3 3
Golf2GTI

Odrzavanje koze

Recommended Posts

Ima par caka i hrpu kemikalija. :)
Vidim da je sanirao oštećenja na laku od udaraca kamenčića ali nisam skužio što je koristio, da li onaj set iz ovlaštenog ili ima neki svoj recept.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko mi se cini, napravio isto sto i ja, malo piknuo bojom ostecena mjesta i onda dobro ispolirao. Ne znam da li je lak stavljao preko. Vjerojatno je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj donji video uradak nije loš po tom pitanju.
Sviđa mi se što se prije nanosa prvo obradi mjesto sa olovkom i brusnim papirom, odnosno rubove, pa tek onda nanosi boja i lak. Samo što bih išao sa debljinom olovke koja je širine oštećenja a ne preko toga a onda ispunio sa lakom. Imam onaj Mipa kistić, Micro Brusch koji bi bio taman za to.

Paint Chip Touch-up -- /DRIVE CLEAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanje što uzeti za kožu koja nikada nije bila održavana.
Čitam po Cro-Detailing forumu da Glipton voli ostaviti masnu površinu pa tražim nešto za ručicu mjenjača koju sam oprao i nakon toga obrisao vlažnim maramicama jer drugog izbora nisam imao. Spominju i druge preparate ali gdje ih nabaviti jer to mi je najvažnije. Gliptone preparati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitajući malo nekako mi se ova kombinacija čini dobrom a i cijenom nije pretjerana.

1.Gliptone - GT12 Liquid Leather Intensive Cleaner 1L............. 220 kn
2.GYEON Q2 LEATHER COAT 400ml.......................................105 kn

Jedino što bih oboje morao naručivati posebno preko Forea OCD i DLS iz Karlovca ali koliko vidim dobra kombinacija ili sve uzeti od Gliptonea u Zagrebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitajući malo nekako mi se ova kombinacija čini dobrom a i cijenom nije pretjerana.

 

1.Gliptone - GT12 Liquid Leather Intensive Cleaner 1L............. 220 kn

2.GYEON Q2 LEATHER COAT 400ml.......................................105 kn

 

Jedino što bih oboje morao naručivati posebno preko Forea OCD i DLS iz Karlovca ali koliko vidim dobra kombinacija ili sve uzeti od Gliptonea u Zagrebu.

Nemoj nista kupovat,posaljem ti od gliptona cleaner i conditioner kad budem i volan,imam vec sto sam kpzu radio na cls-u i b8 RED. Ne treba ti punp za volan,i to jos koji,nes ti kozice malo sa strane

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, da istina Marko ali znaš kako je kada moram u litrama uzimati jer se isplati. Pa kako ću ti se odužit, moramo napravit završni račun onda i sve uračunat. :) Hvala ti, kada budeš slao volan stavi onda malo Cleaner i Conditioner od Gliptonea jer stvarno mi ne treba puno za ručicu mjenjača da ju malo osvježim i za volan kada ga budem čistio, kožna sjedala nemam, znači sasvim dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, da istina Marko ali znaš kako je kada moram u litrama uzimati jer se isplati. Pa kako ću ti se odužit, moramo napravit završni račun onda i sve uračunat. :) Hvala ti, kada budeš slao volan stavi onda malo Cleaner i Conditioner od Gliptonea jer stvarno mi ne treba puno za ručicu mjenjača da ju malo osvježim i za volan kada ga budem čistio, kožna sjedala nemam, znači sasvim dovoljno.

Dogovoreno,saljem sve odjednom :)

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

U redi ali ne pretjeruj sa količinom. :)
Hvala ti, riješio si me i tog problema traženja i nabavke. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko hoćeš meni onda na branik GTI malo za plastiku ? :D

 

Sent from my C103 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko hoćeš meni onda na branik GTI malo za plastiku ? :D

 

Sent from my C103 using Tapatalk

Sta?

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il ne zna za čeg se koristi ili se šali, znaš Mateja uvijek me zbuni sa pitanjima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta?

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Rekao si vidjeti za zadnji branik i lonac od gti-ja,zar ne ?

 

Referiram se ako budeš našao GTI branik u dobrom stanju,stavi tih preparata na branik pa ću platiti dodatno ;)

Edited by vw_dokii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao si vidjeti za zadnji branik i lonac od gti-ja,zar ne ?

 

Referiram se ako budeš našao GTI branik u dobrom stanju,stavi tih preparata na branik pa ću platiti dodatno ;)

A too.. rijesit cemo nesto nisam jow nista gleda kako si reka. Nemam za plastiku,ovo je za kozu

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3