1 1
Antonio3c

Popucala prednja sajba od kamena

Recommended Posts

Laus dobra iskustva.tamo na Kajzerici...i najjeftiniji, drugi ako nemaju na lageru onda zovu Laus i uzimaju od njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je isto pukla sajba pa sam se isao raspitat malo o cijenama u AUTO KRISTAL- savska

 

dobio ponudu 3 proizvodjaca: 1. KINEZ: 830 kn s ugradnjom

2. PILKINTON 1130 kn s ugradnjom

3. SEKURIT 1350 kn s ugradnjom ( za ovaj sekurit mi je receno da inace proizvode sajbe za VW)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je ostala mala tockica onda krpaj, ako su krenule crte nemoj se jebavati sa krpanjem, iskrena preporuka, ja sam na svoj S3 stavio saint gobain sekurit, 1200 kn, preporucila mi je teta u shopu da ne stavljam kineske, jer znaju biti grbave i gore kod spoja krova nisu lijepo odrezane u luk nego se na oko vidi da je nepravilna parabola. NE krpaj, mjenjaj! A ovaj sto je na predhodnoj strani rekao da mu je na kecu puknut i da nemas brige, nije racunao da je njemu sajba na keder a tebi ljepljena, pa se automatski vise uvija sa autom, a keder jos moze "igrati".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki hvala na iskustvima i savjetima...definitivno ide zamijena, vidjeti cu gdje itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo meni pukla (tj ima crta već vidljiva) na passat cc 2011.. ne sjećam se kamena ni niš slično... sa time da je prije god dana mjenjanja šajba radi kamena.. auto nije lupan ni ništa slično tome..

jer ta serija auta ima tak loše šajbe, mekane ili kaj?

 

sutra idem u laus da pogledaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam kinez sajbu, doleti kamen, odmah tockica ostane. Kad je auto lakiran trazio sam Sekurit. Ove zime ih je par doletilo. Jedan takav da sam instinktivno usuko glavu u jaknu ko kornjaca. Nigdje tockice nije bilo. Po meni sekurit je cvrsci i bolje nasjeda u okvir.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1