1 1
Daci

Rcd 510 chrome gumbi umjesto crnih

Recommended Posts

naručio sam sa aliexpressa rcd510 delphi, da ne duljim teškom i dugotrajnom mukom je uopće radio došao do mene , kad sam ga otpakirao vidio sam da me zajebao kinez i poslao mi sa crnim gumbima umjesto sa chrome (sivima) kako je pisalo u oglasu.. moje pitanje koja je razlika između rcd sa crnim i sa chrome tipkama , samo u tipkama ili postoji još razlika ?? da li se mogu tipke naknadno staviti, vidim da sa rcd300 ne idu gore jer su za 3 mm veće tipke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi sliku kakav ti je dosa,crne tipke chrom obrub oko njih? Kakv si htio? Neznam da ima sa chrom tipkama kao rcd300

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da razlike nema, da su isti, samo razlika u tipkama, sve bi ostalo trebalo biti isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je isto sve,ako imas 300 probaj mozda i odgovaraju,radio je dobar. Koliko te je izisao sa postarinom u Hr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne paše od 300 vec sam rekao, od 300 su 3 mm veći gumbi...108 $ ukupno + pdv

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne preporučam ti tog idiota, al stvarno. Naručio sam kazić i imao je 2 tjedana za poslat ga , zadnjih 5 sati mu je ostalo i onda je stavio status kao da je poslo i stavio neki tracking broj koji naravno kurca vrijedi...ja ga tražio da mi vrati novce da si mogu naručiti od nekoga drugoga, on mi je ponudio da mi ponovno pošalje jer kao pretežak je paket pa ima se vratio nazad . Ja mu rekao da ipak vrati novce ... on se naravno napravio grbav i poslao i to najejftinijom pošiljkom odnosno zemaljskom iz kine hehehhe...al začudo došao je za 8 dana iz kine kopnom da bi onda kod nas na carini stajo 10 dana hahahha...

 

ako baš hoćeš poslat ću ti na pm

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1