Jump to content
VW Club Croatia
alpacino

Sredstva za održavanje laka

Recommended Posts

DOma imam garazu pa se ovo ne bi ni dogodilo, inace perem doma sam auto, ali posto radim u Zg, tu ga onda u ovakvim slucajevima operem na samoposluznoj.

Nasao sam link di objasnjavaju kako rijesit ovaj problem. Kod mene je Type I Bird Dropping - Topical Stain Etching

https://www.autogeekonline.net/forum/hot-topics-frequently-asked-questions/24924-two-types-bird-dropping-etchings.html

Drek je čudo koju kiselinu jaku ima ja sam vosak stavio i nakon dva dana gdje mu se posrao neki leteći slon jednostavno na tom djelu sav vosak pojelo govno....

uglancao pripremio i ponovno nanesao i sad molim boga da opet neki jaki drek završi na laku....

Pa operi dobro i opet nanesi vosak. Ocito ga je drek skinuo pa se vidi razlika

Koristim ju već nekoliko godina i zadovoljan sam s njom, nema sa obje strane duga vlakna već samo sa jedne, kao što se vidi na slici ali odlično upija vodu i za tu lovu obavlja posao. Ako hoćeš nešto skuplje tu je mamutica koja košta više ali za moje potrebe se i ova pokazala dobro, poslije nje imam dvije mala ručnika 40*40 od mikrofibre koje sam uzeo u Partesu i s njim pokupim ostatak. Nekoliko kolega sa Cro-Detailinga je isto uzelo tu krpu i nitko se nije bunio ali opet i sam se uvjerih da je dobra pa ju koristim.

2016-11-2711.10.57y1khu.jpg