4 4
RoMario44

Koji automiris koristite?

Recommended Posts

Jel netko to probao? Jel stvarno taj miris? Jer ja sam isto kupio boric new car pa sam se nadao da je ono sta pise ali nema veze sa tim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ga ja. Iskreno mirisi na novi auto, ali nije bas da mi se svidja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ne volis taj miris novog auta ili nisu bas pogodili? Koliko traje kad posprejas?

 

Iskreno nije mi nesto posebno. Pogrijesio sam. Mirisi na novo, ali ono osobno mi se ne svidja.

 

Ja spricnem 1 pod tepihe na zadnjem sjedalu i traje 2,3 dana. Ubiti svaki dan moras spricati za ono pravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da definitivno pobjeđuju ovi iz konzerve... a gdje se oni mogu uzeti...? Osim na nekim official marketima na netu?

Ima to negdje ovako Tokić, Konzum i sl.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Broj dva Wunder-Baum Clip Tropical. Dosta dugo traje i postepeno pusta miris pa ne gusi prva dva dana a kasnije nista ko drugi mirisi,

 

wb-67400_l.jpg

Mislim daje taj OK po zimi.. Al po ljeti kada upeknu 35°C to se osuši za čas i nestane miris, kao i svi ostali wunderbaumi.. Perem dosta auta tokom mjeseca pa imam i stalne ljude koji mi dolaze prat auto.. Nekako mi se uvijek pokaže da dugo drži onaj miris u maloj kantici za bombone (neznam kako da drugo kažem)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ga ja. Iskreno mirisi na novi auto, ali nije bas da mi se svidja...

 

Po čemu ima miris taj "New Car Scent" ? Sa čime bi ga usporedio?

 

Čitao sam komentare kupaca tog mirisa po webshopovima, ovo su neki : po novoj plastici; novoj koži; stomatološkoj ordinaciji; mirisu paljene plastike, WC čistača ........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može se stavit par kapi vode na wunderbaum, tako i piše u uputama, pa se par dana produži miris.

I da, uvijek je na retrovizoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Cool. Hvala

Imas i u tokica, veci izbor a meni su bolji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Po čemu ima miris taj "New Car Scent" ? Sa čime bi ga usporedio?

 

Čitao sam komentare kupaca tog mirisa po webshopovima, ovo su neki : po novoj plastici; novoj koži; stomatološkoj ordinaciji; mirisu paljene plastike, WC čistača ........

A doslovce plastika i kako novi auto mirise kada izadje iz salon... Mozda je malo jaci, tj vise nekako "reze" neznam kako bi objasnio...

 

Iduci tjedan sam prijepodne Djakovo, popodne Osijek pa ako netko hoce probati neka se javi.

Spricam po autima :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi my shaldan u konzervama imaju u plodinama i kauflandu,u konzumu ih nema..samo treba bit oprezan jer na istim policama cesto budu neke manje konzerve pomjesane koje nisu my shaldan..ovi jeftiniji su 20 kuna i jako kratko traju..my shaldan 35 kuna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kupovo mirise Wunderbaum u 3 različite države Hrvatska,Bosna,i Njemacka i saznanje je ovakvo

 

Hrv Mirisi 4 dana jako dobro

BiH 2 dana i gotovo

De. Tjedan dana

Sada jesam li umislio neznam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemoj me..ajde auti za "nase" trziste,pa kaj su i mirisi zakinuti? Ahahaha,salim se,al to sam prvo pomislio kad sam procitao post.. Inace,koristim vecinom Areon(tak nesto),jabuka cimet,drzi mi desetak dana,mozda i vise,s tim da ga odmah izvadim iz omota(znam par ljudi koji kao sparaju miris,pa ga postepeno izvlace iz omota ?) i visi naravno na retrovizoru.. Sad si mislim da bi probao taj u limenci sto ga hvalite..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to se tak i radi, a ne da ga odma izvadis iz omota pa se dva dana gusis, a treci mirisa vise nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4