1 1
vanjaTDI

PASSAT B7 - PBOX

Recommended Posts

Passat 2.0tdi bluemotion, 2011.g., 103kw

 

Pitanje:

staviti u njega PBOX, na njemu piše 200191 PBPD4B1-103

dali može bit kakvih problema, dpf .... ?

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pbox se vise pokazao problematicnim tak da odradi remap i miran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pbox se vise pokazao problematicnim tak da odradi remap i miran

Mozes to potkrijepiti s nekin dokazima? Al ne ono rekla,kazala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno... u servisu se čupalo par komada... a kolega ivan je jednome radio instalaciju iznova jer je p-box bio vjesto odradjen da ga se neprimjeti i sve do jednom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro. Kod mene na passatu je "crka"p box nako 140 000km a na golfu vozi vec vise od 100 000km. I nikad nikakvih posljedica ni nicega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidina na sto pucas pa ono...

I dalje mi ne drzi vodu prica da p box nevalja ako je kavalitetan a ne obicni potenciometar unutra.534b998c8537321b52b645e372e72e5d.jpg

Ja iman ovaj pa baci malo oko na cijenu i to. Zbog njeg se sigurno nece desiti sprzeni klipovi ili neznan sto. Prije zbog neispravne dizne al jbg lakse je reci da je nesto nevaljano ako nije org pa da se ne trazi kvar u detalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

1140 eura za to?!?! Glupost!

A nemas nikakvu garanciju da ces dobiti te brojke kao sto oni navode..

 

Za te pare odem na vikend u Zagreb, platim hotel, chipanje kod Hrvoja, pranje i voskanje u Partesu i jos mi ostane da odem u City u neki shopping..

 

Hvala,ali ne! Taj pbox je precijenjen.

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle ja ga nisan platija toliko niti bi da toliko. I ja san vise za mapiranje ali ocu samo reci da p box nije toliko.smece ko sto se prica. To su vise forumske price jer ej pa di ces reci da imas varalicu na autu. Toliko je kosta uz novo auto u ovlastenom servisu. Kao nekakva nadoplata i garancija ti je vridila najnormalnije uz njega tako da... i to je bilo 2007g pa...

Edited by marko-zd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar Pbox košta ko remap ,cca 500-600 eura

 

ali opet nije dobar ko remap

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej,svi ste se uhvatili sto je bolje,znamo da kod diesela ide vise goriva,vise snage,veci egt.

Mene vise zanima kako cr pumpa i dizne podnose 20posto veci tlak,meni je tako svejedno ocu prevariti senzor ili remapirat da radi na vecem tlaku...

Na kojem postotku ecu skuzi da ga se vara i jel moguce na servisu nakon skidanja vidjeti da je on prije bio tu?

Zanima me i kako auto odreagira ako se trazi veci tlak,digne li samo tlak ili i mijenja parametre otvorenosti dizni?

Koji je neki dugovjecni limit do kojeg bi se smjelo ici,jer 20 posto od 2000bara koliko moj polo ima je 2500bara?

Edited by rade007

Share this post


Link to post
Share on other sites

šaljem slike te kutijice koju imam

jel ima netko iskustva s tim identičnim pbox-om?

 

hu2jcy.jpg

 

10qjpsi.jpg


malo me to strah stavit, da nebi nešto sjebao, dizne, dpf ili tako nešto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj vidjeti jel ima kakav potenciometar,smanji ga pa si postupno podizi,drugi nacin ne znam,jer je moguce da lampicu upali...

Imas li kabal za sponiti ga?mislim ako je okrugli dzek da je to za pd motore i u tom slucaju ne vjerujem da ti pase.

Edited by rade007

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam sve kablove, da okrugli su dzekovi i ima dva kabla koja se spajaju na akumulator

na 2.0tdi 2011.g. nisu ti dzekovi ?


on bi trebao imat onaj mali konektor, sa 3 pina

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.0 poslije 2008 su common rail.ovi prije su pumpa duse,tako da ti vjerovatno nece odgovarati pbox.ali nek ti netko ko je siguran jos kaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.. on ima od pd motora a to na cr neigra i cak i bolje jer to moze bait i fino nek remapira i miran....

