1 1
kostolomac_cro

Kenwood DNX531VBT - iskustva

Recommended Posts

Nema teme o njemu pa da otvorim :)

Do sad sam ga samo jednom vidio u VW i predobro izgleda( osobno bolje nego bilo koji RNS ).

Ugradio bih njega, pa ako netko iskustva s njim ili kojom slabijom verzijom( 521, 525 )

Po specifikacijama , nema što nema (ovisno o verziji )

 

">http://k47zih.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio je predobar ali i dobro košta i paše kao orginal u VW ,i ja sam ga gledao kad sam koupovao svoj Kenwood ,ali mi je bio preskup iako se svi kineski nemogu usporediti kvalitetom sa ovim .Ako si u mogućnosti preporučam ga ,lako se na njega ugradi kamera za rikverc i to od one obične sa ebay do one koja ide u znak kao kod Passata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim vani oko 1500 $ pa na više ,a kod nas tko zna sigurno oko ili više 10000 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je uredaj. Ima odlicne specifikacije. Vidio ga uzivo. Malo bode u oci to sta odskace osvjetljenje od originalnog al to je sad stvar ukusa i ne spada pod nikakve mane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao sam ga ,prodo i stavio RNS :D

 

inace kenwood ima super uredaje ,ali neznam kaj im se ovdje dogodilo

 

dosta je spor u bootanju ,nekad navi je stekala

 

BT je bio jako los ,sto recimo na prvom kenwoodu koji sam imao je radio perfektno

 

 

za cijenu tog kenwooda inas RNS BT i MDI za cca 750€ na hrpi ,oem je ipak oem

 

iako kazem s prvim kenwoodom 2 din (skuplja serija ,novi oko 9000 kn je bio ) sam bio zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam 2008-e Kenwood dnx7200 ja mislim. I tada je bio skoro 2 tisuće eura. 2din, tv, Garmin navi za cijelu Europu, BT, dvd, kamera, touch i sta ti ja znam sto sve ne. Koristio sam ga 3 god. I stvarno sam bio zadovoljan s njim. Lijepo je svirao, navi je bila ok, nije stekao,nikad problema s njim.

Ali jbg nije ni blizu bio lijep kao RNS. Samo zato sam ga prodao i uzeo RNS510 LED verziju. Tako da su moja iskustva s Kenwoodom jako dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema teme o njemu pa da otvorim :)

Do sad sam ga samo jednom vidio u VW i predobro izgleda( osobno bolje nego bilo koji RNS ).

Ugradio bih njega, pa ako netko iskustva s njim ili kojom slabijom verzijom( 521, 525 )

Po specifikacijama , nema što nema (ovisno o verziji )

 

">http://k47zih.png

 

Ovaj kojeg navodiš, DNX531VBT je azijska inačica EU modela DNX-521VBT,nasljednici su prvog Kenwood-ovog custom fit modela za VAG DNX-520VBT, a slabiji su od (novog) modela DNX-525DAB koji je još uvijek aktualan VAG custom fit od Kenwood-a. Uglavnom,sve tri generacije sam imao (zadnju imam jos) priliku koristit u svom vozilu. Ne košta uopće puno,s obzirom da nudi trenutno sve moguće medije i dekodere osim blue ray-a i car play-a. Naravno,ne želim bogohulit i oskrvnut OEM hram,ali jedno je kupit novi aftermarket sa garancijom u Hrvatskoj,a totalno nesto drugo OEM polovnjak u dobrom stanju preko prike od prikinog prike. Doduše,svak je gazda svojih para. Ovo sto su kolege Hrxixus,Dario i vlaho napisali u većini stoji,jer je stara narodna da se o ukusima ne raspravlja.Ali kad danas pogledas, svi se šepure sa najnovijim smartfonovima sa pustim jezgrama,procesorima,GB,super brzim internetom... a onda sa njim uđeš u auto i eventualno se javiš na (u većem broju slučajeva,aftermarket) bluetooth. Jer kod OEM-a je dvd vrh audi-video zabave,makar kad je RNS-510 u pitanju... O HDMI-u,MHL-u,videu preko SD i USB i ostalom na aftermarketu imam dugogodišnja pozitivna iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj ja imam discover mediu u polu imam spajanje mobitela plavim zubom na radio car play i car net....govorimo o polu...sd usb utore sam dobio serijski sa vrstom opreme i naravno nevezano za auto i telefon posebno mi je preko plavog zuba spojen ipod nano tako da nisu svi oemi baš jako loši sa ponudom....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sem toga imamo tu kolegu MarioIV koji prodaje odlicne rcd rns i ostale stvari koje nisu bas od prike jbg ovo je modernije vrijeme...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ako možeš financijski uzmi Keenwood je super i kao što je kolega Pajser rekao ima sve moguće mogućnosti spajanja i čitanja svih vrsta fileova,ja ima DDX4028BT i prezadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih zelio da kolege misle da imam sto protiv oem-a,samo govorim o necemu sto radim 20 godina,a kao firma je prisutna na trzistu skoro duplo. Kolega Royal mk7,to je polo 6C,na totalno drugoj osnovi uredjaja,ovde je prica o RNS-510 i custom fit aftermarketima. Sigurno je u tvom polu to trebalo masno nadoplatit,jer discover media ne dolazi serijski,ili mozda je u nekoj extra opremi?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by pajser

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točno moja greška oprosti kolega pajser nisam čitao s razumjevanjem....ma nije bila extra oprema nadoplatio sam....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1