0
Ujo

V GTI, 2005

Recommended Posts

moj golf je 2005, sa 117 000km. ja sam drugi vlasnik, i kupio sam ga od pomorca. iako zvuči kao kliše to je istina. to mi je vikend auto jer za svaki dan imam neku kramu. jako sam zadovoljan sa autom. stavio sam gewinde, i kn filter. sve drugo je standard. volio bih 19" i lijepi 2din. jedini nedostatak mi je što nema komande na volanu i grijanje sjedala. po zimi imam još 16" čelične, tako da su detroit bez ogrebotine, kao nove.

do 90 000km rađen je servis u ovlaštenima, poslije radim kod prijatelja mehaničara. na 104 000 mijenjana je distribucija radi godina. sa autom sam jako zadovoljan, jedino mi se čini da kočnice nisu dovoljno dobre s obzirom na masu i snagu auta, a i nekad mi se zadnji brisač zna upaliti kad sam kontakt a nisam u rikvercu.

u principu nema se šta previše za vidit, uredan je, na njemu sve je potpuno ispravno i sve je OEM...osim što je spušten. najveća mana mu je lak, pošto je još originalan i ništa nije farbano osim nešto malo prednji desni blatobran preko kaska...malo je lak porusan po braniku otraga i ima sitna udubljenja od vratiju po karoseriji.

 

komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/86953-v-gti-2005/

 

th_IMG_0576_zpsbqyixeh9.jpg

 

th_IMG_0582_zpsnq53advr.jpg

 

th_IMG_0581_zpslqexfs76.jpg

 

th_IMG_0571_zpseaa6zwzr.jpg

 

th_IMG_0569_zpsklpi32ru.jpg

 

th_IMG_0564_zpsonehgvj8.jpg

 

th_IMG_0568_zps6ekzzn5p.jpg

 

th_IMG_0565_zpsojo1faw0.jpg

Edited by Ujo

Share this post


Link to post
Share on other sites
0