 

Ja i dalje stojim da u servisu u kojem radim demontirano je bar 5 p-box-ova neispravnih i jedan ispravan jer je vlasnik remapirao i sad tek vidi razliku.....

Sto se tice tlaka goriva...gore je netko spominjao... pa snaga se nemora dizat vecim tlakom goriva... cr sistem ima dovoljno kapaciteta i sve to moze radit u normali......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frend ima to na G V 1.9 TDI 105 ks ugrađen u ovlaštenom,u to vrijeme je i koštalo no on je tako htio i kupio je.

Koliki mu je dobitak ne znam (bilo je govora o 140 ks) no on s tim nije imao nikakvih nuspojava i problema.

S tim da smo se malo pojurili i fino sam ga ostavio sa KR-om (G2) ako ikome to kaj znači (ovo je za one koji misle da će s tim juriti kao sa remapom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na petici imao 105 na 140 sa remapom i frend je imao p box isto na 140 kao. Moj bi ga pojeo, stvarno razlika ocigledna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio si ga samo zato jer p-box ne daje preko 20posto u rijetkim slucajevima malo vise od toga.

Zasto je to tako?zato sto jednostavno ostatak senzora skuzi da se vara senzor tlaka ako se ide iznad 20 posto.

Nisu to nikakvi slabiji konji ili nesto drugo.isti bog upisao ti u mapu tlak od 1200 bara ili prevario senzor da da 1200 bara recimo. Zato je pbox dobar do granice od 20posto,iznad toga je chip bolji jer mozes vise parametara uzeti u obzir i promjeniti ih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ja sam na istom autu ima od iste firme njihov digitalni p box pa posli njihov remap i rezultati su bili sljedeci.

Sa remapom ima par ks vise al sa boxom sam ima bolje vrime na 402 za skoro 0.2 sekunde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio si ga samo zato jer p-box ne daje preko 20posto u rijetkim slucajevima malo vise od toga.

Zasto je to tako?zato sto jednostavno ostatak senzora skuzi da se vara senzor tlaka ako se ide iznad 20 posto.

Nisu to nikakvi slabiji konji ili nesto drugo.isti bog upisao ti u mapu tlak od 1200 bara ili prevario senzor da da 1200 bara recimo. Zato je pbox dobar do granice od 20posto,iznad toga je chip bolji jer mozes vise parametara uzeti u obzir i promjeniti ih...

Ne kuzis poantu price. Poanta je u tome da taj p box o koje ja pricam ima deklarirano isto konja ko i moj sa remapom a ne idu ni priblizno isto. Sta mene briga koliko se moze sa njim dignuti ili ne moze, valjda neki kurac i ta deklaracija znaci. To ko da je prodajem teglu meda od kilo i napisem da ima 25 kila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdje najbolje odradit remap i kolko košta ta zaj.......a?

jel može bit kakvih posljedica od remapa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sa 0.2 sec@402 ne mora imati nikakve veze sa P-BOX-om,to može biti do gripa i drugačijih vremenskih uvjeta na pisti.

Osim ako si isti dan testirao i P-BOX i ECU sa remapom u istim uvjetima te nakon 20-30 startova sve zbrojio pa dobio prosjek od 0.2 sec.

Ti si prvi koji tvrdi da P-BOX ide bolje od remapa,inače je suprotno. :da

Edited by Kenny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne tvrdim da je bolji samo ocu rec da se moze danas nac i box koji valja al i kosta.

Uvik ces sa remapom u pravilu vise izvuc.

Ja sam napisa samo slucaj koji je u mene bia + svi uvjeti su bili na strani remapa ( gume, temperatura i ajmo rec da je auto sa remapom bilo lakse 10-ak kg jer sam povadia nebitne stvari iz auta). Sa boxom sam ima i vrime bolje i izlaznu brzinu.

Al da bi box vridia mora bit digitalni u kojem se isto mape mogu podesavati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1