4 4
RoMario44

Koji automiris koristite?

Recommended Posts

Nakon stotine isprobanih auto mirisa još uvijek nisam naišao na onaj za koji bi rekao da ću ga skroz uzimati...?

 

Da čujem preporuke forumaša koje automirise koristite u svojima pilama...i za koje pare? Može i slike :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Općenito niti jedan.. U autu zabranjeno pušenje i te stvari. Ljeti su prozori otvoreni tako da imam neki svoj "neutralan" miris.. Ako baš potrebano ili je Wunderbaum od vanilije ili od Wunderbauma one patronice/uloške koje staviš na ventilaciju meni osobno fino miriše onaj miris po "novome autu" ali sve je to nekako kratkog vijeka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne koristim ništa od mirisa za auto ,jer većina tako umjetno i kad je ljeto i vruće čak i smeta,imao jednom vrećicu prirodne lavande to je bilo ok :vozi

Edited by Hrxixus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Palome Duo tekući sa Crodux-a, najbolji mi je fresh zeleni - 13 kn dodje, a traje 5-6 mjeseci

 

950700281c192a3304324fc45c93d213.jpg

Edited by Mouse-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mon areon tresnja ili vanilija,6kn,traje dosta dugo.

9f34158d31b5a80ac88b93178697381a.jpg

:D

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni trenutno najbolji Wunderbaum Relax i Bubble Gum,dok neki jos dobar ne otkrijem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni trenutno najbolji Wunderbaum Relax i Bubble Gum,dok neki jos dobar ne otkrijem :)

Definitivno Bubble Gum , i preko ljeta nema problema s njim . Ugodno mirisi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Areon sport lux gold/silver ..oba su jebeni mirisi, baš ko parfem, ali kratko traju...koristim još wunder-baum arctic white, najbolji miris i malo duže traje od areona...što se tiče dugotrajnosti najduže traju wunder-baum clip ali mi nisu baš nešto mirisi ...sad baš planiram kupit njega sa new car mirisom pa cu vidjet kakav je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima da li postoji miris da auto mirisi bas na novi auto? Znaci miris kad preuzmes auto iz salona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima da li postoji miris da auto mirisi bas na novi auto? Znaci miris kad preuzmes auto iz salona?

Dobra ti je ova :lol2

 

Ja do sad nisam naišao na neki miris koji drži duže vrijeme, koristim inače shake, cca tjedan-dva izdrži.

Moram probat neki koji su ovdje u temi navedeni.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima da li postoji miris da auto mirisi bas na novi auto? Znaci miris kad preuzmes auto iz salona?

Da prodaš Audia i napišeš "tip top miriše još po tvornici auto" :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji,al to samo tvornice mogu dobavit,i to u kolicini cca 500l,ujak od rodice mi radi u Mercedesu u De,tako da je info iz prve ruke,imam ja 0.3 sto mi je on dao,al to cuvam kad ga na proljece budem dubinski cisitio,inace ovako mislim da toga nema za uzet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni osobno areon 'borić' traje po tri tjedna ali nikad nisam dvaput za redom stavio isti miris. Ekipa se zajebe pa stalno isto stavlja, privikne se na miris i onda misli upravo ovo da drži par dana, a nije tak.

Edited by tomica88

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4