori skidali klapnu i cistili al ocito nema efekta..

I ako sta znaci dizne su promjenite prije cca godinu dana

 

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2